11 Shopify funkcijas, par kurām jūs nezinājāt (taču tās apšaubīs jūsu pārdošanas apjomus): Pilnīga Shopify ceļveža 2. daļa

Vai jums ir Shopify veikals? Vai esat gatavs to pārcelt uz nākamo līmeni? Vai esat gatavs veikt vairāk pārdošanas ar mazākām pūlēm? Ejam.


Pilnīgas Shopify ceļveža 1. daļā mēs aprakstījām vienkāršu Shopify veikala iestatīšanas procesu no jauna (un kā tiešsaistē nokļūt tikai 19 minūtēs)..

Šajā daļā mēs iedziļināmies Shopify triku lodziņā. Šīs ziņas uzlabotās metodes palīdzēs palielināt pārdošanas apjomus, vilināt vairāk klientu un uzlabot jūsu veikala efektivitāti.

Pievienojieties mūsu pilnīgajam Shopify ceļvedim

 • 1. daļa: Kā izveidot Shopify veikalu tikai 19 minūtēs
 • 2. daļa: 11 Shopify funkcijas, kas palielinās jūsu pārdošanas apjomus
 • 3. daļa: Shopify SEO: 9 svarīgi elementi, lai uzlabotu jūsu veikala Google rangu
 • 4. daļa: “Kā piesaistīt klientus?” Pirmie 7 soļi, lai reklamētu savu Shopify veikalu
 • Vai Shopify ir paredzēts jums? Izlasiet mūsu padziļināto Shopify pārskatu

veikals-komp

Piezīme

Dažas no šīs ziņas funkcijām ir iesaiņotas standarta Shopify plānā, bet dažām būs nepieciešams jauninājums.

1. Pamesta groza atkopšana

Vidējais online atteikšanās no groza rādītājs ir 68,81%. Citiem vārdiem sakot, 7 no 10 klientiem pievieno produktus grozam un aiziet, nepērkot.

Tas ir milzīgs pārdošanas gadījumu skaits, kuru jūs varētu aizmirst. Skatiet pats, dodoties uz Pasūtījumi > Pamestie izrakstīšanās gadījumi jūsu Shopify informācijas panelī.

Shopify pamesto grozu atkopšana

Šeit redzēsit visu to klientu sarakstu, kuri preces ielika grozā, bet neizrakstījās. Ko darīt, ja jūs varētu viņiem nosūtīt e-pastu un atgādināt viņiem?

Standarta Shopify plānā vienīgā iespēja ir manuāli katram klientam nosūtīt e-pastu, lai atgādinātu par viņu grozu..

Pamesti rīkojumi

Jauninot uz “uzlaboto” plānu vai lejupielādējot lietotni atteikšanās no groza, varat iestatīt aktivizētu e-pastu, kas automātiski paceļ katru klientu, kurš atstāj pamestu grozu.

Pielāgojieties, un jūs atgriezīsit daudzus no šiem klientiem, lai pabeigtu izrakstīšanos.

2. Automātiski aprēķiniet katra klienta piegādes cenas

Viens no sarežģītākajiem tiešsaistes veikala darbības aspektiem ir pārvadāšanas izmaksu aprēķināšana. Ja jūs nenovērtējat, jūs varētu zaudēt daudz naudas. Pārvērtējiet, un jūs varētu nobiedēt klientus ar augstām cenām.

Lai no tā izvairītos, izmantojiet “reālā laika pārvadātāju pārvadājumus”. Tas aprēķina precīzas katra klienta nosūtīšanas izmaksas, pamatojoties uz viņu atrašanās vietu un produkta lielumu / svaru.

Aprēķiniet nosūtīšanas likmi

Lai to izdarītu, jums jāaktivizē plāns “Advanced Shopify” un jāizvēlas nesējs (UPS, FedEx utt.), Lai aprēķinātu tarifus..

3. Veiciet maksājumus jebkur, izmantojot Shopify POS

Tirdzniecības vietas (vai “Tirdzniecības vieta”) ir parocīgas, ja plānojat savus produktus pārdot arī reālajā pasaulē. Varbūt uznirstošajā veikalā, tirgū vai ķieģeļu un javas veikalā.

Veiciet maksājumu veikalā Shopify POS

Shopify POS ir lietotne, kas ļauj veikt maksājumus reālajā pasaulē, izmantojot karšu lasītāju (kas maksā 59 GBP). Jebkura pārdošana tiek automātiski saistīta ar jūsu tiešsaistes Shopify kontu, lai jūsu konti un krājumi sakristu neatkarīgi no tā, kur jūs pārdodat.

4. Izveidojiet klientu profilus, lai identificētu labākos pircējus

Lūdzot klientus izveidot kontu pirms pirkšanas no jums, ir iespējams izsekot un uzraudzīt viņu informāciju un pirkumu vēsturi.

Tas varētu likties briesmīgi, bet tas ir ļoti noderīgi. Ja jums ir klientu konti, jūs varat precīzi redzēt, kas ko nopirka. Tagad ir viegli noteikt savus labākos klientus.

klientu konti

Izmantojot šo informāciju, varat nosūtīt mērķtiecīgus pārdošanas e-pastus. Pieņemsim, ka jums pieder grāmatu veikals un esat pārdevis 230 populāra romāna eksemplārus. Pēc dažiem mēnešiem jūs sākat pārdot turpinājumu, un jūs vēlaties nosūtīt pa e-pastu visiem, kas nopirka pirmo grāmatu.

Izsekojot pirkumu vēsturi, izmantojot klientu kontus, jūs precīzi zināt, kurš nopirka pirmo grāmatu, tāpēc varat tos tieši nosūtīt pa e-pastu. Lai to aktivizētu, dodieties uz Iestatījumi > Izrakstīšanās. Pēc tam iestatiet klientu kontu sadaļu uz “neobligāts” vai “nepieciešams”. Tagad klienti lūgs pierakstīties vai izveidot kontu, pērkot.

Shopify klientu konti

5. Izmantojiet atlaižu kodus

Nav noslēpums, ka atlaides un pārdošana palīdz palielināt ieņēmumus, bet kā to izdarīt Shopify?

Labākais veids, kā to izdarīt, ir lietotnes Shopify, piemēram, “Lielapjoma atlaides”. Izmantojot to, jūs varat ģenerēt atlaižu kodus dolāru vērtībai, procentuālajai atlaidei vai bezmaksas piegādei.

6. Pārdod dāvanu kartes brīvdienām

Dāvanu kartes ir īpaši populāras ap brīvdienām, un Shopify ļauj ērti tās izveidot.

Iegādājies dāvanu karti

Dodieties uz sadaļu Produkti > Dāvanu kartes. Šeit jūs varat izveidot dāvanu karti tāpat kā jebkuru citu produktu.

Piezīme

Lai aktivizētu dāvanu kartes, jums būs jājaunina uz vidēja līmeņa “Shopify” plānu.

7. Integrējiet Shopify ar Facebook

Ja jums ir liela sociālā izklaide, varat atjaunot visu savu veikalu savā Facebook lapā, izmantojot cilni “veikals”. Klienti var iegādāties tieši no jums, nevirzoties uz jūsu vietni, nodrošinot vienmērīgāku pārdošanas procesu.

Cilne Facebook Shopify

Izmantojot API, Facebook veikals automātiski sinhronizē maksājumus un krājumus ar savu Shopify kontu, tāpēc jūs joprojām pārvaldāt visu no vienas vietas.

Sāciet, pārejot uz Iestatījumi > Tirdzniecības kanāli > Pievienojiet pārdošanas kanālu > Facebook. Lai to saistītu, ir vajadzīgas dažas darbības, kuras šeit norāda Shopify.

8. Ļaujiet Shopify izpildes pakalpojumiem veikt smagu celšanu

Darījumi ar iesaiņošanu un nosūtīšanu ir visietilpīgākais veikala vadīšanas aspekts, it īpaši pēc tam, kad sāk parādīties lielie pasūtījumi.

Jūs varat saņemt Shopify veikt smago celšanu šeit – burtiski!

Sadarbojoties ar esošajiem izpildes pakalpojumiem, piemēram, Amazon vai Rakuten, viņi jūsu vārdā veiks noliktavas, sagatavošanu un piegādi. Jums atliek tikai glabāt inventāru vienā no viņu izpildes centriem.

Rakuten Super Logistics Shopify lietotne

Lai to iestatītu, dodieties uz Iestatījumi > Piegāde > Kravu pārvadājumi & Piepildījums > Pievienojiet kravas piegādes pakalpojumu un izvēlieties vēlamo piepildīšanas pakalpojumu.

9. Pilnīgi atbrīvojieties no krājumiem, izmantojot Shopify kravas piegādi

Kravu pārvadājumi ir pilnīgi jauns veids, kā vadīt tiešsaistes veikalu. Labākā daļa? Lai sāktu, jums nav jāpērk tonnu krājumu.

Kad klients pērk produktu no jūsu veikala, jūs pēc tam veicat pasūtījumu pie trešās puses piegādātāja, kurš pēc tam nosūta produktu jūsu klientam..

Cik viņi zina, tas nāk tieši no jums. Tas tikai nozīmē, ka jums nav guļamistabas vai noliktavas, kas būtu pilna ar krājumu kastēm.

Lai to iestatītu Shopify, mēģiniet izmantot vienu no daudzajām kravas piegādes programmām, piemēram, Ordoro. Viņi palīdzēs jums sadarboties ar piegādātāju un pārvaldīt visu no vienas vietas.

10. Izmantojiet Shopify “Eksperti”

Shopify reklamē dažus ekspertus partneru programmēšanā, dizainā, mārketingā un fotogrāfijā, lai palīdzētu pēc iespējas labāk izmantot jūsu tiešsaistes veikalu.

Shopify eksperti

Shopify uzskaita savus ekspertus pēc cenas, atrašanās vietas un specializācijas, tāpēc jūs varat izvēlēties pareizo ekspertu savam veikalam.

Ja jums nav laika vai iemaņu, lai veikalu sakārtotu, šī ir noderīga (lai arī bieži dārga) iespēja.

11. Izsekojiet visu, izmantojot Shopify analītiku un pārskatus

Analytics ir būtiska, lai redzētu, cik labi darbojas jūsu tiešsaistes veikals. Cik apmeklētāju ierodas jūsu veikalā? No kurienes viņi nāk? Cik ilgi viņi uzturas? Un kāda vietne viņiem atsaucās?

Dodieties uz sadaļu “pārskati”, lai lejupielādētu detalizētas diagrammas par jūsu pārdošanas, trafika un groza analīzi.

Es arī iesaku savā Shopify veikalā integrēt Google Analytics. Lai to izdarītu, ielīmējiet savu Google Analytics kodu norādītajā laukā jūsu Shopify informācijas panelī (atrodams tiešsaistes veikalā > Preferences > Google Analytics).

Izmantojot šos iebūvētos rīkus, jūs varat uzlādēt savu Shopify veikalu, lai radītu vairāk pārdošanas un vairāk klientu. Tajā pašā laikā jūs varat samazināt problēmu aiz ainas.

Vai jums ir kāda pieredze ar šiem Shopify rīkiem? Vai jums ir jautājumi par to, kā viņi strādā? Paziņojiet man komentāros un es darīšu visu iespējamo, lai atbildētu!

3. daļā galvenā uzmanība tiek pievērsta meklētājprogrammām. Cik precīzi mēs pieskaņojam jūsu Shopify veikalu, lai tas ierindotos augstajā Google meklēšanas rezultātos? Nākamnedēļ to meklējiet šeit, Bitcatcha emuārā.
Iemiesojums

Par autoru

Bens ir tekstu autors un redaktors no Londonas. Viņa darbs regulāri parādās The Huffington Post, un viņš ir strādājis pie vairākiem veiksmīgiem reklāmas tekstu sastādīšanas kampaņas uzņēmumam Sony UK. Sazinieties ar Benu, izmantojot Twitter.

Patīk tas, ko esat lasījis?

Pievienojieties mūsu abonentiem, kuri saņem atjauninājumus no Bitcatcha. Mēs izsūtām ekskluzīvus tiešsaistes biznesa padomus un ieteikumus.

Nākamais “

Kāpēc jums vajadzētu savienot Etsy ar Wix vietni & Kā to izdarīt 10 minūtēs

«Iepriekšējais

Satura jaunināšana – ātrākais ceļš uz vairāk abonentu (Galīgā e-pasta mārketinga rokasgrāmata, 2. daļa)

Vai jūsu vietne ir pietiekami ātra?

Nezaudējiet pārdošanu. Pārbaudiet servera ātrumu šeit.

Skatiet mūsu ieteikto tīmekļa mitināšanu

Sazinieties ar mums

rss-ikona   facebook ikona   twitter-ikona linkedin ikona

Sāc šeit

 • Jūsu tiešsaistes veikals 19 minūtēs: kā iestatīt Shopify (Pilnīga Shopify ceļveža 1. daļa)
 • 11 Shopify funkcijas, par kurām jūs nezinājāt (taču tās apšaubīs jūsu pārdošanas apjomus): Pilnīga Shopify ceļveža 2. daļa
 • Shopify SEO: 9 svarīgi elementi, lai uzlabotu jūsu veikala Google rangu (Pilnīga Shopify ceļveža 3. daļa)
 • “Kā piesaistīt klientus?” Pirmie 7 pasākumi, lai reklamētu savu Shopify veikalu (Pilnīga Shopify ceļveža 4. daļa)
 • UX dizaina 1. daļa: Kā sagatavot jūsu vērtības ierosinājumu & Pārlieciniet lietotājus rīkoties

Izveidojiet Shopify tiešsaistes veikalu

Ātrās saites

Shopify

Plāns / cenu noteikšana

Veidnes

Iestatīšanas rokasgrāmata

14 dienu izmēģinājums

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map