Viskas, ką jums reikia žinoti apie svetainės „SuperCacher“ ir jos greitį jūsų svetainėje iki 4X

Prieš pradėdami lankyti straipsnį, leiskite man pratarti tai sakydamas, kad mes suprantame, kaip technologijų straipsniai gali būti gana painūs (ir galbūt šiek tiek nuobodūs) su visais susijusiais žargonais ir techninėmis savybėmis..


Taigi, mes nusprendėme tai rašyti kuo tiesesniu būdu, kad padėtume jums, galutiniam vartotojui, daugiau sužinoti apie „SiteGround SuperCacher“ (pastaba: „SiteGround“ yra geriausias žiniatinklio valdymas čia, „Bitcatcha“) ir optimizuodamas savo svetainę be visų. paini tech pokalbiai.

Kas yra talpyklos kaupimas & kaip tai pagreitina svetaines

Kas tiksliai yra talpyklos kaupimas?

Jūs žinote, kaip kai kurie žmonės optimizuoja savo darbo stalus ar virtuvę, laikydami dažniausiai naudojamus įrankius lengvai pasiekiamose ar patogiose vietose, kad sukurtumėte greitesnę darbo eigą.?

Talpinimas daro būtent tai.

Tai išsaugo duomenis jūsų RAM atmintyje, kad kitą kartą apsilankius toje pačioje svetainėje, informacija iš išsaugotų duomenų būtų įtraukiama į jūsų atmintį, optimizuojant jūsų svetainės rodymo procesą, leidžiant patekti ten, kur jums reikia eiti, ir pamatyti tai, ką jūs reikia pamatyti daug greičiau nei įprasta.

Kaip talpinimas veikia mus?

Daugelis svetainių, kurias lankome kasdien, optimizuoja savo svetaines talpykloje, tačiau mes visi taip pripratome, kad net nežinome, kad ten.

Pvz., Eikite į priekį ir atidarykite naują skirtuką, tada įkelkite mėgstamą svetainę. Tikriausiai jis įkeliamas per mažiau nei 5 sekundes, ir viskas dėl visų talpykloje saugomų duomenų.

Dabar įsivaizduokite, jei turime įkelti puslapį daugiau nei 12 sekundžių. Tai yra nedidelis nepatogumas, tačiau šiuo akimirksnio pasitenkinimo amžiumi tai yra ILGAS laikas.

Kaip greitis gali paveikti jūsų verslą

Paprastas vartotojas tikisi, kad svetainė bus visiškai įkelta per mažiau nei 2 sekundes. 3 sekundes, ir jie manys, kad tai per lėta. Kas daugiau nei 4? Žmonės greičiausiai tiesiog praras susidomėjimą ir pereis į naują svetainę.

Greitis yra toks gyvybiškai svarbus internetinėms parduotuvėms, kad jei internetinių prekybos gigantų, tokių kaip „Amazon“, svetainė sulėtėtų vos 1 sek., Jie prarastų maždaug 116 000 USD per minutę! Dabar pagalvokite, kiek potencialių pardavimų praradote dėl greičio trūkumo. Maistas mintims eh?

„SiteGround SuperCacher 101“

Paaiškinta „SiteGround SuperCacher“

„Siteground“ „SuperCacher“ teigia, kad žymiai padidina svetainės įkėlimo laiką 4 kartus. Tai taip pat padidina peržiūrų, kurias jūsų svetainė gali atlikti net 100 kartų, skaičių, naudodama 3 skirtingus talpyklos naudojimo būdus, kad optimizuotumėte savo svetainę, kuriuos visus pakankamai lengva pritaikyti..

Įvairios talpyklos talpinimo parinktys veikia skirtingai, kad būtų optimizuotos įvairių tipų svetainės, todėl įsigilinkime į parinktis, kurios padės nuspręsti, kuri tau geriausia!

Statinė talpykla

TL; DR

Svetainės svetainės statinė talpykla:

 1. Optimizuojamas turinio pateikimas galutiniam vartotojui
 2. Lėtoms vietoms žymiai padidėja greitis
 3. Padidėja svetainės galimybė tvarkyti daugiau įvykių
 4. Tai puikus universalus įvairaus tipo svetainėms.

Svetainės aikštės statinė talpykla saugo visus jūsų svetainės statinius duomenis (įskaitant paveikslėlius, CSS failus ir „Javascript“ failus) serverio RAM, o ne SSD, taigi lankytojai įkels jūsų turinį tiesiai iš talpyklos..

Jūsų turinys bus pristatytas daug greičiau ir suteiks lankytojams vientisą naršymo po jūsų svetainę patirtį, nes pailgėja atminties įkėlimo laikas, palyginti su SSD.

Statinė talpykla taip pat automatiškai išsiplečia ir atnaujina jūsų duomenis kas 3 valandas, taigi, jei jūsų svetainėje bus atlikti pakeitimai, jie bus automatiškai atnaujinti be jokio vargo..

Dinaminė talpykla

TL; DR

Dinaminė talpykla:

 1. Idealiai tinka „Joomla“, „WordPress“ ir „Drupal“ svetainėse
 2. Įgalinus dinaminę talpyklą automatiškai įgalinama statinė talpykla.
 3. Veikia kartu su „Static Cache“.
 4. Labai pagerina svetainės našumą ir greitį

Kaip rodo jo pavadinimas, „Dynamic Cache“ iš esmės sukuria kelias jūsų svetainės dinaminio turinio kopijas. Tada duomenys saugomi serverio RAM ir veikia kartu su „Static Cache“.

Pirmasis asmuo, apsilankęs naujai pravalytoje svetainėje naudodamas „Dynamic Cache“, bus įkeltas visas svetainės turinys iš serverio duomenų bazės, tačiau visiems paskesniems lankytojams bus įkelti duomenys iš serverio RAM, o tai yra daug greičiau..

Kai reikia išvalyti duomenis, turėsite tai padaryti rankiniu būdu. Tai iš tikrųjų gana lengva padaryti, tačiau tai dar vienas žingsnis, kurį turite atlikti atnaujindami savo svetainę.

Dinaminę talpyklą galite naudoti kartu su „Joomla“, „WordPress“ & Drupalis. („WordPress“ svetainėje patentuota „SiteGround“ dinaminės talpyklos papildinys yra iš anksto įdiegtas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai jį suaktyvinti „WordPress“ administratoriaus srityje.)

„Memcache“ parinktis

TL; DR

Atmintis:

 1. Geriausias pasirinkimas, jei dirbate internetinėje parduotuvėje, kuri priklauso nuo duomenų bazės užklausų
 2. Ženkliai pagerina greitį, nes naudojant saugomus RAM duomenis galima atsakyti į duomenų bazės skambučius
 3. Veikia su „WordPress“, „Magento“, „Mediawiki“, „Drupal“ ir „Joomla“!
 4. Nėra automatinio plovimo

„Memcache“ iš tikrųjų yra pačios „Siteground“ žinomumas Memcache sistema, sukurta tvarkyti svetaines, kurios labai priklauso nuo duomenų bazių užklausų. Tai veikia kaupiant duomenis ir objektus „Siteground“ serverio RAM, spartinant duomenų bazių užklausas, API užklausas ir puslapio pateikimą.

Trumpai tariant, iš RAM siunčiama informacija bus naudojama duomenų bazės skambučiams įvykdyti, sumažinant faktinės duomenų bazės užklausų skaičių. Jei dirbate internetinėje parduotuvėje, „Memcache“ gali būti geriausias pasirinkimas.

Įjungę paslaugą, įvyks naujas „Memcache“ procesas, kurį galėsite valdyti „Cpanel“.

„Memcache“ nėra automatinio duomenų plovimo, todėl atlikdami pakeitimus turėsite tai atsiminti.

Mes esame apgyvendinti!

Mes iš tikrųjų priglobėme savo bandymų svetainę su „SiteGround“ pagal jų „GrowBig“ planą, greičio tikrinimą, įjungę statinį talpyklą, dinaminę talpyklą ir atmintinę. Kaip tikėtasi, rezultatai yra fenomenalūs.

Savo bandymo svetainei, esančiai „SiteGround“ Singapūro duomenų centre, mes naudojome GTmetrix išmatuoti pakrovimo greitį. Mes nustatėme savo testavimo serverio regioną Vankuveryje, Kanadoje, o naršyklę – „Chrome“. Abiejų testų nustatymas išlieka tas pats, kai įjungta ir neįjungta „SuperCacher“.

„SuperCacher“ apžvalga: svetainės testavimas su supercacher ir be jo

Rezultatas

Įjungus „SuperCacher“, bandymo vieta įkeliama per 1,8 sekundės; ta pati svetainė įkeliama per 3 sekundes be. Tai yra 40% skirtumas!

* P / S: Kadangi yra įrodytas „SiteGround“ greitis ir patikimumas, šią svetainę bitcatcha.com priglobiame ir „SiteGround Cloud“.!

Kaip įjungti „SuperCacher“ ir pasiekti greitį

Iš tikrųjų gana lengva įjungti „SuperCacher“ savo svetainėje. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įsitikinti, kad įdiegėte teisingus sistemos papildinius („Siteground“ jums yra instrukcija). Eikite į „Cpanel“. -> „SuperCacher“ ir įjunkite norimą talpyklos funkciją!

„SuperPacher“ ieškokite „cPanel“

1 veiksmas: ieškokite „SuperCacher“ „cPanel“

Įgalinkite skirtingą talpyklos kaupimą paspaudus jungiklį

2 veiksmas: įjunkite skirtingą talpyklos kaupiklį, naudodamiesi jungikliu.

„SiteGround SuperCacher“ yra labai svarbus jūsų svetainės greičiui

Pažvelgęs į našumo patobulinimus ir didžiulį greičio padidinimą naudodamas „SuperCacher“, manau, kad kiekvienas verslo savininkas turėtų leisti tai savo svetainėms..

Internetinių pirkėjų yra sudėtinga krūva, ir jei negalite pakankamai greitai patenkinti jų poreikių, jie pamirš apie jus ir pasiims grynuosius kur nors kitur..

Anksčiau minėjau, kad tokie milžinai kaip „Amazon“ praranda 116 000 USD per minutę, jei jų svetainė sulėtėja vos sekundė.

Nors mes negalime tiksliai įvertinti, kiek padidinsite pardavimus, jei įjungsite „SiteGround SuperCacher“, bet bent jau užtikrintai galime pasakyti, kad didesnė tikimybė, kad sulauksite daugiau klientų, jei jūsų svetainė yra greita, patikima ir gali tvarkyti slėgis – ir būtent tai yra sukurta „SiteGround“ „SuperCacher“.

Taigi pirmyn ir įgalinkite „SuperCacher“ savo svetainėje dabar. Tai jums nieko nekainuos, bet jūs turėsite viską, kas iš to naudos.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map