Geriausi 2020 m. VPN „Chrome“ plėtiniai (3 mokami ir 3 nemokami)

Jei perskaitėte mano įvadinį straipsnį apie virtualius privačius tinklus (VPN), dabar tikriausiai žinosite, kad funkcija iš esmės yra gana paprasta.


Sukurti saugų ryšį tarp jūsų įrenginio ir informacijos, kurią bandote pasiekti, kad ir kur būtų, yra VPN darbas. Tuo tarpu VPT šią informaciją taip pat privalo apsaugoti šifruodamas.

Skamba paprastai, bet nėra taip lengva įgyvendinti. Pagrindiniai VPN elementai – saugumas, anonimiškumas, greitis ir stabilumas – yra gyvybiškai svarbūs jo išlikimui.

Contents

Kodėl reikia „Google Chrome“ VPN plėtinio?

Geriausi „Google Chrome“ VPN plėtiniai

Vis dėlto, net kai perskaitėte visą informaciją, esančią VPN, ir jūsų akys užkliūva už matomas kainas, kai kurie iš jūsų net pagalvojo: „O kas, jei aš tiesiog norėčiau išlikti anonimiškas ir saugus naršydamas internete?“

Čia pateikiamas VPN naršyklės papildinys ar plėtinys. Šiuo atveju pakalbėkime apie VPN plėtinius „Google Chrome“.

Nepaisant visų dalykų, „Google Chrome“ jau seniai įveikė „Microsoft IE“ (arba šiais laikais „Edge“) monopoliją ir šmaikštavo, kad „Firefox“ yra populiariausia interneto naršyklė. Atsižvelgiant į tai, kuria statistika tikite, ji šiuo metu yra tarp 59,69 proc. į 66,93% rinkos dalis.

Turint tokią vadovaujančią vartotojų bazę, prasminga, kad daugelis kūrėjų sutelks savo pastangas į šią platformą, ir iš tikrųjų jie tai padarė. Geriausi VPT paslaugų teikėjai, tokie kaip „ExpressVPN“ ir „Nord“, turi „Chrome“ skirtus VPN plėtinius, leidžiančius užtikrinti saugų naršymą, saugų ir anoniminį..

VPN naršyklės plėtiniai skiriasi nuo „Chrome Incognito“

Anksčiau „Chrome“ įdiegė inkognito režimą, kuriame vartotojai gali atidaryti skirtuką ir naršyti neįrašę naršymo istorijos. Tai tiesiog reiškia, kad naršydama „Chrome“ ištrina naršymo istoriją ir sunaikina slapukus, sukauptus per tą seansą, kai tik uždarai tą langą.

Tai yra gan grubi ir neveiksminga.

Kodėl? Naršymo sesijos metu informacija praeina ne tik per jūsų naršyklę. Jis juda per jūsų maršrutizatorių, jūsų operacinę sistemą ir gali būti netgi įrašytas lankomose svetainėse. Tai ypač pasakytina apie tuos, kurie naudojasi transliacijos paslaugomis.

„Chrome Incognito“

Tavo IP adresas taip pat lieka atviras ir prieinamas, o tai reiškia, kad bet koks sekimas gali grįžti tiesiai į jus.

Supraskite „Chrome“ VPN plėtinių apribojimus

Tačiau VPN plėtiniai siūlo daug panašumų su pačiomis VPN programomis. Tiesą sakant, kai kurie yra tokie panašūs, kad paprasčiausiai išplečia pagrindinių VPN programų funkcijas. Dažniausiai jie skirti suteikti daugiau patogumo ir valdyti jūsų naršymo internete galimybes.

Svarbiausia žinoti, kad beveik visi VPN plėtiniai veikia tik kaip tarpiniai serveriai. Tai reiškia, kad jie veikia tik srautą, einantį per pačią naršyklę. Vienintelės dvi išimtys yra įrenginiai, veikiantys „Chromes OS“, arba plėtiniai, naudojami naudojant vietinius pranešimus.

Pakanka pasakyti, kad išimtys yra retesnės, todėl pasinaudokite BET KOKIOS naršyklės VPN su žiupsneliu druskos.

1. Apsaugotas tik „Chrome“ srautas

Nors naršyklės plėtiniai teikia panašius privalumus kaip visavertė VPN programinė įranga, yra esminių skirtumų. Todėl VPN plėtiniai paprastai yra tiesiog vadinami tarpiniais serveriais.

Tarpinių serverių siūlomi į VPN panašūs pranašumai taikomi tik jūsų naršyklei, šiuo atveju – „Chrome“. Kitoms jūsų kompiuterio programoms, kurios naudojasi jūsų tinklu, duomenų srautas liks neapsaugotas.

Tai taip pat taikoma ir kitoms naršyklėms, kuriomis kartais galite naudotis. Pvz., Jei turite „Chrome“ tarpinio serverio plėtinį ir paleidžiate „Microsoft Edge“, duomenų srautą „Edge“ neužtikrins jūsų „Chrome“ plėtinys.

Visos VPN programos užkoduoja duomenų srautą visos sistemos lygiu. Tai reiškia, kad jūsų viena VPN programa apsaugos duomenų srautą iš visų jūsų sistemos dalių – naršyklės, kitų programų ir net pačios operacinės sistemos..

2. Ribotas šifravimas

Leiskite man tai pradėti nuo bendro teiginio: Šiandien dauguma tarpinių serverių (ne tik VPN tarpiniai serveriai) naudojasi SOCKS ir HTTP / HTTPS protokolais..

Tai reiškia, kad naudojant „SOCKS“ ir „HTTP“ šifravimo nėra, naudojant naršyklės plėtinio sceną. Jei naudojate VPN plėtinį, kuris siūlo HTTPS protokolą, tai iš esmės yra SSL lygio šifravimas.

Tai ypač svarbu atkreipti dėmesį į 100% nemokamus VPN tarpinius serverius. Aš pastebėjau, kad net ir už mokamas VPN plėtinio paslaugas ne visi šalies serveriai siūlo HTTPS protokolą.

3. Ribota parama

Deja, visur panašiai, nebent naudojate tarpinį serverį, kurį kaip pridėtinės vertės paslaugą teikia visiškas VPT paslaugų teikėjas, pavyzdžiui, „ExpressVPN“ ar „TorGuard“. Nemokamų VPN plėtinių vartotojai dažniausiai turi naudotis DUK, bendruomenės palaikymu ar el. Pašto palaikymu (jei jums pasisekė).

Būkite pasirengę patys spręsti problemas, susijusias su šiuo klausimu.

VPN plėtinių naudojimo pranašumai

Nors yra skirtumų, pagalbiniai serveriai taip pat naudoja nišą tam tikruose scenarijuose.

 1. Naudojimasis specialiais atvejais Dėl to, kad tarpiniai serveriai yra ribotai naudojami, paprastai yra lengvesni naudojant sistemos išteklius. Tarkime, jei naudojate „Chromebook“ – galbūt a) neturite kito pasirinkimo ir b) turite saugoti sistemos išteklius.
 2. Specializuota rizikos kontrolėTaip pat yra argumentas, kad interneto naršyklės yra vienas iš labiausiai paplitusių taikinių, į kuriuos dažniausiai nukreipia įsilaužėliai. Visos naršyklės yra linkusios į saugumo riziką, skiriasi tik tas, kokiu laipsniu. Jei nenorite, kad visavertis VPN imtųsi išteklių, galite atsisakyti duomenų gynimo ir tapatybės slėpimo naudodami VPN tarpinio serverio plėtinį.
 3. Skelbimų blokavimas Kai kurie VPN plėtiniai yra komplektuojami su kitomis paslaugomis, tokiomis kaip skelbimų blokavimas, stebėjimo priemonės vengimas ar slapukų tvarkymas. Tai padeda pašalinti šiukšles iš tinklo prieš tai, kai jie jus pasiekia, tačiau taip pat gali atsirasti keistų tinklalapių (kartais).
 4. Neįmanoma apsaugoti nei „WebRTC LeaksFirefox“, nei „Chrome“ dėl saugos pažeidžiamumo, dėl kurio gali būti nutekintas jūsų IP adresas. Tai, be abejo, būtų galima išspręsti naudojant visiškai įjungtą VPN programą, tačiau kai kurie VPN plėtinių teikėjai savo plėtiniuose jau yra įdiegę „WebRTC“ nuotėkio prevenciją..

Kaip mes pasirenkame „Chrome“ VPN?

Nors „Chrome“ VPN plėtiniai daugiausia yra tarpinių serverių plėtiniai, aš manau, kad jei jie laikosi pagrindinių VPN principų, kurie yra kritiški, jie turėtų būti didžiąja dalimi. Raktas lieka tas pats: privatumas, saugumas, ir greičiu.

Jei nesate įsitikinę, kad atrankos procesas yra pagrįstas ir ar tai padarys senasis VPN plėtinys, leiskite man pasidalinti su jumis, su kuo susidūriau kitą dieną: „Hoxx“ VPN. Kai aš perėjau per juos dokumentacija, Galų gale galvojau, kodėl žemėje kas nors užsirašytų savo tarnyboje, net ir nemokamoje sąskaitoje.

hoxx privatumo politika

Šis VPT renka žurnalų informaciją, blokuoja SMTP prievadus, renka asmeninę informaciją, prietaisų informaciją, naudoja stebėjimo technologijas, teigia, kad jo vartotojai turi sutikti keistis informacija su teisėsaugos institucijomis ar vyriausybėmis … sąrašas tęsiasi.

Jei iki šiol esate taip pasibaisėjęs kaip aš, tada žinosite, koks svarbus jūsų VPT partnerio pasirinkimas. Taigi, pažvelkime į keletą geriausių „Chrome“ VPN plėtinių.

3 populiariausi mokamų „Chrome“ VPN plėtiniai

Nors sakau, kad mokama, turiu paminėti ir tai, kad daugumą internete esančių VPN naršyklės plėtinių galima nemokamai įdiegti. Tačiau kai kuriems reikės faktiškai mokamos paslaugos abonemento, kad galėtumėte naudotis šiais plėtiniais (iš esmės padarydami juos mokamais plėtiniais). Be papildomų patarimų, čia yra mūsų 3 populiariausi mokamų pratęsimų pasirinkimai.

1. „NordVPN“

https://nordvpn.com/

„NordVPN“

Bendras našumas

Labai gerai

Mūsų įvertinimas

Įvertinta 4 iš 5Įvertinta 4 iš 5Įvertinta 4 iš 5Įvertinta 4 iš 5

Kaina

RM28.70 / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • 4 400+ serverių
 • Dvigubas DNS
 • 6+ įrenginiai
 • PGP komm. privatumas
 • Keli protokolai

"„Nord“ yra labai gražia pakuote & siūlo puikų našumą per tūkstančius VPN serverių."

APGYVENDINTI VPT

„NordVPN Chrome“ plėtinys yra šiek tiek keista antis. Prisimeni, kur sakiau, kad „ExpressVPN“ yra puikus tiems, kuriems patinka „paspaudimo ir paspaudimo“ patirtis? Na, „NordVPN“ plėtinys yra panašus, tačiau šiek tiek per daug nukeliavęs.

Tiesą sakant, programa galite manipuliuoti labai mažai. Pasirinkdami serverius, galite pasirinkti tik šalį. Pvz., Bandant prisijungti prie JAV serverio, yra nelyginis variantas, į kurį valstijos serverį galų gale užsikabinsiu. Šiek tiek erzina.

Nors greitai prisijungiau prie JAV serverio, ryšys buvo toks blogas, kad greičio testas negalėjo net pasirinkti serverio. Ryšio su Malaizija greitis buvo pasibaisėtinas, ir aš pagaliau gavau gerą greičio rodymą iš Singapūras.

„NordVPN“ plėtinys

Geras

 • Švari ir paprasta sąsaja
 • Labai greitas serverio ryšys

Blogasis

 • Jokio konkrečios valstijos vietos pasirinkimo
 • Kai kurie serveriai turi siaubingą ryšį

2. „ExpressVPN“

https://www.expressvpn.com/

„ExpressVPN“

Bendras našumas

Puikiai

Mūsų įvertinimas

Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5

Kaina

RM34.10 / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • Paprasta naudoti
 • Visuotinis VPN tinklas
 • VPN nužudymo jungiklis
 • DNS apsauga nuo nutekėjimo
 • „WebRTC“ blokavimas

"Galingas saugumo, anonimiškumo derinys & pasirodymą visose pagrindinėse platformose."

APGYVENDINTI VPT

Kaip ir jos programos „ExpressVPN Chrome“ plėtinys yra be rūpesčių ir lengvai naudojamas. Yra nustatymai, kuriuos galite patobulinti, pvz., Vietos klastojimas ir „WebRTC“ blokavimas, tačiau tiems, kurie mėgsta spustelėti ir eiti, tai yra puikus jūsų pratęsimas.

Yra galimybė sukonfigūruoti „Windows“ programą plėtinyje, tačiau spustelėję ją paleisite „Windows“ programą ir ten atliksite konfigūracijos pakeitimus – nelabai įspūdinga. Pagreitina plėtinį vis tiek gali būti blogesni.

Nors šiek tiek verkšlenu apie plėtinį, kuris atveria programą dėl kai kurių konfigūracijos pakeitimų, nors erzina, tačiau tai praplečia plėtinio galią. Fantastiška ieškantiems absoliutaus privatumo ir saugumo, tuo pačiu metu dirbantiems ieškantiems tikro lengvo naršyklės plėtinio.

Apskritai aš palaikau „ExpressVPN“ plėtinį, nes jį palaiko visa įmonės VPN paslauga. Jie gali atverti vartotojams naujus pasaulius per specializuotą tinklą, kuriame yra daugiau nei 2000 serverių visame pasaulyje, ir iki šiol mūsų VPN testuose įvertino aukščiausią paketą..

„Express VPN“ plėtinys

Geras

 • Paprasta naudoti
 • Turi HTTPS visur
 • Padorus serverio greitis

Blogasis

 • Lėtas serverio ryšys
 • Lėtas įkėlimo greitis

3. „Surfshark“

https://surfshark.com/

„Surfshark“

Bendras našumas

Puikiai

Mūsų įvertinimas

Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5

Kaina

RM8.20 / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • 1040+ serverių
 • „Multi-Hop“ jungtis
 • Palaiko daugelį platformų
 • Nėra rąstų

"Nesudėtingas ir nuoseklus atlikimas, „Surfshark“ garsina savo kaip stiprios būsimos varžovės vardą."

APGYVENDINTI VPT

Kaip ir jų „Windows“ ir „Mobile“ programos, „Surfshark Chrome“ plėtinys yra gana malonus naudoti. Tai jaučiasi ypač lengva ir labai reaguoja į komandas. Ryšiai užmezgami greitai ir lengvai, nereikia spręsti jokių nustatymų ar kitų dalykų.

Iš esmės – jis tiesiog dirbo lauke. Vienintelis dalykas, kurį jums reikia padaryti, yra spustelėti, kad jį įjungtumėte, ir tada pasirinkite, prie kokio serverio norite prisijungti. Greičio testai rodo, kad ji veikia taip pat nepriekaištingai, kaip ir visa „Windows“ programa.

Asmeniškai aš niekada nebuvau toks „Chrome“ plėtinių gerbėjas. Aš jaučiu, kad jie prideda didžiąją dalį to, kas jau yra atminties šernas, bet „Surfshark Chrome“ plėtinys tiesiog jaučiasi tinkamas. Žinoma, kad galėtumėte su ja dirbti, jums reikės esamos paskyros.

bangos greičio testas JAV

Geras

 • Veikia savarankiškai
 • Gana lengvas
 • Greitas greitis

Blogasis

 • Ribotos funkcijos

Kaip yra nemokami „Chrome“ VPN plėtiniai?

Aš tai ne kartą sakiau, kai kalbėjau apie VPT teikėjus, ir tai pakartosiu dar kartą čia: nebūkite pernelyg apgaulingi etiketės „nemokama“. Bendrovės, teikiančios nemokamas paslaugas, turi kažkaip kompensuoti pajamas.

Kai pasirenkate „nemokamus“ pasiūlymus, dažnai rizikuojate kažkuo – ar tai būtų jūsų privatumas, ar prarasite savo duomenų kontrolę. Kai kurios paslaugos siekia net kenkėjiškų programų ar svetainių peradresavimų, kad užsidirbtų pinigų. Apsvarstykite šį teisingą įspėjimą.

1. TunnelBear

https://www.tunnelbear.com/

„TunnelBear“

Bendras našumas

Šviesus

Mūsų įvertinimas

Įvertinta 3 iš 5Įvertinta 3 iš 5Įvertinta 3 iš 5

Kaina

Laisvas

Pagrindiniai bruožai

 • AES 256 bitų šifravimas
 • Keli įrenginiai
 • Pasaulinis tinklas
 • Budrus režimas

"„TunnelBear“, priklausanti „McAfee“, kuri gali patvirtinti savo saugumo standartus, gali jus saugoti apgaudinėjant jūsų buvimo vietą."

APGYVENDINTI VPT

Asmeniškai aš manau, kad „TunnelBear“ VPN plėtinys turi fantastišką registracijos procesą. Įdiegę plėtinį būsite nukreipti į prisiregistravimo puslapį, kuriame bus prašoma užregistruoti vartotojo vardą ir slaptažodį.

Svarbu tai, kad nemokama sąskaita uždirbs tik 500 MB šifruoto pralaidumo per mėnesį. Daugeliui žmonių to paprastai nėra pakankamai. Jų serverio greitis, matyt, labai skiriasi, o aš gavau tik vidutinišką greitį JAV serveriai, Singapūras žaibo greičiu!

„Tunnelbear“ VPN plėtinys

Geras

 • Neskausminga registracija ir prisijungimas
 • Kai kurie nuostabūs greičiai pasirinktuose serveriuose

Blogasis

 • Kintamas greitis skirtinguose šalies serveriuose
 • Nemokama 500 MB per mėnesį kvota nėra pakankama net el. Laiškams siųsti

2. „PureVPN“

https://www.purevpn.com/

„PureVPN“ logotipas

Bendras našumas

Gerai

Mūsų įvertinimas

Įvertinta 3,5 iš 5Įvertinta 3,5 iš 5Įvertinta 3,5 iš 5

Kaina

Laisvas

Pagrindiniai bruožai

 • Daugiau nei 2 000 serverių
 • Keli įrenginiai
 • Neribotas duomenų perdavimas
 • Padalintas tunelis

"„PureVPN“ yra prieinamas keliose platformose, taip pat turi savo „Chrome“ papildinį, kad būtų patogiausias."

APGYVENDINTI VPT

„PureVPN“ iš tikrųjų yra visų VPN paslaugų teikėjas, ty jis turi savo OS pagrįstas programas, taip pat siūlo „PureVPN Chrome“ plėtinys nemokamai. Chromo plėtinys, mano nuomone, yra beveik toks pat geras, kokį pagrįstai turėtų bet kuris dovanėlė.

Visų pirma, ji vartotojams siūlo labai paprastą anonimiškumo paslaugą, visiškai nieko nereikalaujančią, jums tereikia prisijungti prie paskyros. Tačiau ši paslauga turi keletą apribojimų, kurie, mano manymu, yra sąžiningi už jūsų mokamą kainą (o tai nieko).

Negalėsite pasirinkti, prie kurios šalies prisijungti, išskyrus Rumuniją, Australiją ir Švediją. Dauguma geografiškai blokuojančių programų, tokių kaip „Netflix US“, „Hulu US“ ar BBC „iPlayer“, neveiks, jei neprisiregistruosite naudoti „premium“ paskyros.

Kita vertus, pagrindinis internetinis naršymas veikia gerai, be to, jame yra „WebRTC“ apsauga. Tiesą sakant, naudojant „PureVPN“ „Chrome“ plėtinį, naršymo greitis, kurį radau, buvo didesnis nei įprasta, ypač nemokamoms paslaugoms.

„PureVPN“ plėtinys

Geras

 • Greitas naršymo greitis
 • Nėra pralaidumo kvotos

Blogasis

 • Be paprasto naršymo internete, beveik visam kitam reikalingas aukščiausios kokybės atnaujinimas

3. „ZenMate“

https://zenmate.com/

„ZenMate“ logotipas

Bendras našumas

Šviesus

Mūsų įvertinimas

Įvertinta 3 iš 5Įvertinta 3 iš 5Įvertinta 3 iš 5

Kaina

Laisvas

Pagrindiniai bruožai

 • Prisijunkite vienu paspaudimu
 • Keli įrenginiai
 • Nėra rąstų
 • 360 ° apsauga
 • 30 ir daugiau vietų visame pasaulyje

"Derinkite „ZenMate“ su pačiu savo „Chrome“ įskiepiu & visiškai išnaudokite savo aukščiausio lygio šifravimą."

APGYVENDINTI VPT

Kiek tai susiję su „Chrome“ VPN plėtiniais, „ZenMate“ yra gana gera. Greitis yra tinkamas, yra daugybė papildomų galimybių ir dalykų, kurių paprastai nematote nemokamuose plėtiniuose. Tačiau tai trunka tik savaitę.

Matote, kad „ZenMate“ veikia „privilioti juos“ principu, tai reiškia, kad kai jūs prisiregistruojate, jūs automatiškai pradedate naudotis jų aukščiausios kokybės paslauga. Po savaitės šio bandymo būsite grįžę į nemokamą modelį.

Ne visai blogai, bet erzina. Bet kokiu atveju jie siūlo tvirtą ir stabilų serverio ryšį su greitas greitis, todėl turiu mažai kuo skųstis.

„ZenMate“ VPN plėtinys

Geras

 • Labai greitas ir stabilus
 • Neribotas pralaidumas

Blogasis

 • Erzinantys reklamjuostės pratęsimai

Išvada: ar turėčiau gauti VPN plėtinį?

Dienos pabaigoje jaučiu, kad turiu dar kartą pabrėžti pagrindinį skirtumą tarp VPN programų ir „Chrome“ VPN plėtinių (ar bet kokių naršyklių VPN plėtinių, iš tikrųjų). VPN programos apsaugo visą tinklo srautą iš jūsų įrenginio, o naršyklės plėtiniai apsaugo tik naršyklės srautą.

Kadangi šiandien daugumoje įrenginių, įskaitant nešiojamuosius kompiuterius, išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius, dažnai yra įdiegta daug programų, naudojančių tinklo srautą, vien tik norint apsaugoti naršyklės srautą nepakanka, kad liktų anonimas.

Norėčiau, kad apsvarstytumėte du svarbiausius dalykus:

 1. Norint visiškai apsaugoti visą tinklo srautą, reikia VPN programos.
 2. Jei naudosite nemokamą papildinį ar naršyklės plėtinį, greičiausiai mokėsite pagal savo privatumą.

Jei jūsų tikslas yra tik naršyti anonimiškai, galbūt „Chrome“ naršyklės plėtinys yra skirtas jums. Kadangi, norėdami, kad geriausius VPN plėtinius veiktų jūsų prenumerata, reikia užsisakyti jų paslaugą, todėl labai rekomenduoju įdiegti VPN programą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map