SiteGround VS Inmotion Hosting – 6 porovnávaných kľúčových oblastí (zahrnutá rýchlosť servera)

SiteGround


proti

Inmotion Hosting

SiteGround VS Inmotion Hosting – 6 porovnávaných kľúčových oblastí (zahrnutá rýchlosť servera)

tl; dr

Cena verzus výkon – časovo staré váhové stupnice, pokiaľ ide o jemnú drvinu rozhodujúcej hodnoty. Čo sa však stane, keď proti sebe postavíte dvoch stagnov v priemysle?

V horkej bitke súperov o webhosting kladieme SiteGround proti Inmotion Hosting a konkurencia sa scvrkáva na matice a skrutky. Inmotion Hosting dokáže získať remízu, ale nakoniec stále dávam prednosť úžasným rýchlostiam SiteGround..

Spoločnosť SiteGround, ktorá bola založená v roku 2004 a buduje si svoje pozície v rebríčku, dnes hostí viac ako milión webových stránok v odvetví, ktoré sa stalo rezným hrdlom. Je známy svojou veľmi špeciálnou technológiou rýchlosti a ponúka rozsiahle služby a funkcie s pridanou hodnotou, vďaka ktorým je veľmi ťažké prekonať.

Na druhej strane spoločnosť Inmotion Hosting pôsobí v odbore o niečo dlhšie, od roku 2001. Napriek tomu, že naše testy sa ukázali už skôr, mať dlhý zub v priemysle sa vo všeobecnosti nepovažuje za lepšie produkty a služby – jednoducho lepšie záľuba o prežitie.

Skúšobný prípad medzi týmito dvoma spoločnosťami je však dnes významný, vzhľadom na to, že obidve spoločnosti sú skutočnými rodokmeňmi. To znamená, že ich história je nezriedená, bez preberania ani väčšieho výpredaja, aby sa narušila línia ich existencie..

S ohľadom na to tu uvádzame, čo budeme porovnávať dnes.

SiteGround VS Inmotion – obsah

 1. Plány a ceny
 2. Kľúčové vlastnosti
 3. Výkon – umiestnenie a rýchlosť servera
 4. Prevádzková doba servera
 5. Zákaznícka podpora – a čo hovoria používatelia
 6. Užívateľské rozhranie – milujeme cPanel!
 7. Čo sa mi páči na SiteGround
 8. Čo sa mi páči na Inmotion Hosting
 9. Záverečné myšlienky

Poznámka

Bitcatcha vlastní a spravuje dve testovacie miesta použité v tomto prehľade. oba SGUSHosted.com a IMHHosted.com sú hostené v ich príslušnom dátovom centre v USA.

Plány a ceny

Pozrime sa na plány, ktoré títo dvaja majú pre masy a ceny, za ktoré prichádzajú;

SiteGroundInmotion Hosting

PRICEPRICE
StartUp / Launch $ 3.95 $ 3.99 * *
GrowBig / Power 3,95 $ 5,99 * *
GoGeek / Pro 11,95 $ 13,99 $ *

RENEWALRENEWAL
StartUp / Launch 7,95 $ 7,99 dolárov
GrowBig / Power 14,95 dolárov 9,99 dolárov
GoGeek / Pro 29,95 dolárov 15,99 dolárov
návšteva

* Exkluzívna dohoda o motive pre čitateľa Bitcatcha. Bežná cena začína od 6,39 dolárov
** Na hosťovanie našich testovacích stránok používame GrowBig of SiteGround a Power of Inmotion

Kľúčové vlastnosti

SiteGround GrowBigInmotion Power
WebsitesUnlimited6
Space20 GB50 GB
BandwidthUnlimitedUnlimited
Tvorca stránokAnoAno
DomainsUnlimited26
Ovládací panelcPanelcPanel
Zálohovanie zadarmo Áno (denne) Áno (každých 36 hodín)
Bezplatná migráciaAnoAno
E-mailové účty zadarmo ÁNOAno
Plné funkcie

Ako vidíte pri porovnávaní cien, Inmotion prichádza s oveľa vyššími nákladmi na vstup v porovnaní so serverom SiteGround. Je to však viac ako kompenzované dlhodobými nákladmi na obnovu systému SiteGround.

Pokiaľ ide o plány v porovnaní, povedzme, že za obdobie 5 rokov (s jednoročným obdobím registrácie) by celkové náklady na vlastníctvo boli:

SiteGround
5,95 dolárov + (4 x 14,95 USD) = 65,75 USD

Inmotion Hosting
8,49 dolárov (4 x 9,99) = 48,45 dolárov

To je významný rozdiel, takže pokiaľ nemáte v úmysle presunúť webhostiteľov po uplynutí pôvodnej zmluvy o registrácii, ponúka Inmotion Hosting oveľa väčšiu hodnotu, pokiaľ ide o cenu.

Obaja poskytovatelia hostingu ponúkajú plány, ktoré sú dosť solídne a majú peknú pridanú hodnotu. Nezabúdajte, že obidve ponúkajú aj bezplatné služby migrácie webu (v prípade programu SiteGround je bezplatná migrácia stránok k dispozícii iba pre program GorwBig a vyšší.), Čo považujem za vynikajúci bod prenosu..

Povedal by som však, že Inmotion Hosting má nepatrnú výhodu v dôsledku jemnej tlače, v ktorej rozširujú svoje migračné služby tak, aby zahŕňali nielen súbory a databázy stránok, ale dokonca pomôžu preniesť vaše nastavenia cPanelu, záznamy domén a dokonca e-mailové účty.!

Migrácia webových stránok Inmotion Hosting

SiteGround0

Inmotion Hosting1

Výkon – umiestnenie a rýchlosť servera

Umiestnenie servera

SiteGround má podporu 5 samostatných dátových centier rozmiestnených po celom svete, pričom jedno v USA, 3 v Európe a ázijské miesto slúžia cez Singapur. Toto je veľmi strategické rozšírenie a ponúka dobré oneskorenie pre stránky svojich zákazníkov.

Na druhej strane Inmotion Hosting je o svojich dátových centrách nepolapiteľnejšie, jednoducho sa zmienil o tom, že majú „dátové centrá na oboch pobrežiach“ – predpokladáme, že by to bol východ a západ USA. Sú však mimoriadne hrdí na svoje dátové centrum v Los Angeles.

Dátové centrum spoločnosti Inmotion Hosting LA je zelené

Využíva výhodu prirodzeného chladenia alebo technológie chladenia vonkajším vzduchom. Vďaka tomu môžu znížiť náklady na chladenie takmer o 70%, ale čo je dôležitejšie, znížiť uhlíkovú stopu o viac ako 2 000 ton ročne. V porovnaní s hostením Inmotion sa zdá, že jediným dôvodom, ktorý spoločnosť SiteGround označila za „zelenú“, je výsadba pár stoviek stromov v roku 2010.

Okrem toho má spoločnosť aj partnerstvo s neziskovou organizáciou Stromy pre budúcnosť. Vďaka tejto iniciatíve pomáha Inmotion Hosting zabezpečiť pestovanie 5 000 stromov po celom svete.

Rýchlosť servera SiteGround

USA (Z)
US (E)
Londýn
Singapore
Sao Paulo

55 ms3 ms92 ms223 ms139 ms

Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Nemecko

380 ms226 ms148 ms12 ms103 ms

Menovité A +; Avg. Rýchlosť: 138,1 ms
Zobraziť úplný výsledok

Rýchlosť servera Inmotion Hosting

USA (Z)
US (E)
Londýn
Singapore
Sao Paulo

2 ms53 ms322 ms178 ms172 ms

Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Nemecko

514 ms153 ms109 ms67 ms149 ms

Menovité A +; Avg. Rýchlosť: 171,9 ms
Zobraziť úplný výsledok

Napriek rozdielom v umiestnení dátových centier, ktoré majú dvaja poskytovatelia hostingu, ide o vynikajúce načasovanie rýchlosti. V skutočnosti sú tieto načasovanie ťažko zdieľateľné a veľmi významné na zdieľaných webhostingových priestoroch.

Ak sa chcete ponoriť trochu hlbšie do rýchlosti, nezabudnite, že každý z nich má niečo navyše, čo väčšina hostiteľov neponúka – špecializované vylepšenia rýchlosti (alebo rôzne).

SiteGround využíva silnú zmes SSD, NGINX, SuperCacher, CDN, HTTP / 2 a PHP7. Každý z nich spolu pomáha dosahovať rýchlosť vpred len o niečo viac, aby bol náskok pred konkurenciou.

Inmotion Hosting sa však veľmi ťažko predáva tomu, čo nazýva „Max Speed ​​Zone“. Existuje však len malá pretrvávajúca pochybnosť o spôsobe, akým spoločnosť umiestňuje túto technológiu. Inmotion Hosting predpokladá predpoklad, že mnoho konkurentov sa príliš spolieha na jediné dátové centrá, čo vedie k potenciálnym negatívnym dopadom na rýchlosť.

V porovnaní s dátovým centrom však Siteground ponúka oveľa lepšie globálne prekrytie ako Inmotion Hosting. K tomu pridajte skutočnosť, že mnohí renomovaní poskytovatelia webhostingu by sa nikdy nespoliehali na jediné dátové centrá a máme quandary – jednoducho to neznie správne.

O výsledkoch sa však nedá dohadovať a my im obom poskytneme vynikajúci výkon.

SiteGround1

Inmotion Hosting1

Prevádzková doba servera

Inmotion Hosting vykázal solídne 100% dostupnosti v priebehu posledného 30-dňového monitorovacieho obdobia, bol som však trochu prekvapený, že v rámci 30-dňového obdobia SiteGround sa zdalo, že došlo k miernemu závadu. Je to malý pokles vo veľkom oceáne, pretože som tohto hostiteľa nejaký čas monitoroval a bol spravidla solídny. Aj pri náraze zostala doba prevádzkyschopnosti nad 99,95%.

Prevádzková doba stránok

Prevádzková doba siete SiteGround

Uptime hostenia motivácie

Uptime hostenia motivácie

Tu opäť upozorňujeme na reakčné časy uvedené v grafoch. SiteGround opäť ukazuje svoju odolnosť s konzistentnými odozvami pod 1 000 ms. Trestať SiteGround za malú chybu v nepoškodenom zázname by bolo v mojich očiach trochu nespravodlivé a kombinovať to s časom odozvy, som ochotný im dať miesto.

SiteGround1

Inmotion Hosting0

Zákaznícka podpora

Ako obvykle, toto je opäť veľmi silná kľúčová oblasť, ktorej musí venovať pozornosť každý, kto hľadá hosting.

SiteGround zákaznícky servis

Prešiel som to už predtým a urobím to znova. SiteGround má vynikajúci zákaznícky servis a to je niečo, čo som už niekoľkokrát vyskúšal a našťastie ho potvrdil. Vždy existuje riziko, že sa veci v priebehu rokov trochu skĺznu, ale toto nie je jedno z tých miest, kde sa to stane.

Inmotion Hosting služieb zákazníkom

Spoločnosť Inmotion Hosting s hrdosťou uvádza, že ponúka technológiu založenú na USA, ktorá pomáha zákazníkom na viacerých kanáloch vrátane telefónu, chatu, e-mailu alebo systému lístkov. Systém je komplexný av skutočnosti nad rámec toho, čo by mnohí weboví hostitelia ponúkali.

Čo hovoria používatelia o službe SiteGround

Recenzie zákazníkov na stránkach

Čo hovoria používatelia o Inmotion Hosting

Inmotion Hosting Recenzie zákazníkov

Ako vidíte, obaja weboví hostitelia majú silné recenzie používateľov v ich prospech. Toto je zriedkavé vo svete webhostingu, kde sú používatelia často extrémne presvedčení o svojich hostiteľoch. Dobré je udržiavať štandardy na dostatočne vysokej úrovni, aby sa dosiahla pozitívna spätná väzba.

SiteGround1

Inmotion Hosting1

Používateľské rozhranie

Aj keď obaja hostitelia používajú cPanel, stále som cítil, že tento segment by mal zostať jednoducho, aby som mohol všetkým pripomenúť dôležitosť dobrého ovládacieho panela. Toto sú v podstate vaše dvere k hostiteľovi a je pravdepodobné, že tu strávite nejaký čas.

cPanel je vynikajúca a obľúbená voľba a prináša obom našim hosťom solídne víťazstvo v rozhraní. Je výkonný, pohodlný, široko distribuovaný a jednoducho povedané, veľmi užívateľsky prívetivý.

SiteGround1

Inmotion Hosting1

Čo sa mi páči na stránkach Siteground

SiteGround vždy zostal na mojom zozname najlepších hostiteľov a jeho spustenie sa znova vždy obnovuje. Je to stále vysoko výkonný umelec s vynikajúcou históriou a do dnešného dňa si preň musím nájsť veľa skutočných konkurentov.

Stručne;

 • Vynikajúca rýchlosť a stabilita
 • Skvelá podpora zákazníkov
 • Široký sortiment

Čo sa mi páči na hostovaní Inmotion

Keď som cez rukavicu bežal na Inmotion Hosting, občas mi to prinieslo celkom príjemné prekvapenie. Toto je silný uchádzač o program SiteGround a ponúka tak funkcie, ako aj výkon, ktorý je konkurencieschopný. Obzvlášť sa mi páči, že to nenabízí crazy zľavy pri prvom prihlásení, pretože sa mi zdá trochu zle.

Stručne;

 • Dobrá cena
 • Pôsobivá rýchlosť a stabilita
 • Vynikajúca podpora zákazníkov

Záverečné myšlienky

To bolo pre mňa osobne veľmi ťažké rozhodnutie. Po prečítaní mojej recenzie sa niektorí z vás môžu pýtať, prečo som udelil body jednému hostiteľovi a zároveň ocenil jeho vlastnosti súčasne..

Budem úprimný – áno, obaja som ich miloval. Je také ťažké nájsť nielen jednu fantastickú hostingovú službu, ale druhú, ktorá jej vyhovuje.

Napriek poslednému výsledku 4: 4 mám však pocit, že každému, kto tam stojí, dlhujem kravatu – a stále chodím s programom SiteGround. Predovšetkým na konci dňa bude jednou z najdôležitejších funkcií vášho webu rýchlosť a SiteGround ma nikdy nezklamal.
Akonáhle pridáte ďalšie faktory, sú len čerešničkou na torte.

SiteGround

https://www.siteground.com
PREČÍTAJTE SI CELÉ PRESKÚMANIE
4

Inmotion Hosting

https://www.inmotionhosting.com
PREČÍTAJTE SI CELÉ PRESKÚMANIE
4

Akcie pre čitateľov Bitcatcha

SiteGround: 60% zľava na webhosting (od 3,95 $ / mesiac).

Inmotion Hosting: exkluzívna zľava 50% (od 3,99 $ / mesiac).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map