3 lieli ekspertu padomi par e-komercijas mārketingu

Cik grūti ir pārdot savu e-komercijas vietni?


Kas jums jādara, lai radītu atpazīstamību par zīmolu un palielinātu trafiku?

Mums ir tendence padarīt e-komercijas mārketingu grūtāku, nekā tam vajadzētu būt. Labākā likme ir pieturēties pie pamatiem.

Mārketinga grāmatas

Kāds piemērs? Šie trīs lielie nozares ekspertu mārketinga padomi. Šeit nekas neparasts. Iespējams, ka jūs jau zināt, ka jums vajadzētu darīt šīs trīs lietas. Varbūt jums ir nepieciešams atgādinājums un uzmanība, lai atrastu laiku viņiem? Ja tā, tad šeit jūs dodaties.

1. padoms. Atjaunojiet SEO

Mēs sazinājāmies ar Rebeku Džilu, web dizaineri, interneta tirgotāju un Web Savvy Marketing īpašnieku. Septiņu gadu laikā, kad viņas uzņēmums darbojas, Web Savvy Marketing ir kļuvis pazīstams kā viens no labākajiem vietņu dizaina biznesā. Rebeka ir kvalificēts profesionālis, kura viedoklis ir ļoti pieprasīts par ieguldījumu izglītības resursos saistībā ar SEO.

Mēs jautājām, ko viņa iesaka klientiem, kuri pieņem darbā viņu, izveidot jaunu e-komercijas vietni. Rebeka sacīja, ka vispirms jāuztraucas par SEO un vēlāk – par dizainu, pirms pārliecinieties, vai SEO ir izpētīts un plānots, pirms projektēšanas, kodēšanas vai palaišanas. Pēc SEO palaišanas ir par vēlu. ”

Tas ir interesants padoms, jo, manuprāt, vairums no mums šo vienādojumu pārvērš. Mēs vienkārši uztraucamies par vietnes izveidi un dzīvošanu, pēc tam koncentrējamies uz SEO elementu pievienošanu.

roku rakstīšana datorā

Protams, viena no vissvarīgākajām SEO sastāvdaļām ir jūsu vietnē ievietotais saturs. Tas rada lielas bažas gan meklētājprogrammām, gan cilvēku apmeklētājiem. Tāpēc lieliska eksemplāra rakstīšana ir obligāta, jo šajā rakstā mēs aplūkojam 9 SEO copywriting likumus.

Un, ja vēlaties, lai kāds lasītu rakstu, kā arī lūgtu meklētājprogrammām to pareizi indeksēt, jums ir nepieciešams āķīgs virsraksts. Šajā rakstā mēs sniedzam deviņus padomus, kā izveidot neatvairāmus virsrakstus, kurus ieguvuši daži no pasaules labākajiem emuāru rakstītājiem.

2. padoms: sociālo mediju mārketings

Saskaņā ar Shelly Peacock, WordPress dizainera un traki strauji augošās Spinbird grupas īpašnieku, sociālie mediji ir galvenā mārketinga taktika jebkurai e-komercijas vietnei, “Atkarībā no jūsu produkta, kad vien iespējams, uzlabojiet to.” Viņas desmit gadus vecā kompānija ir vislabāk pazīstama ar savu uzmanību klientu izglītošanai, un sociālo mediju mārketings ir tikai viena joma, kurai viņi sniedz pielāgotu palīdzību.

Šellija sniedza šo padomu caur Twitter, kur viņai ir vairāk nekā 1800 sekotāju. Tas acīmredzami ir viena no viņas iecienītākajām sociālo mediju vietnēm. Bet neaizmirstiet par Facebook un LinkedIn, kā arī Pinterest un Instagram.

sociālie mēdiji

Faktiski mēs esam identificējuši Instagram kā vislabāko sociālo mediju vietni, ko izmantot e-šuvēji, un pat ir aprakstīts gadījuma pētījums par vienu sievieti, kura katru reizi nopelna 15 000 USD, katru reizi augšupielādējot sponsorētu ziņu. Ja jums ir tikai laiks un resursi, ko veltīt vienam sociālo mediju tīklam, iespējams, ka Instagram ir jūsu labākā izvēle; vairāk par to lasiet šeit.

3. padoms: e-pasta saraksti

Shelly Peacock no The Spinbird Group mums piešķīra vēl vienu mārketinga zelta tīrradni, kad viņa teica: “Savākt visu iespējamo e-pastu – tas ir labāk nekā jebkad biznesam.” Un, lai jūsu ziņas izskatās profesionālākas, Šelija iesaka lejupielādēt bezmaksas programmu, piemēram, HTMLsig lai pievienotu pielāgotu paraksta līniju.

Jūs jau zinājāt par e-pasta saraksta izveidi, vai ne? Bet iespējams, ka esat aizmirsis par tā nozīmi. Ir viegli tik viegli pieķerties SEO un sociālajiem saziņas līdzekļiem, emuāriem un produktu izstrādei un zīmola veidošanai, ka aizmirstat par vienkāršām, bet pārbaudītām mārketinga metodēm.

Viens no labākajiem veidiem, kā piesaistīt apmeklētājus turpmākiem mārketinga e-pasta ziņojumiem, ir svina magnēta piedāvāšana. Jūs zināt, tās uznirstošās rūtiņas, kurās tiek lūgts vārds un e-pasta adrese apmaiņā pret infografiku vai e-grāmatu vai videoklipu, kurā parādīti 10 labākie padomi par jebko. Lasot šo rakstu, jūs varat atrast visa veida novatoriskas idejas lieliska svina magnēta izveidošanai.

Un, kad esat izveidojis perfektu svina magnētu, jums būs jāizstrādā poga aicinājumam uz darbību, kas patiešām vilina jūsu vietnes apmeklētājus izmantot jūsu piedāvājumu. Vajadzīga palīdzība šajā jautājumā? Mēs esam saņēmuši padomus, kā šeit izveidot magnētisku aicinājumu uz darbību.

Tātad jums tas ir. Eksperti ir runājuši un viņi man ir atgādinājuši, ka SEO, sociālo mediju mārketinga un e-pasta saraksta veidošanas pamati joprojām ir derīgi kā jebkad, reklamējot jūsu e-komercijas vietni..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map