Kā es pazaudēju naudu Shopify nosūtīšanas izmaksās (un pēc tam to laboju!)

Uzstādot savu pirmo Shopify veikalu, es pazaudēju diezgan daudz naudas.


Tas sākās labi (vismaz es tā domāju). Es viegli uzsāku veikalu ar Shopify, man ienāca tonnas pasūtījumu, un es biju gandarīta par to, kā viss noritēja.

Tikai tad, kad es izsūtīju visus pasūtījumus, es sapratu savu kļūdu: es biju nepareizi aprēķinājis piegādes izmaksas.

(attēla avots)

Kas notika?

Patiesībā es lasīju simtiem rakstu par atteikšanos no groza, un tas mani uztrauca. Piemēram, 68% no visiem klientiem pamet grozu, un lielākais iemesls ir negaidītās piegādes izmaksas, kas parādīsies pēdējā sekundē.

Tāpēc es nolēmu visiem saviem produktiem piedāvāt bezmaksas piegādi un to intensīvi reklamēt. Tas bija labākais veids, kā piesaistīt cilvēkus kasei. (Un tas darbojās – mans atteikšanās rādītājs bija krietni zem 40%).

Problēma ir tā, ka es nepelnīju. Kad biju samaksājis pārvadātājam par piegādi, es faktiski pazaudēju naudu. Ārgs!

Galu galā es atradu saldu vietu. Es atradu nosūtīšanas izmaksas, kas nenobiedēja klientus, bet guva peļņu. Tātad, šeit ir norādītas iespējas un kā to pareizi izmantot.

1. darbība. Nosveriet savus produktus un saņemiet precīzas piegādes cenas

Pirms sākat mainīt tarifus vai iejaukties Shopify izmaksās, iegūstiet mērogu un nosveriet katru produktu. Nogādājiet svaru un izmērus nedaudziem vietējiem kurjeriem un saņemiet vidējo cenu par piegādi.

Varat arī vērsties pie USPS, FedEx un citiem pārvadātājiem, lai panāktu vienošanos vai iegūtu vienreizēju cenu. Jebkurā gadījumā pārliecinieties, ka zināt precīzas piegādes izmaksas un to, cik maksā iepakojums.

Tagad, kad jūs zināt, cik maksā iesaiņošana un nosūtīšana, varat izvēlēties piegādes variantu:

Piedāvā bezmaksas piegādi

Neskatoties uz manu šausmu stāstu, jūs varat nopelnīt ar bezmaksas piegādi. Jums vienkārši jābūt ļoti uzmanīgam ar matemātiku!

1. variants: pats uzņemiet trāpījumu

Pirmais variants ir pats uzņemties piegādes izmaksas, kā es sākotnēji darīju. Jūs pārdodat savus produktus par parasto cenu un no peļņas sedzat piegādes izmaksas.

  • Pro: klients saņem daudz. Lēts produkts un bezmaksas piegāde.
  • Con: jūs iegūsit tikai ļoti nelielu peļņas normu (vai vispār tās nebūs, piemēram, es!)

Šī metode darbosies, ja jūsu produkti ir ļoti dārgi vai ar lielu peļņas normu. Šajā kategorijā bieži darbojas dārgi un luksusa priekšmeti.

2. risinājums: produktu cenas paaugstināšana

Otrais risinājums palielina jūsu produktu cenu, lai segtu nosūtīšanas izmaksas. Tā vietā, lai pārdotu t-kreklu par 8 USD un iekasētu papildu maksu par 2 USD, jūs iekasējat 10 USD par t-kreklu un piedāvājat bezmaksas piegādi.

Piedāvājiet bezmaksas piegādi, paaugstinot produkta cenu

Lai arī produkts tagad ir dārgāks, “bezmaksas piegādes” vilinājums ir liels psiholoģisks stimuls pirkt. Tas novērš nelielu vilcināšanos. Mīnusi? Varbūt klients var atrast to pašu produktu lētāk kaut kur citur.

3. variants: satiecieties pa vidu

Tikšanās kaut kur pa vidu ir pēdējā iespēja. Varbūt jūs pārdodat t-kreklu par 9 USD un pats norājat 1 USD izmaksas. Šo metodi izmantoju tagad. Mani klienti cīnīsies, lai atrastu to pašu produktu lētāk citur, un bezmaksas piegāde palīdz panākt darījumu.

Iestatiet pats savus pārvadāšanas tarifus

Lai arī bezmaksas piegāde ir jauks veids, kā pievilināt klientus, nosūtīšanas likmes noteikšana joprojām ir standarta prakse tiešsaistē. Vietnē Shopify jūs nevarat iestatīt nosūtīšanas izmaksas katram atsevišķam produktam, tāpēc jums būs jāizmanto viena no šīm trim iespējām:

Piegāde pēc svara

Šajā gadījumā jums būs jāmaksā piegādes maksa, pamatojoties uz klienta pasūtījuma svaru. Ja viņu kopējais grozs sver no 0 līdz 1 kg, jūs varat iekasēt maksu par nosūtīšanu 10 USD vērtībā. Ja tas ir no 1–2 kg, jūs varat iekasēt 20 USD. Lai to iestatītu, jums jāzina precīzs jūsu produktu svars.

Ziniet precīzu produktu svaru

Piegāde uz cenām

Izmantojot šo opciju, jūs iekasējat piegādes izmaksas, pamatojoties uz kopējām groza izmaksām. Ja klients iztērē no USD 0 līdz USD 20, jūs, iespējams, iekasēsit USD 5 piegādi. Ja viņi iztērēs 20–50 USD, jūs, iespējams, iekasēsit 10 USD.

Padoms profesionāļiem: izmantojot šo metodi, jūsu peļņa var tikt apēsta, ja jums ir daudz lētu, bet smagu priekšmetu.

Piedāvājiet vienotu likmi

Trešā iespēja ir piedāvāt vienkāršu vienotu likmi visiem pasūtījumiem. Šī ir lieliska iespēja, ja visiem jūsu produktiem ir līdzīgs izmērs un svars. Piemēram, ja jūs vienkārši pārdodat saulesbrilles, jums, iespējams, nav jāuzskaita dažādi svari.

Piezīme: visos gadījumos es runāju par vietējiem pārvadājumiem. Ja vēlaties sūtīt preces starptautiskā mērogā, jūs gandrīz noteikti vēlēsities iekasēt “reģionālo piemaksu”, kuru varat atrast Shopify cenu iestatījumos..

Aprēķiniet piegādes izmaksas reālā laikā

Šī trešā iespēja ir vismodernākā, bet, iespējams, visprecīzākā. Piegāde reālā laikā automātiski aprēķina jebkura produkta nosūtīšanas izmaksas, pamatojoties uz klienta atrašanās vietu un piegādes vēlmēm.

Uzziniet, kā šis veikals aprēķina precīzas katra klienta piegādes izmaksas:

Tas nozīmē, ka katrs klients saņem pilnīgi precīzas, aktuālas un precīzi pielāgotas piegādes izmaksas. Veiciet pirkumus FedEx vai USPS cenās, lai aprēķinātu precīzu cenu.

Tas jums ir lieliski, jo jūs nekad nenovērtējat par zemu savas piegādes izmaksas. Vienmēr ir taisnība. Un tas ir izdevīgi klientam, jo ​​viņi zina, ka viņu nepārkāpj pārmērīgas nosūtīšanas maksas.

Vienīgais negatīvie ir tas, ka jums būs nepieciešama Shopify “uzlabotā” versija, par kuru jāmaksā par papildu samaksu.

Ļaujiet kādam citam veikt pārvadāšanu jūsu vietā

Protams, pēdējā iespēja ir ļaut profesionālam loģistikas uzņēmumam darīt visu smago darbu jūsu vietā.

Shopify sadarbojas ar dažiem izpildes pakalpojumiem, ieskaitot Amazon lai palīdzētu jums par to parūpēties. Izmantojot šo iespēju, jūs savas preces uzglabāsit vienā no Amazon noliktavām, un viņi parūpēsies par piegādi jums. Tas jums izmaksās nedaudz papildus, taču atņem visu smago darbu un minējumus.

Ja izvēlaties šo iespēju, varat vienkārši izvēlēties Amazon piegādes likmes un piemērojiet tos veikalā Shopify.

Noslēguma domas

Kad es uzzināju grūto ceļu, pārvadāšanas izmaksas var radīt vai sabojāt jūsu peļņas normu! Tā ir atšķirība starp veiksmīgu un veiksmīgu veikalu.

Šī tabula (ko izveidojis Shopify) vienmēr ir bijusi ļoti noderīga, kad tiek noteikta jūsu produktu cena un jāpārliecinās, ka vienmēr esat peļņas labajā pusē:

Aprēķiniet produkta cenu

Cerams, ka, atslēdzot šo informāciju, jūs nepieļausit to pašu kļūdu, ko es, un jūs aizvedīsit savu Shopify veikalu uz krāšņumu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map