21 Turi turėti „WordPress“ papildinius el. Prekybos svetainei

„WordPress“ dažnai buvo pasirinkta platforma daugeliui įmonių, norinčių pradėti kurti savo internetinę parduotuvę. Iš dalies tai yra dėl daugybės „WordPress“ siūlomų papildinių.


Nesvarbu, ar tai suprantate, ar ne, „WordPress“ svetainei pasirinkti tinkamą el. Prekybos papildinį yra nepaprastai svarbu jūsų verslui, jei norite sukurti daugiau galimybių augti ir gauti pelno.

Iš tūkstančių „WordPress“ šiuo metu galimų papildinių mes susiaurinome jį iki 20 iš būtiniausių „WordPress“ papildinių, skirtų el. Prekybos svetainei.!

Funkcijos, kurių turėtumėte ieškoti „WordPress“ papildinyje

Greita el. Prekybos papildinio paieška „WordPress“ uždės šimtus rezultatų. Pradedantiesiems ir naujiems svetainių savininkams gali tekti šiek tiek pribloškti ieškant tobuliausio jūsų svetainės papildinio.

Čia nėra tokio dalyko, kaip tobulas papildinys, nes kai kurie gali turėti esminių funkcijų, kurių norėtumėte, o kiti – ne.

Pvz., Jei jūsų svetainėje daugiausia parduodamos skaitmeninės prekės, tokios kaip muzika, internetinės transliacijos, skaitmeninės elektroninės knygos ir kt., Jums gali prireikti el. Prekybos papildinio, kurio specializacija yra skaitmeninių produktų pardavimas. Priešingai, jei parduodate fizines prekes, jums reikia el. Prekybos papildinio, kuriame yra tokios funkcijos kaip pristatymas ir atsargų valdymas..

Kiti veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti, yra įskiepiai, kurie palaiko mokėjimo šliuzus pagal numatytuosius nustatymus ir galimybė pridėti daugiau. Taip pat turite patikrinti, ar el. Prekybos papildinyje yra „WordPress“ temos, suderinamos tarpusavyje.

Iš esmės, jūs turite žinoti, koks bus jūsų internetinio verslo dėmesys, kad žinotumėte, kokias funkcijas ir papildinius jums reikės įdiegti.

Elektroninės komercijos svetainės eksploatavimo reikalavimai

Ne paslaptis, kad elektroninės komercijos svetainė paprastai yra išalkusi. Dėl to svarbu pasirinkti geriausias „WordPress“ priegloba kuris atitinka jūsų biudžetą.

Ieškantys prieinamos kainos gali pradėti nuo svetainių, tokių kaip „Inmotion Hosting“ ar „SiteGround“, prieglobos. Visų pirma, „SiteGround“ siūlo planus, kurie yra optimizuoti elektroninės komercijos svetainėms su tokiomis funkcijomis kaip SSL sertifikatai saugiems mokėjimams, skirta IP ir speciali palaikymo linija..

Jei turite biudžetą ir norite pasiekti geriausių rezultatų, galite kreiptis į „Kinsta“, kuri specializuojasi „WordPress“ el. Prekybos svetainėje.

Be to, jei to dar nepadarėte, turite nuspręsti dėl savo el. Prekybos svetainės domeno vardo. Jei jums reikia pagalbos, galite naudoti a domenų vardų generatorius kai kurioms idėjoms.

Kai jau susitvarkysite savo svetainę, laikas pažvelgti į „WordPress“ papildinys turite turėti savo elektroninės komercijos verslui!

20 privalomas „WordPress“ papildinys

1. „WooCommerce“

„WooCommerce“

Gana populiariausias „WordPress“ el. Prekybos papildinys, „WooCommerce“ yra puikus papildinys, skirtas kurti savo skaitmeninę parduotuvę nuo nulio „WordPress“.

Nuo tada, kai „Automattic“ (tinklalapio „WordPress.com“ prieglobos komanda) įsigijo juos 2015 m., „WooCommerce“ pridėjo daugiau temų ir funkcijų, kurios yra optimizuotos el. Prekybos „WordPress“ svetainei..

2. „WPForms“

„WPForms“

Bet kuriam verslo savininkui svarbu, kad klientai galėtų susisiekti su jais, jei turėtų kokių nors atsiliepimų ar klausimų. „WPForms“ yra papildinys, leidžiantis greitai nustatyti kontakto formą „WordPress“ su pradedančiajam patogia sąsaja.

Naudodamiesi jų tempimu & Atmesdami funkcionalumą, vos keliais paprastais paspaudimais galite lengvai sukurti kontaktų formas, užsakymo formas, mokėjimo formas, el. pašto prenumeratos formas ir dar daugiau..

Norintiems sudėtingesnių parinkčių ir funkcijų, galite prisiregistruoti prie „Pro“ versijos, kurioje yra daugiau pritaikymo parinkčių ir funkcijų.

3. „OptinMonster“

„OptinMonster“

Populiari konversijos koeficiento optimizavimo programinė įranga „OptinMonster“ padeda konvertuoti apleidžiamus svetainės lankytojus, ragindama juos tapti el. Pašto abonentais. Tai taip pat puikus papildinys, jei norite sudaryti savo el. Pašto prenumeratų sąrašą ir padidinti savo lojalių klientų ryšį.

4. Veeqo

Veeqo

„Veeqo“ yra vienas geriausių variantų pasirūpinti visais savo „WooCommerce“ atsargų valdymas poreikiai. Programinė įranga yra „viskas viename“ el. Prekybos sprendimas, leidžiantis valdyti „WooCommerce“ parduotuvę (-es), taip pat kitus kanalus, tokius kaip „eBay“, „Amazon“ ir „Etsy“ iš vienos platformos..

Naudodami „Veeqo“ galite valdyti užsakymus, sinchronizuoti atsargas realiu laiku, redaguoti produktų sąrašus, pirkti iš tiekėjų, tvarkyti rinkimą, pakavimą ir gabenimą bei dar daugiau.

Programinė įranga padeda mažmenininkams išvengti atsargų ir perpardavimų, sukuriant racionalesnį ir efektyvesnį verslą.

5. „Envira“ galerija

„Envira“ galerija

Internetinėms parduotuvėms turėti galeriją yra labai svarbu norint parodyti savo produktus savo klientams. Nors „WordPress“ leidžia jums sukurti vaizdų galeriją nereikalaujant papildinio, ji vis dar yra gana paprasta.

„Envira“ galerija padeda lengvai sukurti reaguojančią ir gražią galeriją „WordPress“. Naudodami papildinį galite nustatyti kelias galerijas, kurti albumus, atidaryti vaizdus lengvųjų langų iššokančiuose languose ir dar daugiau.

6. Mielių SEO

Mielių SEO

Anksčiau „Yoast“ žinomas kaip „WordPress SEO“, Mielių SEO yra populiarus „WordPress“ papildinys, kuris optimizuoja jūsų svetainę paieškos sistemoms ir pagerina jūsų svetainės matomumą pagrindinėms auditorijoms.

Papildinyje yra daugybė funkcijų, ne tik pridedančių metažymas, kurios padės pagerinti jūsų svetainės SEO reitingą. Jei nesate susipažinę su SEO terminais, gali prireikti šiek tiek laiko priprasti. Laimei, jų sąsaja yra gana patogi ir lengvai naudojama.

7. „BackupBuddy“

„BackupBuddy“

Bet kurioje įmonėje saugumas yra be galo svarbus, dvigubai, el. Prekybos svetainėje. Patikima saugos forma yra atsarginės kopijos parengimas tuo atveju, jei prarandate visus kliento duomenis dėl aparatūros gedimo ar jūsų kompiuterio serverių užpuolimo..

Pirmiausia atlikite savo svetainės atsarginės kopijos nustatymą ir rekomenduojame naudoti „BackupBuddy“ nes jie yra ne tik patikimi, bet ir lengvai nustatomi bei atkuriami jūsų „WordPress“ svetainėje.

Dar geriau – saugokite atsarginę kopiją išoriniame debesų saugykloje, kad gautumėte papildomą apsaugos lygį. „BackupBuddy“ suteikia galimybę lengvai nustatyti reikalus.

8. Ecwid

Ecwid

Kai reikia pirkti internetinėje parduotuvėje, profesionalus ir paprastas kasų puslapis tikrai padės pagerinti jūsų galimybes.

Ecwid „WordPress“ papildinys sukuria gana paprastus patikros puslapius, kuriuose yra visos reikalingos funkcijos, reikalingos el. Prekybos svetainei. Jie taip pat palaiko daugiau nei 40 tarptautinių mokėjimo šliuzų parinktys, realiojo laiko pristatymo integracija ir 45 kalbos.

9. „MemberPress“

„MemberPress“

Su „MemberPress“, galite sukurti narystės variantą savo el. prekybos svetainėje naudodami vieną iš geriausių galimų „WordPress“ narystės įskiepių.

Jūs sukuriate specialias prenumeratas ir išskirtinį turinį savo nariams, kad priviliotumėte kitus vartotojus. Puikus „MemberPress“ dalykas yra tai, kad jie taip pat yra suderinami su visų rūšių mokėjimo šliuzais ir internetinių parduotuvių papildiniais, tokiais kaip „WooCommerce“..

10. „JigoShop“

„JigoShop“

Norite pradėti savo internetinės parduotuvės veiklą ir jums reikia greito sprendimo? „JigoShop“ „WordPress“ papildinys leidžia tai padaryti, nes jie turi visas reikiamas parinktis, kurių jums reikės norint sukurti visiškai matomą el. Prekybos svetainę.

Galite priimti mokėjimus naudodamiesi „PayPal“, įkelti visus savo produktus, naudoti „Skrill“ / „Moneybookers“ neįdiegdami jokių išorinių ar papildomų įrankių. Jie taip pat siūlo premium plėtinius, kuriuos galite naudoti savo „WordPress“ svetainėje.

11. WP el. Komercija

WP el. Komercija

WP el. Komercija yra puikus sprendimas įmonėms, kurioms reikalingas paprastas, bet visapusiškas „e-commerce“ papildinys „WordPress“. Naudodamiesi šiuo įskiepiu galite sukurti savo internetinę parduotuvę nuo nulio, kad galėtumėte parduoti skaitmeninius ar fizinius produktus, paslaugas ar net sukurti narystės svetainę..

Galite pritaikyti papildinį bet kokiu norimu būdu naudodami CSS ir HTML. Tvarkykite užsakymus ir katalogus galite naudodami galingus integruotus įrankius.

12. Lengvas skaitmeninis parsisiuntimas

Lengvas skaitmeninis atsisiuntimas

Jei esate susitelkęs tik į skaitmeninių prekių pardavimą, tada Lengvas skaitmeninis atsisiuntimas yra puikus įskiepis, gerai veikiantis su „WordPress“ el. prekybos svetainėmis.

Tai yra lengvai naudojamas papildinys, turintis daugybę įvairių mokėjimo šliuzų, platformų ir paslaugų plėtinių. Nors „Easy Digital Download“ dirba su bet kuriomis „WordPress“ temomis, jos taip pat turi savo gražias temas, sukurtas specialiai papildiniui.

13. „Shopify Connect“, skirtas „WooCommerce“

„Shopify Connect“, skirtas „WooCommerce“

Viena iš greičiausiai augančių elektroninės komercijos platformų, „Shopify“ yra ne tik platforma, bet ir „viskas viename“ sprendimas, kuriam be vargo siūloma lengvai naudotis..

Su „Shopify Connect“ „WooCommerce“ dabar galite sujungti ir „Shopify“, ir „WooCommerce“ sistemas. Turėsite „WordPress“ pranašumų, tokių kaip lankstumas ir pritaikomumas. Tuo pačiu metu galite parduoti tiesiogiai tokiose socialinės žiniasklaidos platformose kaip „Facebook“ ir „Pinterest“ su „Shopify“ ryšiais.

14. „LearnDash“

„LearnDash“

„LearnDash“ yra puikus LMS (mokymosi valdymo sistemos) papildinys, kurį galite naudoti kurdami ir parduodant skaitmeninius kursus savo „WordPress“ svetainėje. Tai puikiai tinka žmonėms, norintiems įkurti mokomąją svetainę ar mokyti specializuotų temų, tokių kaip skaitmeninė rinkodara ar socialinės žiniasklaidos metodai.

Galite lengvai ir greitai sukurti pamokas, viktorinas, užduotis ir dar daugiau, kad sukurtumėte internetinius kursus naudodami jiems patogius kursų kūrimo elementus..

15. Greiti ir paprasti DUK

Greiti ir paprasti DUK

Kai kuriose el. Prekybos svetainėse DUK skiltis turėsite kiekvieną kartą pateikdami naują produktą ar paslaugą, jei jūsų klientai nėra susipažinę su pačiu produktu..

Greiti ir paprasti DUK išgyvena savo vardą leisdamas palyginti greitai ir lengvai įtraukti DUK puslapius. Jei pridėsite DUK skyrių, tai taip pat padės sumažinti klientų aptarnavimo išlaidas ir pagerinti konversiją, todėl tikrai naudinga turėti papildinį..

16. Nuolatinis kontaktas

Nuolatinis kontaktas

Kitas puikus el. Prekybos papildinys, skirtas el. Pašto sąrašų sudarymui ir el. Laiškų siuntimui abonentams, yra „WordPress“ nuolatinių kontaktų papildinys..

Kaip viena iš labiausiai pradedančiųjų draugiškų platformų, galite greitai ir lengvai įdiegti savo el. Pašto rinkodarą. Be to, integruoti įrankiai, skirti sukurti registracijos formas, ir galimybė dirbti su potencialių klientų generavimo įrankiais, tokiais kaip „OptinMonster“, yra būtinas papildinys, kurį turite turėti.

17. „MonsterInsights“

„MonsterInsights“

Analizės stebėjimas yra puikus būdas suprasti, kas tinka jūsų auditorijai. „MonsterInsights“ leidžia susisiekti su „Google Analytics“, kad galėtumėte daugiau sužinoti apie savo lankytojus, stebėdami, iš kur jie atvyko ir ką jie daro būdami svetainėje.

Kol papildinį galima laisvai naudoti, norint naudotis patobulintomis jo funkcijomis, jums reikės nusipirkti „Pro“ versiją, kuri suteiks daugiau įžvalgos ir galimybių tinkinti jūsų duomenis..

18. CSS herojus

CSS herojus

„WordPress“ temos vizualiai sukuria jūsų svetainę CSS. Norėdami pakeisti ar pritaikyti savo temą, turite tai padaryti CSS. O išmokti tai gali užtrukti.

Su CSS herojus, galite tinkinti savo „WordPress“ temą, nerašydami vienos eilutės kodo. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai tik įdiegti „WordPress“ papildinį ir galite nedelsdami pradėti tinkinti savo temas.

Arba, jei to jums per daug, visada galite pasirinkti „WordPress“ temas.

19. „MaxCDN“

CDN (turinio paskirstymo tinklas) padeda jūsų vartotojams greičiau įkelti vaizdus ir kitą statinį turinį svetainėje. El. Prekybos svetainėse labai svarbu greitai įkelti puslapius, kad būtų užtikrinta vartotojo patirtis.

Patikimas CDN įskiepis, „MaxCDN“ veikia ir lengvai integruojasi su „WordPress“, kad jūsų svetainė būtų įkelta dar greičiau, nekeliant į naują prieglobos įmonę. Be to, labai lengva įdiegti ir pradėti!

20. SEMRush

El. Prekybos rinkoje visada gera idėja sekti, kaip sekasi jūsų konkurentams. Su SEMRush, galite patikrinti, kaip reitinguojami jūsų konkurentai, taip pat pagal mokamus raktinius žodžius ir natūralų srautą.

Naudodamiesi šia informacija, galite efektyviai susikurti ir optimizuoti savo turinį ir rinkodaros strategiją, kad galėtumėte įveikti konkurenciją.

21. Produktų skaičiavimo programos „WordPress“ papildinys

Produktų skaičiavimas

Puikus būdas padidinti pardavimus yra ribotą laiką parduoti savo produktus. Produktų skaičiavimo „WordPress“ papildinys leidžia lengvai sukurti internetinėje parduotuvėje produktų atgalinio skaičiavimo parinktį ir paskatinti klientus griebtis tų pasiūlymų prieš jiems išnykstant.

Tai paprastas ir efektyvus įrankis, kurį galite naudoti, kad padidintumėte pardavimus savo el. Prekybos svetainėje. Be to, jis puikiai veikia kartu su „WooCommerce“.

Apvyniokite

Taigi, jūs turite jį, 21 „WordPress“ papildinį, kurio jums reikia el. Prekybos svetainei. Ar turite kitų papildinių, kuriuos, jūsų manymu, turėtume įtraukti? Praneškite mums apie tai.

Turite svetainę, bet jums reikia pagalbos kuriant jūsų buvimą internete? Tada peržiūrėkite mūsų nuostabų vadovą apie buvimą internete!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map