Surfshark apskats: 9 plus un 3 mīnusi, izmantojot Surfshark

Surfshark


Surfshark

https://surfshark.com/

tl; dr

Surfshark ir salīdzinoši jauns tirgū un parādījās tikai kādu laiku atpakaļ 2018. gadā. Tomēr īsajā laikā, kad tas bija apkārt, tas jau ir spējis izveidot diezgan iespaidīgu serveru tīklu. Pats labākais, ka tas tagad ir pieejams par izdevīgu cenu, salīdzinot ar pašreizējiem labākajiem suņiem tirgū. Uzzināt vairāk.

Surfshark apskats: 9 plusi & 3 Surfshark lietošanas mīnusi

Surfshark darbojas jau aptuveni gadu un, lai arī arvien jauni spēlētāji vienmēr ienāk populārajās nozarēs, tā ir bijusi interesanta pieredze. Viņu cenas patērētājiem ir iespaidīgas, bet ko Surfshark piedāvā īpašību ziņā un vai to veiktspēja var pārspēt zemās cenas? Apskatīsim dziļāk.

Satura rādītājs

Plusi par Surfshark

 1. Droši & privāts savienojums
 2. Pieejams vairāku apiņu savienojums
 3. Pieejams daudzās platformās
 4. Labs ātrums
 5. Spēcīga globālā servera klātbūtne
 6. Vienmērīga ģeogrāfiski bloķēta satura straumēšana
 7. Lieliskas cenas
 8. Vienmērīga lietotāja pieredze
 9. Jaunas papildu iespējas

Mīnusi Surfshark

 1. Dodgy klientu apkalpošana
 2. Vāja sociālo mediju klātbūtne
 3. Ļauj P2P no visiem serveriem

Secinājums

 • Surfshark ir lieliski!

Piezīme

Visām uzskaitītajām cenām mēs izmantojam maiņas kursu no 1 USD līdz 4,1 MYR.

9 lietas, kas mums patīk par Surfshark

1. Drošs & privāts savienojums

surfshark ir drošs un privāts

Tāpat kā vairums mūsdienu VPN pakalpojumu sniedzēju šajā nozarē, arī Surfshark piedāvā patērētājiem privātumu un drošību. Tas tiek paveikts, izmantojot parasto speciālo pakalpojumu – drošu, šifrētu tuneli, kas lietotājiem ļauj slēpt satiksmi no ziņkārīgo acīm.

 • Lieliska protokola izvēle
 • Lai to paveiktu, Surfshark izmanto dažus galvenos protokolus – izmēģinātos un pārbaudītos OpenVPN, kā arī IKEv2. OpenVPN parasti tiek pieņemts kā de facto standarts ar lielu ātrumu un drošību. Arī IKEv2 ir diezgan labs un labi darbojas ar mobilajiem tīkliem.

  Papildinot šo kolekciju, Surfshark piedāvā arī Shadowsocks, kas ir vairāk pazīstams kā šifrēts starpniekserveris. Galvenais iemesls tam, visticamāk, ir, ka Shadowsocks labi darbojas Ķīnā, pateicoties VPN pieskāriena tirgum Pekinas represijas par šādiem pakalpojumiem.

  Ir bijuši lietotāju ziņojumi ka Surfshark darbojas Ķīnā bāzētiem lietotājiem, bet diemžēl es to pašreizējā brīdī nevaru pārbaudīt.

 • Spēcīga šifrēšana
 • Papildus drošam rokasspiedienam ar VPN serveriem, Surfshark ir arī ļoti spēcīga datu šifrēšana, izmantojot VPN tuneli. Ja daži pakalpojumu sniedzēji ļauj lietotājiem pielāgot šifrēšanas ātrumu labākai veiktspējai, Surfshark darbojas ar pilnu slīpumu ar AES-256 bitu.

  Tas darbojas vienlaikus ar nogalināšanas slēdža sistēmu, kuru varat izmantot, lai automātiski pārtrauktu interneta savienojumu, ja rodas kādas problēmas ar VPN savienojumu.

 • Netika turēti apaļkoki
 • Darbības internetā parasti tiek izsekotas, izmantojot žurnālus, kurus glabā serveri, kuriem pieslēdzaties. Apkopotā informācija parasti ietver IP adresi, pārlūkošanas vēsturi, tīkla trafiku un daudz ko citu. Īsāk sakot, tas ļauj lietotājam izsekot un identificēt.

  Surfshark ir veltīts pakalpojuma bez žurnāla piedāvāšanai, kas nozīmē, ka jūsu darbība internetā tiek saglabāta anonīma. Es arī pārbaudīju pakalpojumu DNS noplūžu un WebRTC noplūžu gadījumā, kas abi bija negatīvi.

2. Pieejams vairāku apiņu savienojums

surfshark multihop

Surfshark šobrīd piedāvā vairākus tā saucamos “multi-hop” savienojumus. Tas nozīmē, ka lietotājiem, kas pieslēdzas Surfshark tīklam, ir iespēja maršrutēt caur diviem VPN serveriem pēc kārtas. Tas palielina anonimitātes koeficientu, lai prāts būtu ērtāks.

Papildus pamata tīklam ir vairāk nekā 61 pasaules valsts tīkls ar vairāk nekā 1000 serveriem. Tas ir diezgan labi topošajam pakalpojumu sniedzējam.

3. Pieejams daudzās platformās

pārrobežu platforma surfshark

Tāpat kā vairumam labu pakalpojumu sniedzēju, Surfshark savu pakalpojumu ir padarījis pieejamu vairākām platformām, lai jūs varētu to izmantot gandrīz ar visām esošajām ierīcēm. Viņu pamata lietojumprogramma attiecas uz tādām vispārējām platformām kā Windows un iOS.

Varat arī to instalēt spēļu ierīcēs vai viedajās ierīcēs, piemēram, viedajos televizoros.

Lietotājiem, kuriem nav prātā lēnāks savienojums, Surfshark var izmantot arī maršrutētājos (šeit lasiet, kā instalēt Surfshark maršrutētājā)..

Tomēr ņemiet vērā, ka maršrutētāja instalētie VPN pakalpojumi šifrēšanas dēļ var būt daudz lēnāki. Šifrēšanai ir nepieciešama apstrādes jauda, ​​un lielākajā daļā maršrutētāju šajā apgabalā ir vāji, līdz ar to lēnāks savienojums.

Piezīme

Cure53 revidēja Surfshark pārlūka paplašinājumu, un tika atzīts, ka tas ir drošs. Jūs varat lasīt vairāk par to šeit.

4. Labs ātrums

Personīgi es Surfshark esmu izmantojis apmēram gadu un lielākoties esmu diezgan apmierināts ar to ātrumu. Esmu bijis savienots ar viņu ASV serveriem, jo ​​esmu Netflix ventilators, un tur ir labākās lietas.

Tomēr viņu kopējais sniegums ir labs, un faktiski tas ir līdzvērtīgs vairumam labāko biznesa pakalpojumu sniedzēju.

Kā vienmēr, es pārbaudīju Surfshark ātrumu vairākās nozīmīgās vietās visā pasaulē. Lai to saglabātu kontekstā, mana fiziskā atrašanās vieta ir Malaizijā, un tādējādi PING (latentums) man būs lielāks atkarībā no mana fiziskā attāluma līdz VPN serverim. Tas ir fakts neatkarīgi no VPN pakalpojumu sniedzēja.

Lai izmērītu Surfshark ātrumu, vispirms tika veikts sākotnējais mērījums, jo interneta ātrumi dažādu faktoru dēļ laiku pa laikam mainās;

bāzes līnijas ātrums Malaizijā bez vpn

Sākotnējā testa rezultāts Malaizijas serverī bez VPN
(Pilnu sākotnējā ātruma rezultātu skatiet šeit)

Paturot to prātā, šeit ir rezultāti maniem testiem uz citām vietām, izmantojot Surfshark un izmantojot OpenVPN (UDP) protokolu;

Surfshark ātruma tests – ASV serveris

surfshark ātruma pārbaude ASV

NordVPN ātruma pārbaude ASV – VPN izslēgts
(Pilna ātruma testa rezultātu skatīt šeit)

surfshark ātruma pārbaude ASV

NordVPN ātruma pārbaude ASV – VPN ieslēgts
(Pilna ātruma testa rezultātu skatīt šeit)

Surfshark ātruma tests – ES serveris (Vācija)

surfshark ātruma pārbaude ES izslēgta

Izslēgts NordVPN ātruma tests EU-VPN
(Pilna ātruma testa rezultātu skatīt šeit)

ātruma pārbaude ES

Ieslēgts ātruma tests NordVPN EU-VPN
(Pilna ātruma testa rezultātu skatīt šeit)

Surfshark ātruma tests – Āfrikas serveris (Dienvidāfrika)

Āfrikas sērfinga ātruma testa izslēgšana

NordVPN ātruma pārbaude SA – VPN izslēgts
(Pilna ātruma testa rezultātu skatīt šeit)

Āfrikas surfshark ātruma pārbaude

NordVPN ātruma pārbaude SA – VPN ieslēgts
(Pilna ātruma testa rezultātu skatīt šeit)

Surfshark ātruma tests – Asia serveris (Singapūra)

ātruma testa Āzija izslēgta

NordVPN ātruma pārbaude Āzijā – izslēgts VPN
(Pilna ātruma testa rezultātu skatīt šeit)

ātruma testa āzija ieslēgta

NordVPN ātruma pārbaude Āzijā – ieslēgts VPN
(Pilna ātruma testa rezultātu skatīt šeit)

Surfshark ātruma tests – Austrālijas serveris

surfshark speed test australia izslēgta

NordVPN ātruma pārbaude Austrālijā – izslēgts VPN
(Pilna ātruma testa rezultātu skatīt šeit)

ieslēgts

NordVPN ātruma pārbaude Austrālijā – ieslēgts VPN
(Pilna ātruma testa rezultātu skatīt šeit)

Piezīme

Ātruma testu laikā šķita, ka savienojuma ātrumu ar Pērtas serveri Austrālijā kontrolē vai nu pārbaudes serveris, vai IPS valstī. Lai gan tas neietekmēja VPN savienojuma ātrumu, tas vienkārši demonstrē citu VPN izmantošanu – joslas platuma samazināšanas pārvarēšanu.

Parasti VPN vairāk popularitātes dēļ vairāk akcentēs veiktspēju dažās valstīs salīdzinājumā ar citām. Pirmais, kas šeit jāņem vērā, ir tas, ka gandrīz visās pārbaudītajās vietās, nepiedāvājot ātrāko ātrumu, kādu līdz šim esmu redzējis, Surfshark spēj uzturēt ļoti vienmērīgu ātrumu.

Tas parasti vairāk stāsta par VPN pakalpojumu, nekā tas ir tāds, kuram ir fantastisks ātrums vienā vai divās vietās un nelietojams savienojums citās. Man bija iespaids, ka Surfshark izdevās noturēt sniegumu arī tādās jomās kā Indija un Indonēzija, kurās parasti es redzu, ka sniegums ievērojami pazeminās.

Atcerieties arī, ka šie ātrumi tika sasniegti, izmantojot Surfshark fiksēto 256 bitu šifrēšanas standartu. Kopumā, es teiktu, teicami rezultāti, visiespaidīgākais ir konsekvence.

5. Spēcīga globālā servera klātbūtne

Tagad, kad esam apskatījuši ātrumus, kādus var iegūt, izmantojot Surfshark savienojumu, tas vēl vairāk kontrolē nākamo apgabalu – pārklājuma zonu. Surfshark ir vairāk nekā 1000 serveru vairāk nekā 61 valstī. Salīdzinoši jaunam pakalpojumu sniedzējam tas ir ļoti liels tīkls, ko daudzi VPN pakalpojumu sniedzēji nav sasnieguši pat pēc gadiem biznesā.

Gandrīz visi viņu serveri ir reāli fiziski serveri ar nedaudzām virtuālām atrašanās vietām. Virtuālās atrašanās vietas ir gadījumi, kad VPN pakalpojumu sniedzējam valstī nav faktiska pakalpojuma, bet es varu sabojāt jūsu atrašanās vietu no apgabala.

Viņu serveri ir arī ļoti spējīgi un var rīkoties ar visiem Surfshark piedāvātajiem protokoliem un funkcijām.

Papildus tam Surfshark ir arī vairāki serveri, kas lietotājiem piedāvā fiksētu IP adresi. Lai arī to skaits ir ierobežots, tie var noderēt, jo vairums interneta pakalpojumu sniedzēju pastāvīgajiem patērētājiem piedāvā tikai dinamiskus IP un par fiksētajām IP adresēm iekasē papildu maksu..

Visbeidzot, mums ir arī daudzo apiņu savienojumi. Šie ir fiksēti maršruti, pa kuriem Surfshark vada VPN savienojumus, izmantojot pāris drošus serverus, palielinot savienojuma drošību tā lietotājiem. Interesanti, ka ātruma testa rezultāti bija diezgan labi arī ar multi-hop;

surfshark ātruma testa multi hop

Surfshark ātruma tests ar multi-hop (Nīderlande caur Singapūru).

6. Vienmērīga ģeogrāfiski bloķēta satura straumēšana

Viena no galvenajām lietām, uz kuru es uzmanos VPN, ir viņu spēja pārvarēt ģeogrāfiski bloķētu saturu, it īpaši, ja runa ir par multivides straumēšanu. Es abonēju Netflix, un tur, kur es esmu, reģionālā multivides bibliotēka ir šausmīga – tāpēc es izmantoju VPN, lai skatītos Netflix ASV saturu.

Esmu izmēģinājis tik daudz VPN, kas apgalvo, ka atļauj Netflix straumēšanu, taču, neskaitot tādus izcilākos spēlētājus kā ExpressVPN, NordVPN un vēl nedaudziem citu, savienojums labākajā gadījumā ir plankumains, un es pastāvīgi saņemu nobijušos ziņojumu “PROXY DETECTED”..

Par laimi, Surfshark nekad nav radījis man problēmas ar straumēšanu. Pēdējo trīs mēnešu laikā esmu vadījis Netflix virs Surfshark, un līdz šim man nebija problēmu ar Netflix vai BBC iPlayer..

Salīdzinot ar to, es nesen pārbaudīju arī citu pakalpojumu sniedzēju, un Netflix pieredze tur nebija optimāla. Ļaujiet man atskaņot jums scenāriju; VPN A (Surfshark!) Ļauj ērti un vienmērīgi straumēt Netflix jebkurā laikā. VPN B ir labs ātrums un minimāla buferizācija, taču, lai Netflix darbotos, jums tas ir pastāvīgi jāpieslēdz un jāatvieno. Kuru jūs izvēlētos??

7. Lieliskas cenas

Katru mēnesi reizi divos gados
Cena /moRM49.00RM24.60RM8.20
Kopā BillRM49.00RM294.70RM195.80
Norēķinu cikls1 mēnesis12 mēnesis24 mēnesis

Mēneša RM8.20 mēnesī par divu gadu abonementu Surfshark cenas ir satriecošas. Nopietni. Lai to aplūkotu, ExpressVPN iekasē diskontēto likmi aptuveni RM32.80 + mēnesī, bet nesen NordVPN paaugstināja cenas līdz RM14.30 mēnesī..

Pakalpojumam, kas piedāvā tik nemainīgu veiktspēju un ievērojamas funkcijas, tā ir absolūti zagta, un es teiktu, ka stabila “pirkšanas” iespēja.

8. Vienmērīga lietotāja pieredze

Viena lieta, ko es prasu no visiem VPN, kas man patīk, ir tas, ka tie nāk bez problēmām. Tas ir piemērojams ne tikai savienojumam, bet es arī uzmanos no nemanāmas pierakstīšanās pieredzes, vieglas piekļuves lietotnēm, kuras man ir nepieciešams lejupielādēt, ērtai lietošanai lietotnēs un ātrai palīdzībai, ja nepieciešams.

No visiem izmantotajiem VPN es Surfshark uzskatu par vienu no desmit labākajiem, ko esmu izmēģinājis, kur es kaut ko neskatījos un teicu; “tas ir dīvaini”. Man tas ir svarīgs punkts, kas viņus atšķir no konkurences.

Mums kā maksājošiem klientiem nav jāpieliek pūles, lai izmantotu pakalpojumu, par kuru esam samaksājuši, un veids, kā Surfshark ir izveidojis viņu klientu pieredzes modeli, ir vienmērīgs. No brīža, kad noklikšķināt uz “reģistrēties”, līdz brīdim, kad izslēdzat ierīci, tā vienkārši darbojas.

9. Jaunas papildu iespējas

Daudziem VPN pakalpojumiem šodien ir pievienotas dažas papildu pievienotās vērtības funkcijas, un Surfshark nav izņēmums. Tā vietā, lai mēģinātu pārņemt galvenā drošības risinājumu nodrošinātāja lomu, tā koncentrējas uz funkcijām, kas papildina tā galveno mērķi.

 • Baltais saraksts
 • Baltā saraksta funkcija ir kaut kas tāds, kas ļauj atļaut daļai trafika apiet VPN pakalpojumu. Tas ir noderīgi, jo dažām lietotnēm vai vietnēm ir problēmas ar VPN – piemēram, Microsoft Office 365 vai dažām īpašām vietnēm šeit un tur.

  Surfshark ļauj to darīt divos veidos – varat vai nu atļaut ierīces lietotnei pilnībā apiet VPN pakalpojumu, vai arī varat pievienot dažus vietnes URL (adreses) baltajam sarakstam un tiem tieši piekļūt.

 • Maskēšanās režīms
 • Tas ir tas, ko Surfshark sauc par servera apmulsināšanu. Tā ir vēl viena iespēja, ko izmantot, ja joprojām ir vietnes, kurām jums ir jāpiekļūst, bet kādu iemeslu dēļ ir speciāli bloķējis VPN trafiku. Satiksmes apmulsums tiek piemērots jūsu savienojumam, lai tas vairāk izskatās kā parasts interneta trafiks, nevis VPN trafiks.

 • Bez apmales režīma
 • Dažiem, kas atrodas ļoti ierobežojošos apgabalos, piemēram, Ķīnā, ar regulāru VPN darbību varētu nebūt pietiekami, lai apietu ārkārtīgi augstus uzraudzības darbiniekus, kas ieviesti pakalpojumu bloķēšanai. Šeit ienāk Surfshark režīms Bez robežām. Vienkārši piesitiet slēdzim un ļaujiet lietotnei darīt darbu jūsu vietā..

 • CleanWeb
 • Kā vēl viens pievienotās vērtības pakalpojums, Surfshark piedāvā opciju CleanWeb, lai tā bloķētu reklāmas un izsekotājus, atstājot tīrāku (piedodiet punktam) tīmekļa sērfošanas pieredzi. Kopumā es uzskatu, ka šī ir nedaudz sajaukta pieredze, jo es labprātāk ļautu tai rīkoties ar savu interneta drošības programmatūru.

Kas mums nepatika par Surfshark

1. Dodgy klientu apkalpošana

Neskatoties uz virsrakstu, Surfshark piedāvā ātru pirmās līnijas atbalstu, izmantojot tiešsaistes tērzēšanu vietnē. Viņi arī ātri atbild uz e-pasta ziņojumiem, lai saņemtu palīdzību. Tomēr es atklāju, ka dažos gadījumos viņu atbildes precizitātes ziņā šķita nedaudz apšaubāmas.

Kā piemēru viens no viņu klientu apkalpošanas dienestiem man teica, ka IKEv2 bija noklusējuma savienojuma iestatījums, instalējot viņu Windows lietojumprogrammu, taču tas nešķita pareizi. Es nesaku, ka viņu klientu apkalpošana ir slikta, bet reizēm tikai nedaudz apšaubāma (iespējams, pamatotas šaubas?).

2. Vāja sociālo mediju klātbūtne

Atšķirībā no vairuma VPN pakalpojumu sniedzēju, kuriem ir liela saziņa ar sociālajiem kanāliem, Surfshark Twitter konts gandrīz neuzrāda nekādas aktivitātes. Arī viņu Facebook lapa reti iegūst atjauninājumus, un šķiet, ka abiem kanāliem ir tikai nedaudz sekotāju.

Kaut arī tas pats par sevi nav melns marķējums pret uzņēmumu vai pakalpojumu, tas tomēr rada papildu šaubas par to, kādam vajadzētu būt populāram patērētāju pakalpojumam. Protams, viņiem vajadzētu būt vairāk cilvēku, kas interesējas par viņu darbību, vismaz – viņu klienti.

3. Ļauj P2P no visiem serveriem

Papildus straumēšanai Netflix, mana nākamā interese ir par P2P. Es esmu torrenta bullēns un, lai arī Surfshark apgalvo, ka atbalsta straumēšanu lielākajā daļā savu serveru, es parasti secināju, ka straumju ātrumi ir diezgan slikti, ja Surfshark ir ieslēgts.

Man bija jāizmanto viņu lietotņu baltais saraksts, lai apietu Surfshark savienojumu, lai atkal iegūtu pienācīgu ātrumu manā torrent klientā.

Secinājums: Surfshark ir lieliski!

Tagad jūs zināt visus kāpumus un kritumus, kas man ir bijuši ar Surfshark, un man jāsecina, ka tas tiešām ir ļoti labs pakalpojums. Es šobrīd strādāju pie viņu divu gadu plāna, un pēdējos mēnešos tas ir bijis mans izvēlētais VPN (ar dažiem pārtraukumiem, lai pārbaudītu citus pakalpojumus).

Galvenie veikali, kurus vēlos vēlreiz izcelt, ir ļoti vienmērīgie ātrumi, ko ieguvu, izmantojot pakalpojumu, to fantastiskās cenas un, visbeidzot, viņu vienmērīgā Netflix straumēšana. Dažiem no jums varētu būt citas prasības, bet es uzskatu, ka pamata veiktspējas un privātuma ziņā Surfshark diezgan labi sasniedz atzīmi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map