Stojí za to predplatné pCloud Lifetime? Pred nákupom si musíte prečítať!

Ak toto čítate, pravdepodobne to znamená, že ste narazili na kontrolu môjho priateľa Sama pCloud a vážne uvažujete o tom, ako sa správať k účtu.


Nie sme prekvapení. Spoločnosť PCloud berie vyskúšaný a testovaný produkt a vylepšenia ho úplne vyfúkne z vody, takže konkurencia jesť po vážnom prachu.

Ak ste mi pred 10 rokmi povedali, že s akýmkoľvek z mojich zariadení, s 2TB úložného priestoru, budem schopný bezpečne pristupovať k svojim súborom odkiaľkoľvek na svete, vďaka 30-dňovému sledovaniu súborov bude môcť vrátiť sputý súbor späť. a spolupracovať s ostatnými stlačením jediného gombíka, vyplivol by som na zem, násilne otriasol päsťou a obviňoval ťa, že si klamár.

Našťastie sme sa nestretli pred 10 rokmi, alebo by som musel jesť moje slová.

pCloud poskytuje všetko, čo hovorí, že produkt robí, a ešte viac – dali nám možnosť platiť za predplatné LIFETIME, čo znamená, že si budeme môcť vychutnať všetky výhody účtu pCloud za iba jednu pevnú cenu..

Je to tak, stojí to za celoživotné predplatné pCloud? Poďme zistiť.

Prečo pCloud vyšiel so životným plánom?

pCloud Celoživotné predplatné

Ročný plán predplatného v skutočnosti prinesie spoločnosti pCloud viac dlhodobých ziskov, takže čo získa spoločnosť tým, že používateľom poskytne možnosť platiť za celý životný plán iba raz?

Úprimne povedané, nevieme.

Myslíme si, že pCloud sa skladá zo skupiny mladých jedincov zameraných na budúcnosť, ktorí skutočne chcú zmeniť svet, namiesto toho, aby mysleli na zisk.

Realisticky je pCloud stále obchodom a podnik potrebuje maximalizovať svoje zisky. Náš najlepší odhad je, že keďže pCloud je na trhu relatívne neznámy (v porovnaní s Dropboxom) & Disk Google), prišli s týmito plánmi, aby prilákali nových používateľov a získali podiel na trhu. Ak je to pravda, potom to funguje – kúpil som si plán pre seba.

Taktiež máme podozrenie, že možnosť zakúpiť si doživotné plány predplatného nemusí byť trvalá, takže naša najlepšia rada by bola, keby ste si ju kúpili, zatiaľ čo vy!

Čo definuje „predplatné na celý život“?

Myslím si, že všetci vieme, že všetko, čo sa vám dá „na celý život“, nie je na celý život. Urobili sme nejaké kopanie okolo ich TOS a zistili sme, že ich definícia „na celý život“ je v skutočnosti 99 rokov, alebo podľa toho, čo je kratšie.

Iba za 99 rokov

Toto mi vrhá kľúč v pláne odovzdať tento účet svojim vnúčatám ako rodinnému dedičstvu, ale myslím, že 99 rokov (alebo smrť, podľa toho, čo nastane skôr) je dosť slušná dohoda..

pCloud Celoživotné predplatné – Plány & stanovenie ceny

500GB2TBFamily
Storage500GB2,000GB2,000GB
Počet používateľov11 až 5
Ročná cena 47,88 $ 95,88 N / A
Celoživotná cena 175 dolárov 350 dolárov 500 dolárov
ÚSPORY $ 64,40 * – $ 129,40 * N / A

* Úspory sa počítajú na základe predpokladu, že ste sa zaregistrovali do ročného plánu a ponechali si ho 5 rokov.

Program celoživotného predplatného spoločnosti pCloud môže vyzerať draho, pretože musíte zaplatiť veľkú sumu vopred, aby sme pochopili, prečo by sa niektorí ľudia radšej rozhodli pre svoj ročný plán..

Máme však pocit, že je to trochu ako lízing oproti kúpe nehnuteľností; ročný plán je ako leasing (platíte menej, ale nehnuteľnosť nikdy nie je vo vašom vlastníctve), zatiaľ čo predplatné na celý život je ako nákup (ak je cena správna a páči sa vám, prečo nie?)

Každopádne si musíme dať nejaké čísla, aby sme to zistili. Pozrite sa na naše zistenia nižšie.

pCloud Premium 500 GB

Prémiový program pCloud ročne stojí 47,88 dolárov, zatiaľ čo doživotný plán stojí 175 USD, jednorazová platba. Za predpokladu, že si ponecháte ročný plán po dobu 5 rokov, už by ste zaplatili 239,40 dolárov, čo už značne presahuje plán celoživotného predplatného spoločnosti pCloud..

Vaše úspory za 5 rokov, ak platíte za životný plán Premium 500 GB: 64,40 dolárov

pCloud Premium Plus 2TB

Aby to bolo možné, plán Premium Plus 2TB stojí 95,88 dolárov ročne oproti celoživotnému predplateniu 350 dolárov. Znovu predpokladajme, že plán ponecháte 5 rokov. V rámci ročného plánu by ste už odolali neuveriteľných 479,40 dolárov, zatiaľ čo za celoživotné predplatné budete musieť zaplatiť iba 350 EUR..

Vaše úspory za 5 rokov, ak platíte za životný plán Premium Plus 2TB: 129,40 dolárov

Rodina pCloud

Rodinný plán pCloud je k dispozícii iba s predplatným na celý život, ale keďže umožňuje 5 používateľom zdieľať jeden účet, použijeme rodinný plán oproti 5 samostatným ročným prémiovým 500 GB programom.

Rodinný plán vás bude stáť 500 dolárov, zatiaľ čo každý prémiový plán stojí 47,88 x 5 dolárov, čo predstavuje celkovú sumu 239,40 dolárov ročne! Za 5 rokov to stojí freaking 1 197 dolárov, čo ma z nejakého dôvodu trochu rozčuľuje.

Vaše úspory za 5 rokov, ak platíte za rodinný životný plán: 697 dolárov

S týmito číslami si myslím, že je celkom bezpečné povedať, že zatiaľ čo predplatné na celý život by sa mohlo zdať, že sú drahšie (kvôli vysokej jednorazovej platbe), v skutočnosti platíte omnoho menej a v porovnaní s ročným plány. Ak plánujete držať sa pCloud dlhodobo, dôrazne vám odporúčame kúpiť si jeden z životných plánov.

Dodatočná funkcia – pCloud Crypto Lifetime

Životnosť pCloud Crypto

Všetci sa môžeme zhodnúť na tom, že bezpečnosť súborov je dôležitá, ale stojí za to ju zaplatiť? Nakoniec sú naše súbory na serveroch pCloud už zabezpečené.

Už používajú 256-bitové šifrovanie AES TLS / SSL, takže ak budú naše súbory zachytené na ceste k serverom, ktokoľvek ich unesie, nebude mať prístup k týmto súborom bez kľúča..

Tak prečo by sme dokonca potrebovali pCloud Crypto?

Uvidíte, že súbory, ktoré sú odovzdané na servery pCloud, sa môžu tešiť zo šifrovania AES na ceste nahor a nikto sa ich nemôže dotknúť, ale akonáhle dorazia na servery, vrátia sa späť do pôvodnej podoby. Aj keď sú vaše súbory stále bezpečné, ľudia v pCloud uvidia, čo ste nahrali.

pCloud Crypto pridáva ďalšiu úroveň zabezpečenia vytvorením jedinečného kľúča pre vás, takže prístup k súborom môže mať iba osoba s kľúčom, ktorá ich chráni pred všetkými vrátane pCloud.

Hypoteticky povedané, ak máte prísne tajné vládne údaje nahrané do pCloud a niektorá teroristická organizácia fyzicky unesie ich kanceláriu, môžu prinútiť pCloud odovzdať údaje, ktoré ste nahrali, a použiť tieto informácie na ovládnutie sveta. Je to tak, svet sa chystá do pekla a je to tvoja chyba, kamoš.

S kryptom pCloud, aj keď najznámejší teroristi drancujú pCloud, neexistuje žiadny spôsob, ako by mali prístup k vašim super citlivým údajom súkromnej vlády, a vy by ste zachránili svet pred peklom, takže teraz ste hrdinom.

Každopádne si povedzme o nákladoch.

Cena pCloud Crypto stojí 47,88 dolárov ročne, zatiaľ čo celoživotné predplatné stojí iba 125 dolárov. Viac ako 5 rokov by ste ušetrili 11,40 dolárov. Ak sa chystáte získať pCloud Crypto, urobte si láskavosť a choďte na doživotnú verziu. Ušetríte oveľa viac.

Poznámka

Crypto je ďalšia funkcia, ktorú si môžete zakúpiť v hornej časti cloudového úložiska. Povedzme, že chcete celoživotné úložisko 2TB s celoživotným kryptom. Cena bude 350 dolárov + 125 dolárov = 475 dolárov.

Čo by sa mohlo pokaziť

Ako uviedol Sam vo svojej recenzii, vynikajúce služby spoločnosti pCloud v skutočnosti nie sú veľkým nedostatkom. Máme však niekoľko obáv, o ktorých budeme hovoriť nižšie.

1. Čo keď iná spoločnosť nakupuje cez pCloud?

Je nepravdepodobné, že sa tak stane, ale stále je to platné znepokojenie.

Oslovili sme podporný tím v spoločnosti pCloud (čo je mimochodom vynikajúce) kvôli pripomienkam a zaručili nám, že neplánujú predať spoločnosť, ale budú rešpektovať všetky celoživotné účty, ak sa niekto rozhodne v budúcnosti nakupuje ich spoločnosť.

Radi by sme si však boli istí, že sme prešli ich TOS, ale nanešťastie sa nám nepodarilo nájsť vôbec nič s tým súvisiace.

Uznali, že v ich TOS sa nenachádza žiadna literatúra, ale ak nás táto myšlienka urobí skutočne nepohodlnými, môžeme sa kedykoľvek rozhodnúť pre ich ročné plány. Musíme súhlasiť.

2. Čo ak nie je dostatok úložného priestoru?

2 TB úložného priestoru sa teraz môže javiť ako veľa, ale veľkosť súborov rýchlo rastie. Za 5 rokov nemusí stačiť 2TB. Budú upgradovať naše účty, keď príde čas, alebo budeme musieť kúpiť viac úložného priestoru?

Čo keď sa pCloud rozhodne v budúcnosti vytvoriť 5TB účet? Chceli by sme byť schopní to upgradovať tak, že zaplatíme rozdiel, ale pri pohľade na to, ako veci vyzerajú (musíte zaplatiť celú cenu predplatného za celý život, aj keď ste držali ročný účet po ľubovoľnú sumu rokov) sa zdá, že ako by sme museli viac rozvetviť.

3. Náklady na príležitosť – Čo keď príde niečo lepšie?

Oh FOMO (strach z neprítomnosti) je v tomto silný.

Všetky plány celoživotného predplatného spoločnosti pCloud majú vynikajúcu hodnotu, ale musíme im čeliť – 175 dolárov nie je lacné. Vidím ľudí, ktorí sa rozhodnú platiť ročne, len preto, že nemajú vopred 175 dolárov, ale odbočujem.

Snažím sa zdôrazniť, že za účet by sme platili toľko a 6 mesiacov po ceste, ak sa niektorá iná spoločnosť rozhodne vytvoriť kvalitný produkt, ktorý stojí menej, mali by sme pocit, že sme dostali službu krátky koniec palice.

Nakoniec by sme museli platiť za nový, vynikajúci produkt (navyše k tomu, čo sme už zaplatili pCloud), ak chceme využívať ich služby, a to je veľa!

Záverečné myšlienky – Palce nahor alebo nadol?

Dobre, tu sú naše myšlienky – Celoživotné predplatné pCloud je šialené. Úspory nákladov sú príliš veľké na to, aby sme ich ignorovali. S plánom životnosti 500 GB ušetríte 64,40 dolárov v porovnaní s platbou za ročný účet na 5 rokov (úspory sa pri použití plánu 2TB a rodiny len zvýšia).

Iste, máme niekoľko oprávnených obáv (nedostatok budúceho úložiska, náklady na príležitosti, strach z vypnutia pCloud skôr, ako využijeme naše celoživotné výhody), ale poďme si to uvedomiť; naše obavy sú platné, ale je veľmi nepravdepodobné, že k nim dôjde.

Ak vás to skutočne trápi, môžete kedykoľvek ísť s ročným plánom a akonáhle sa budete cítiť bezpečnejšie, inovujte.

Takže v mene všetkých tu na Bitcatcha.com dávam pCloudov plán predplatného na celý život, dva palce nahor. Získajte to skôr, ako začnú inteligentný a rozhodnúť sa vytiahnuť plán!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map