Ako sa môže malajský MSP dostať online – rýchla a jednoduchá cesta!

Ako sa môže malajský MSP dostať online – rýchla a jednoduchá cesta!

Viete, že najlepšie podniky prežívajú tým, že sa prispôsobia. Svet sa každý rok mení rýchlejšie a vy musíte držať krok, aby ste mohli pokračovať v podnikaní.


Zvážte, ako pred desiatimi rokmi by nikto netušil, že pomocou smartfónu dokážete urobiť takmer všetko, že vaše auto by sa dalo automatizovať počítačom a že by internet zohrával vo vašom živote takú veľkú úlohu..

Ak by mala vaša Malajzia MSP digitalizovať?

Možno sa pýtate, či je potrebné podnikať online. Tu je niekoľko dôvodov, prečo by váš MSP mohol používať digitálnu platformu:

 1. Rozlúčte sa s papierom. V súčasnosti existuje veľa spôsobov, ako zaplatiť za veci, ktoré nezahŕňajú používanie fyzických peňazí. Debetné karty, kreditné karty a online bankovníctvo uľahčujú platby. A prichádza nový vývoj.

  Mobilná peňaženka, ktorá sa bežne používa v mestskej Číne a Indii, vytvára vlny v Malajzii. Miestne banky ako CIMB, Hong Leong a Maybank spolupracujú so službami ako Alipay, WeChat Pay a Samsung Pay aby bola pohodlnejšia pre všetkých spotrebiteľov pomocou smartfónov.Even Axiata sa začala Zvýšte e-peňaženku kde môžu spotrebitelia získať výrazné zľavy na rôznych potravinových kamiónoch, pasárskych mlamoch a na potravinových kurtoch v údolí Klang.

 2. Naša vláda uznáva príznakyThajská vláda zaznamenala na ceste blížiacej sa vlny tsunami nových technológií a podnikla kroky na podporu prijatia elektronického obchodu:

  • Bank Negara podniká kroky na zlepšenie platieb online vrátane zrieknutia sa poplatkov za okamžitý online prevod a zvýšenia poplatkov za šeky.
  • Malajzia spolu s čínskou internetovou spoločnosťou Alibaba Group nedávno uviedli na trh Zóna digitálneho voľného obchodu povzbudiť miestne podniky, ktoré majú online podniky, aby vyvážali svoje výrobky
  • Vládne agentúry SME Corp a MDEC začali rôzne programy na podporu digitálnej ekonomiky v Malajzii vrátane programov eRezeki, eUsahawan, eLadang, ako aj programov elektronických platieb a certifikácie..
 3. On-line je skutočne veľké podnikanie Úspešné podnikanie je o spodnom riadku a návratnosť je veľká. Zoberme si tieto príbehy o úspechu miestnych podnikateľov, ktorí sa dostali na miestny aj medzinárodný trh:
  • Miestny podnikateľ Nur Raihan Anuar predáva kozmetiku a starostlivosť o pleť na 100% online zárobku mesačný predaj RM250 000 z Brunej, Singapuru a Indonézie.
  • Christyng.com, dodávajúca špeciálne ručne vyrábané topánky vyrobené na mieru online, má teraz sedem čísel mesačný predaj viac ako 1 000 obuvi.
  • Vincent a Henry Tong, dvojčatá, začali sériu tlačených a personalizovaných darčekových startupov, ktoré sú teraz k dispozícii zarobiť online 6,35 milióna USD.

Ale kde začať?

Takže teraz, keď vás mám záujem, by vás zaujímalo, aký je váš ďalší krok. Možno by ste sa chceli vydať do tohto odvážneho nového sveta, alebo chcete ešte viac vylepšiť svoju online prítomnosť. Ale kde začať?

Exabytes, miestny MSP poskytujúci webhostingové služby, nás kontaktoval, aby nám dal prehliadku, aby ukázal, čo môžu urobiť, aby pomohli.

Predstavujeme Exabajty – prehliadku so sprievodcom

Kto je exabajtov?

Získava ocenenia

Ceny, ktoré získali Exabytes, vystupovali na ústredí Penang

Bola založená v roku 2001 a je miestnou krajinou ocenený SME. Pýšia sa impozantným pokračovaním so 75 000 zákazníkmi zo 121 krajín a 30% podielu na trhu s webhostingom Malajzie. ich videnie je pomôcť MSP rozvíjať svoje podnikanie online a dosahovať svoje sny ako dôveryhodného digitálneho partnera.

Nedávno rozširujú získanie 15% podielu na singapurskom webovom trhu s akvizíciami ako Usonyx a Signetique. Majú zabezpečené dátové centrá v Menara AIMS, Malajzia, Singapur, Denver (Spojené štáty) a Kuningan (Indonézia)..

Exabajty robia veľa pre miestne podniky a technickú komunitu:

Chan Kee Siak a tím švábov Exabytes

Chan Kee Siak a tím švábov Exabytes

 1. Nedávno spustené Exabytuje švábové financovanie Program pomáha pri zdokonaľovaní miestnych technologických startupov, ktoré budú silnými a prispôsobivými preživšími, rovnako ako trápny hmyz.
 2. Organizujú Ocenenia webových stránok Malajzie (MWA) 2017 uznávať a odmeňovať prácu najlepších webových vývojárov, dizajnérov a agentúr v celej krajine.
 3. Očakáva summit internetového marketingu, Nedávno sa konala v Cyberjaya a spojila rôzne skúsené digitálne marketingové spoločnosti a guru s miestnymi technikmi s cieľom poskytnúť informácie o súčasnej situácii a diskutovať o stratégiách a vývoji odvetvia digitálneho marketingu..

Muž za Exabytmi – pán Chan Kee Siak

Daren Low sa na chvíľu stretol s pánom Chan Kee Siakom

Daren Low sa na chvíľu zdržiaval s pánom Chanom Kee Siakom, generálnym riaditeľom Exabytes, v ich ústredí Penang

Venovali sme nejaký čas stretnutiu s pánom Chanom Kee Siakom, zakladateľom a generálnym riaditeľom Exabytes, v ich ústredí v Penangu. Tento živnostník, ktorý sa narodil v rodine kupcov, vybudoval túto spoločnosť od svojich 19 rokov a je veľmi oboznámený so skúškami a trápeniami pri začatí vlastného podnikania..

V súčasnosti slúži ako prezident Internetová aliancia, Malajzia, sieťová platforma pre rôznych podnikateľov na zdieľanie cenných poznatkov a odborných znalostí medzi internetovými lídrami a miestnym riaditeľom Zakladateľský ústav, globálny urýchľovač nápadov a spúšťací program spustenia.

Založil tiež dve ďalšie platformy služieb, easyStore, online platforma elektronického obchodu pre tých, ktorí chcú založiť internetový obchod, a prvá integrovaná dopravná služba v Malajzii EasyParcel.

Zákaznícka skúsenosť – prehľad Centra podpory zákazníkov spoločnosti Exabytes

Očakáva vyhradený tím zákazníckych služieb tvrdo v práci

Očakáva vyhradený tím zákazníckych služieb tvrdo v práci

Našou ďalšou zastávkou bolo stredisko zákazníckej podpory Exabytes v Penangu. Ich servisný tím sa skladá z troch rôznych tímov pre rôzne typy hostiteľských účtov: zdieľaný hosting, dedikované servery a účty predajcu. Pripojili sa tiež technický tím inžinierov z Menara AIMS pre akékoľvek technické problémy, ktoré môžu vzniknúť.

Monitorovanie výsledkov tímu technickej podpory a technickej podpory

Monitorovanie výsledkov tímu technickej podpory a technickej podpory

Ukázali nám, ako každý vyriešený lístok prichádza s hlasovacím systémom, ktorý hodnotí ich služby. Všetky hlasy sa zaznamenávajú a konsolidujú do zmysluplných čísel a cieľov, aby sa zvýšila spokojnosť zákazníkov.

Tech tour – v dátovom centre Exabyte v Menara AIMS, Kuala Lumpur

Exabytuje dátové centrum v Menara AIMS

Daren cestoval do dátového centra so správcom & systémový inžinier

Nakoniec sme boli predstavení do dátového centra v Menara AIMS samotnom. Stránky spoločnosti Exabytes tvrdia, že spravujú viac ako 1 000 serverov s viac ako 100 000 webmi a viac ako 1 000 000 e-mailových účtov. Dozvedeli sme sa, že toto stredisko je v súčasnosti hodnotené ako stredisko úrovne III, ktoré ponúka 99,98% dostupnosti, ale v budúcnosti sa aktualizuje na najvyššiu úroveň úrovne IV..

Exabytuje cloudový server

Pohľad na niektoré ich technické vybavenie

Aj keď sme z bezpečnostných dôvodov nemohli získať fotografie svojich serverových stojanov, podarilo sa nám nahliadnuť do niektorých z ich nových, odpojených serverov hostenia cloudu..

Operačná sála dátového centra

Technický tím spoločnosti Exabyte pozorne sleduje servery v operačnej sále

Mali sme možnosť prezrieť si ich operačnú sálu, kde vyškolení technici každú hodinu sledujú servery v zmenách, aby boli pripravení okamžite vyriešiť akékoľvek technické problémy, ktoré môžu vzniknúť..

Naše myšlienky na Exabytes

Daren Low, Chan Kee Siak a Vickson Tan (Exabytes Penang Tour)

Daren Low s generálnym riaditeľom Chan Kee Siakom (v strede) a Vicksonom Tanom, viceprezidentom pre marketing (vľavo)

Na konci prehliadky sme boli presvedčení, že Exabytes, ako miestny malý a stredný podnik, chápu miestnu kultúru a ich zapojenie sa do miestnej podnikateľskej komunity drží svoj prst na pulze malajského prostredia MSP.

Tiež preukázali, že ich pripravená infraštruktúra ich pripravuje na poprednú webhostingovú spoločnosť v juhovýchodnej Ázii. Odkazy na spoločnosti poskytujúce služby, ako je EasyStore, im tiež poskytujú aktívnu prítomnosť v iných krajinách ako Singapur, Indonézia a Taiwan.

Exabytes predovšetkým ponúka majiteľovi MSP tri základné služby:

 1. Business Email Hosting (od iba RM17,99 mesačne) EBizMailPro poskytuje webmail službu, ktorá poskytuje vynikajúce a bezpečné šírenie e-mailov, ako aj vynikajúcu synchronizáciu kalendárov, úloh a obsahu na rôznych digitálnych zariadeniach a Microsoft Outlook. .
 2. Dizajn webových stránok (od iba RM39 za mesiac) Okamžitá webová stránka poskytuje jedinečnú webovú stránku na mieru, ktorá vyhovuje vašim potrebám. Dodáva sa tiež s technickou pomocou, marketingovými službami a konzultáciami s telefonickým hovorom odborníkov. .
 3. All-In-One Web Builder (RM23.29 – RM69.96 mesačne) EBizPro, tvorca drag-and-drop, prichádza s prispôsobiteľnými šablónami, ktoré fungujú na všetkých digitálnych platformách. Tento odber zahŕňa profesionálnu e-mailovú podporu. .

Začíname – Praktické tipy na zvýšenie vášho podnikania na internete

Na konci dňa záleží na vás, ako skutočne vybudujete efektívne online podnikanie.

Ale musíte to postaviť. Pomysli na výhody! S vašou digitálnou platformou môžete poskytovať personalizované služby zákazníkom za konkurencieschopnejšiu cenu s lepším pohodlím pre svojich zákazníkov. Môžete tiež osloviť zákazníkov nielen v Malajzii, ale aj v zámorí a to všetko za zlomok ceny!

Jedným z najlacnejších spôsobov, ako to dosiahnuť, je prijatie efektívneho a cieleného nástroja s názvom e-mailový marketing. Prostredníctvom starostlivo vytvorených bulletinov môžete osloviť každého vo svojom zozname kontaktov a okamžite ich udržiavať v obraze a viesť predaj do svojej firmy..

Pozrite si tieto užitočné články, aby ste skutočne zanechali svoju stopu u svojho cieľového publika:

 • Ako vytvoriť zoznam e-mailov od nuly & Pošlite svoj prvý bulletin
 • Príručka definitívneho e-mailového marketingu (1. časť)

Ak vám nevadí stráviť trochu viac času na to, aby experti zvládli vašu online propagáciu, môžete zvážiť Očakáva digitálne marketingové služby tiež.
avatar

O autorovi

Samuel Low miluje písanie o rôznych témach vrátane podnikania, technológií a právnych článkov pre rôzne spoločnosti. Keď to nie je zaneprázdnený, sleduje svoju ďalšiu vášeň: múzické umenie!

Rovnako ako to, čo ste čítali?

Pripojte sa k našim odberateľom, ktorí dostávajú aktualizácie od Bitcatcha. Rozosielame exkluzívne online obchodné tipy a triky.

Ďalšie “

Internet & Vy v roku 2018: 3 obrovské zmeny, ktoré ovplyvnia vaše podnikanie

«Predchádzajúci

Sprievodca 5 krokmi k nájmu nezávislého manažéra sociálnych médií

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map