5 obligāti nepieciešami vietņu komponenti e-komercijas vietnēm

Spēcīga klātbūtne tiešsaistē palīdzēs gandrīz jebkuram biznesam. Bet e-komercijas biznesam ir nepieciešama labi pārdomāta vietne.


Jūsu e-komercijas vietne ir kā veikals. Jūsu veikals var būt pilns ar visa veida slēptiem un vērtīgiem dārgumiem, taču, ja tas ir satrūdējis, pārblīvēts un netīrs, tikai daži būs pietiekami drosmīgi, lai uzdrošinātos.

Lai gan daži var uzplaukt medībās un patīk pavadīt stundas, mazgājot blusu tirdziņus, lai iegūtu šo perfekto mazo nieku, lielākajai daļai cilvēku nav laika – it īpaši, ja viņi iepērkas tiešsaistē.

Lielākā daļa vienkārši pārcelsies uz tīru, sakārtotu, viegli pārlūkojamu vietu blakus. Tas pats attiecas uz virtuālo pasauli.

Galvenais ir panākt, lai cilvēki bez piepūles varētu atrast to, ko viņi meklē jūsu vietnē, un pārliecināties, ka ar jums ir ērti veikt darījumus. Nelieciet nevienam strādāt pārāk smagi – viņi būs tikai drosmi un ātri pārvietosies tālāk. Galu galā, iespējams, ir pieejams tikai viens veikals tikai viena klikšķa attālumā.

# 1 Ievietojiet savu mājas lapu

Pirmie iespaidi skaitās – un nekur tas nav acīmredzamāk nekā tiešsaistē. Ja vien jums nav vispāratzīta zīmola, iespējams, ka jūsu potenciālā klienta pirmais iepazīstinājums ar jums būs jūsu mājas lapā..

Ja jums ir fiziska veikals, jūs tērējat daudz laika, lai fasāde izskatās glīta, un jūsu logi ir atbilstoši veidoti, lai vilinātu cilvēkus, kas iet garām, lai ieietu un apskatītu. Tas pats jāattiecina uz jūsu mājas lapu.

Jūsu mājas lapā varat mudināt savus apmeklētājus padziļināti izpētīt – vai tas nozīmē izpētīt jūsu produktus, noklikšķināt uz jūsu lapas vai uzzināt, kas liek jums ķeksēt savā emuārā.

Pirmkārt un galvenokārt, jūsu mājas lapā skaidri jānorāda, kas jūs esat. Jums ir jābūt skaidram zīmolam, un tas jūsu potenciālajiem klientiem ļauj viegli izdomāt, ko jūs pārdodat.

Jums arī jābūt skaidrai navigācijai. Šis ir jūsu klienta sākumpunkts, tāpēc vēlaties, lai viņš varētu viegli atrast to, ko meklē. Meklēšanas lodziņam jābūt priekšā un centrā, tāpēc tas ir acīmredzams.

Jūsu mājas lapas noformējums var būt tāls, lai vēl vairāk iesūktu cilvēkus jūsu vietnē vai izslēgtu viņus. Jūs varat pievienot interesi par pievilcīgu fotogrāfiju un citu attēlu, taču saglabājiet to vienkāršu un tīru.

Jūs arī vēlaties, lai klienti varētu ērti iemest preces savā virtuālajā iepirkumu grozā pat no jūsu mājas lapas. Tāpēc izlaidiet savus labākos produktus tāpat kā skatlogos. Ir saites uz jūsu populārajiem produktiem un ir atsevišķa sadaļa. Jūs zināt, ka visiem patīk darījums.

Nebaidieties kļūt personisks. Varat iegūt personalizētu klientu pieredzi, izmantojot tādas lietas kā atrašanās vieta, apskatītās lapas, iepriekšējie pirkumi, izmantotā ierīce, atslēgvārdi utt., Lai jūsu klients justos, ka jūsu vietne ir pielāgota viņu vajadzībām.

Amazon ir kapteinis, kurš sniedz attiecīgus ieteikumus. Ja esat kādreiz iegādājies kaut ko no Amazon, jūs, bez šaubām, viņu mājas lapā esat laipni gaidīts ar ierosinājumu pārpilnību – neatkarīgi no tā, vai runa ir par spilgtiem attēliem, kas “saistīti ar jūsu apskatītajiem priekšmetiem”, vienumiem, “kuru pamatā ir jūsu pārlūkošanas vēsture, ”Vai“ vairāk vienumu, kas jāņem vērā ”.

amazon-homepage-example

Šeit ir vēl dažas papildu iespējas, kas jāiekļauj jūsu mājas lapā:

Saite uz jūsu FAQ, lai jauns klients varētu viegli izdomāt jūsu atgriešanas politikas, pieņemtos maksājumus, garantijas un to, cik ilgi viņiem būs jāgaida pasūtījums.
• Ir sociālās koplietošanas pogas izmantot bezmaksas mutiskas reklāmas reklamēšanu.
• Displejs bezmaksas sūtīšana, vai jūsu vienotās likmes, ja tas ir tas, ko jūs piedāvājat.
• Apsveriet iespēju izmantot tiešraides Čats programmatūra.
• Parādiet savu tālruņa numuru un fizisko atrašanās vietu ja jums tāds ir, lai uzlabotu savu uzticamību un uzticamību.

# 2 Uzticieties vietnei Par mums

Ja jums patīk Target vai Nordstrom, cilvēki, iespējams, par jums ir dzirdējuši. Iespējams, ka viņi pat ir apmeklējuši jūsu fiziskos veikalus. Bet ko tad, ja jūs nodarbojaties tikai ar e-komercijas biznesu bez fiziskas veikala? Jaunie klienti, iespējams, neko nezina par jums un var būt piesardzīgi, veicot pirkumu no jums.

Ievadiet lapu about. Lapā “About” varat izveidot uzticēšanos potenciālajiem klientiem un mazināt viņu bailes. Jūs vēlaties, lai jūsu klients dalās ar savu naudu – tāpēc jums jāpaziņo viņiem, ka esat likumīgs. Viņiem jābūt ticībai, ka viņu kārtība pienāks.

Iesācējiem padariet savu lapu par viegli atrodamu. Jums ir saite no jūsu mājas lapas. Neuzņemieties pārāk jauki ar to, ko jūs to saucat. Izmantojiet kaut ko līdzīgu mums vai Iepazīstieties ar komandu, lai tas būtu skaidrs.

Par lapu var pastāstīt savu stāstu, taču atcerieties to saglabāt par klientu. Izmantojiet savu balsi un esiet saskaņots ar pārējo jūsu vietni. Paskaidrojiet, ko jūs darāt un kāpēc.

Iet uz priekšu un uzliet kādu personību. Iepazīstiniet, kurš ir komandā. Padariet to jautru, pievienojot interesantus sīkumus, piemēram, mārketinga direktors brīvajā laikā ir dedzīgs lielā viļņa sērfotājs vai noliktavas vadītājs audzē balvas ieguvušas rozes. Uzturiet to reāli un dariet viņiem zināmu, ka esat cilvēks. Tas palīdz iekļaut reālus fotoattēlus (nevis vispārīgus fotoattēlus) vai pat videoklipu, lai tas būtu interesants.

Protams, lapa par jūsu vietni faktiski nav domāta tikai jums. Šī ir lieliska vieta, kur informēt klientus, ko jūs varat darīt viņu labā. Koncentrējieties uz to, kā jūs varat atrisināt viņu problēmas.

Atcerieties, lai cilvēkiem būtu vieglāk ar jums sazināties. Kontaktinformācijai vajadzētu būt vairākās jūsu vietnes vietās, ieskaitot jūsu lapu par.

Un tāpat kā visu savu saturu, neaizmirstiet bieži atjaunināt savu lapu. Uzturiet to aktuālu un dzīvu. Paziņojiet saviem klientiem par jauno karsto klientu vai jūsu jaunāko dizaina triumfu. Jūs varat iekļaut atlasītas klientu atsauksmes un saites uz balvām. Bet neejiet pāri bortam.

# 3, lai būtu ērti ielādēt iepirkumu ratiņus

Iedomājieties klientu, kurš ierodas pārtikas veikalā un lai meklētu preces, ir jāmeklē iepirkumu grozs. Pastāv iemesls, kāpēc veikali savus ratiņus novieto priekšā un centrā tieši pie ieejas. Tas pats jāattiecina uz jūsu e-komercijas vietni.

iepirkumu grozs-bitcatcha

Visam jābūt intuitīvam attiecībā pret jūsu klientiem. Padariet groza / izrakstīšanās pogas acīmredzamas. Ir noderīgi arī grozā tieši iekļaut atlasīto produktu attēlus.

Nav pārsteigums, ka Apple ar savu virtuālo iepirkumu grozu sasniedz visus galvenos punktus. Kā redzat zemāk redzamajā ekrānuzņēmumā, grozs ir vienkāršs, taču skaidri norāda visu svarīgo informāciju.

Ir priekšmetu attēli. Cena ir iepriekš, ieskaitot aprēķināto tirdzniecības nodokli un nosūtīšanu. Ir pat līnija, kas ļauj jums zināt, kad varat sagaidīt savu paku (divu dienu bezmaksas piegāde pasūtījumiem, kas veikti līdz plkst. 17:00). Spilgti zaļā izrakstīšanās poga tikai lūdzas noklikšķināt.

Bitcatcha-apple-shopping-cart

Protams, pieejamu iepirkšanās ratiņu nodrošināšana ir tikai sākums. Pat ja jūsu klients iepirkuma grozā ir ielicis dažas preces, vēl nav īstais laiks, lai pārāk satrauktos. BI izlūkošana lēš, ka pērn iepirkumu grozos netika pieprasītas četras triljonus dolāru vērtas preces.

Pircējiem nepatīk pārsteigumi, un viņi nenovērtē barjeras. eMarketer to atklāja 28% pircēju nepabeidza pirkumu piegādes izmaksu dēļ. Cits 23% atteicās no savām precēm, jo ​​viņi nevēlējās izveidot jaunu lietotāja kontu, lai pabeigtu pirkumu.

Padariet to pēc iespējas vienkāršāku saviem klientiem. Nelieciet viņiem kaut ko parakstīt. Ļaujiet viņiem iziet kā viesim un pēc tam dodiet iespēju beigās izveidot kontu.

Turklāt dodiet viņiem daudz norēķinu iespēju. Papildus kredītkaršu pieņemšanai ļaujiet viņiem izmantot PayPal vai GoogleWallet, lai viņi varētu vienkārši iespraust paroli, nevis meklēt savu maku..

Neuztraucieties, ja klienti to neapmeklē uzreiz. Ne visi, kas preces ieliek iepirkumu grozā, plāno tos nekavējoties iegādāties. Dažiem iepirkumu grozs ir gandrīz kā vēlmju saraksts. Protams – tās var būt preces, kuras viņi vēlas iegādāties, taču viņi vēl nav gatavi vilkt sprūdu.

“Noturīgs” iepirkumu grozs ļauj cilvēkiem ievietot preces iepirkumu grozā un atgriezties pēc dienām vēlāk, un šīs preces joprojām ir vilinošas. Viņiem nav atkal jāmeklē preces, kas viņiem atvieglo pirkuma veikšanu.

Tas, ka kāds ievieto preces grozā, var būt dažāda uzvara. Ar šo soli jūs esat ieguvis visa veida informāciju. Tagad jūs zināt, kādas lietas viņus interesē. Jūs varat atkārtoti atlasīt šos pircējus ar e-pasta ziņojumiem pēc tam, kad viņi ir atstājuši jūsu vietni..

Un, ja viņu preces, atgriežoties atpakaļ, joprojām atrodas šajā noturīgajā iepirkumu grozā, jūs viņiem to esat padarījuši daudz vieglāku..

# 4: Pievienojiet vairāk apmeklētāju, izmantojot savu emuāru

Jums, iespējams, ir brīnišķīgi produkti, kurus labprāt apmeklētu daudz cilvēku, taču, ja neviens neapmeklē jūsu vietni, viņi negrasās pārvietoties no jūsu plauktiem. Visiem e-komercijas uzņēmumiem ir nepieciešama trafiks uz viņu vietni, lai veiktu pārdošanu.

Bet kā jūs savai vietnei piesaistāt jaunus apmeklētājus? Nu, viens efektīvs veids ir emuārs.

Iespējams, tu domā – nejēdzīgi. Es ienīstu rakstīt. Bet emuāri ir viens no labākajiem veidiem, kā piesaistīt savu auditoriju, palielināt iesaisti un radīt trafiku uz jūsu vietni.

emuāru saturs-

Emuāri ir izaicinājums SEO vajadzībām. Pastāvīgi ievietojot jaunas emuāra ziņas, tas parāda, ka jūsu vietne tiek atjaunināta. Un meklētājprogrammas to ņems vērā. Jūs pat varat izveidot savu saturu ap noteiktiem atslēgvārdiem, piesaistot vairāk apmeklētāju. Ja jūsu vietnē būs vairāk lapu, tas uzlabos SEO.

Emuārs ir veids, kā izveidot saistošu saturu salīdzinājumā ar produkta lapu, kas padarīs ticamāku, ka cilvēki to kopīgos sociālajos medijos..

Emuāru veidošana ir veids, kā izcelties kā autoritātei savā jomā, nevis tur, kur veicat pārdošanu. Ir lieliski iejaukt jūsu uzņēmumā lietas, bet tas viss nav par jums. Emuārs ir vieta, kur jūs varat piedāvāt risinājumus klientu problēmām un atbildēt uz viņu aktuālajiem jautājumiem.

Ja jums ir zaudējumi par to, kuras tēmas jāiekļauj jūsu emuārā, šeit ir dažas idejas, kā sākt jūs:

Pamācības. Ļaujiet potenciālajiem klientiem uzzināt, kā viņi var izmantot jūsu produktus, lai atvieglotu viņu dzīvi.
Ziņa par notikumiem ka jūsu mērķauditorija būtu ieinteresēta.
• Informējiet auditoriju par gaidāmā izpārdošana lai viņi varētu uzkrāt jūsu preces.
Runā par nozares attīstību lai jūs varētu iestatīt sevi kā izejas avotu.
• Aprakstiet, kā tiek izgatavoti jūsu produkti. A aizkadrā ekskursija var būt aizraujoša.

Neatkarīgi no tā, ko rakstāt, atrodiet interesantu rakursu un nekoncentrējieties tikai uz savu uzņēmumu. Ja jūs sniedzat kaut ko vērtīgu, cilvēki drīz vien uz jūsu vietni pulcēsies, lai iegūtu vairāk informācijas un, cerams, veiktu pirkumu.

# 5 Izmantojiet klientu atsauksmes, lai palielinātu uzticamību

Par visu savu bravado un it kā uzdrīkstēšanos lielākajai daļai no mums nepatīk būt pirmajiem, kas kaut ko izmēģina. Mēs labprātāk dzirdam par to, kā vispirms gāja kāds cits. Tas pats attiecas uz pirkuma veikšanu tiešsaistē. Jūsu klienti vēlas zināt, ka citi ir gājuši viņiem priekšā un kāda bija viņu pieredze.

zvaigžņu atsauksmes-bitcatcha

Atsauksmes var dot jūsu potenciālajiem klientiem pārliecību, ka esat patiesībā galā, un viņi faktiski iegūs to, ko viņi pasūtīja, un tas būs piemērots viņu vajadzībām. iPerception to konstatēja 63% klientu, visticamāk, veiks pirkumu no vietnes, kurā ir lietotāju atsauksmes. Un Reevoo atklāja, ka atsauksmes rada vidējo rādītāju Par 18% vairāk pārdošanas.

Un pārskatiem nav pat jābūt pozitīviem, lai jūs paaugstinātu. Pat sliktām atsauksmēm ir priekšrocības. Pozitīvu un negatīvu atsauksmju sajaukums patiešām var palielināt jūsu uzticības faktoru. Ja katrs jūsu vietnes pārskats ir kvēls, cilvēki domā, vai viņi ir viltoti.

Šeit ir daži pārskatu piesaistīšanas veidi:

Izmantojiet trešo personu pārskatīšanas nodrošinātājus piemēram Reevoo vai Bazaarvoice. Viņi apstiprina pirkumus, tāpēc jūsu klienti zina, ka atsauksmes ir rakstījuši īsti cilvēki.
E-pasta klienti pēc pirkuma un palūdziet viņiem atstāt pārskatu. Šī ir taktika, ko bieži izmanto Amazon trešo personu pārdevēji.
Piedāvājiet stimulus. Recenzijas sagatavošana prasa laiku, tāpēc kāpēc nedot recenzentam iespēju laimēt balvu.

Atsauksmes nodrošina arī unikālu jūsu vietnes saturu, kas nāk par labu jūsu SEO. Turklāt, ja pārskatus veicat tieši savā vietnē, tas palīdz arī ar atslēgvārdu meklēšanu. Kurš, meklējot vienumu, meklēšanas lodziņā nav iespraudis “produkta nosaukums + pārskats”?

Jūsu vietne ir tikai sākums

Jūsu vietne nav vakuumā. Spēcīga klātbūtne tiešsaistē ir tikai sākums. Tas, ko esat sācis vietnē, ir jāpārnes uz mijiedarbību ar reālās pasaules klientiem. Tas nozīmē vienmēr nodrošināt izcilu klientu apkalpošanu, sekojot līdzi, piegādājot preces, kuras vēlas cilvēki, un turot solījumus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map