Aukštesnio paspaudimų rodiklio jūsų „Facebook“ skelbimuose paslaptys

Aš labai naudojuosi „Facebook“ skelbimais.


Tiesą sakant, jie suteikia man vieną geriausių investicijų grąžos iš bet kokios rinkodaros strategijos …

Ir kiekvieną kartą vykdydamas reklamos kampaniją gaunu geresnių rezultatų. Aš išmokau kažko naujo.

Šiandien maniau, kad pasidalinsiu su jumis keliais savo sėkmingais metodais.

Pirmiausia turite išsikelti konkretų tikslą.

1. Iškelkite tikslą

Būkite labai konkretūs, ką norite pasiekti iš savo „Facebook“ skelbimo.

Ar tai padidina pardavimus? Tada pasirinkite tam tikrą produktą, į kurį sutelktumėte savo dėmesį.

Būkite konkretūs savo tikslui

Kaip matote paveikslėlyje, šis mažmenininkas pasirinko labai konkrečią prekę, kad galėtų reklamuotis mano laiko juostoje. Nebijokite žmonių tik į savo svetainę. Pritraukite juos prie tam tikro daikto ar produkto. Tai leidžia daug lengviau nusitaikyti į tinkamus žmones. Tai reiškia, kad didesnis paspaudimų rodiklis ir geresnės konversijos.

Čia taip pat padės „Facebook“. Jie suteikia daugybę galimybių, kai reikia patikslinti savo skelbimą. Tokiu atveju norime daugiau paspaudimų. Taigi, įsitikinkite, kad pasirinkote vieną iš šių parinkčių:

Pasirinkite vieną iš variantų

Apibrėžkite savo auditoriją & Taikymas

2. Tiksliniai pomėgiai, pomėgiai ir vieta

„Facebook“ yra tikrai unikali vieta nukreipti vartotojus pagal jų mėgstamus, nemėgstamus ir demografinius duomenis.

„Facebook“ renka visus šiuos duomenis ir naudoja juos nukreipdama skelbimus į mus.

Tai puiki žinia reklamuotojams ir įmonėms. Tai reiškia, kad galite tiksliai pasirinkti, kas matys jūsų reklamas.

Galite skelbimus rodyti 23–25 metų vyrams, mėgstantiems mezgimą ir sunkiojo metalo muziką … (Dabar tai yra nišinė rinka). Kuo tikslingesnė ir konkretesnė jūsų auditorija, tuo geresnis jūsų paspaudimų rodiklis.

Dėmesys tikslinei auditorijai

3. Nukreipkite savo svetainės lankytojus

Pagalvok apie tai. Žmonės gali spustelėti jūsų skelbimą, jei jau lankosi jūsų svetainėje. Jie jau atpažįsta jūsų prekės ženklą.

Jie jau domisi tuo, ką jūs sakote.

„Facebook“ galite pasirinkti siųsti skelbimus tik tiems, kurie apsilankė jūsų svetainėje.

Štai kaip tai veikia. Pirmiausia įsitikinkite slapukai yra suaktyvinami savo svetainėje. Dabar, rinkdamiesi tikslinę auditoriją, spustelėkite mygtuką „Sukurti pasirinktinę auditoriją“.

Tada paspauskite „Svetainių lankomumas“.

Sukurkite pasirinktinę auditoriją

„Facebook“ dabar jūsų svetainėje naudos slapukus, norėdami stebėti jūsų svetainės lankytojus, o grįžę į „Facebook“ siųs jiems skelbimus.

Tai puikus būdas sukurti savo prekės ženklą ir ugdyti žinomumą. Kadangi jie jau su tavimi pažįstami, padidės paspaudimų rodiklis.

4. Nukreipkite savo el. Pašto adresų sąrašą

Abonentai, esantys jūsų el. Pašto sąraše, taip pat jau domisi jūsų verslu.

Jei perskaitėte mano „pardavimo kanalo“ įrašą, žinote, kad turite ir toliau puoselėti savo el. Pašto abonentus. Turėdami šiek tiek papildomų darbų, galėsite juos paversti visiškais, mokančiais klientais.

Vienas iš būdų tai padaryti yra reklamuoti „Facebook“ skelbimus jų sklaidos kanaluose. Žinoma, galite jiems atsiųsti el. Laišką, tačiau visa tai susiję su prekės ženklo žinomumu. Jie jau įpratę matyti jūsų pranešimus gautuosiuose. Įmesdami savo vardą į „Facebook“ sklaidos kanalą, jiems dar vienas švelnus priminimas.

Vėlgi, tai rasite „tinkintoje auditorijoje“. Dabar tiesiog įkelkite CSV failą, įklijuokite adresus rankiniu būdu arba naudokite savo „MailChimp“ paskyrą. „Facebook“ ieškos tų vartotojų savo duomenų bazėje ir pateiks jiems skelbimus.

Naudokite savo el. Pašto sąrašą

Tinkamo reklamuoti turinio pasirinkimas

5. Pabandykite reklamuoti turinį, o ne pardavimo puslapius

Pagalvokite, kaip jūs ir jūsų auditorija naudojatės „Facebook“. Mes ten nesilankome ieškoti produktų ir pardavimų. Mes „Facebook“ naudojamės turiniu. Mes ieškome vaizdo įrašų ir tinklaraščių.

Užuot užtvindę žmonių pašarus skelbimais, duokite jiems tai, ko jie nori. Suteik jiems turinio! Sukurkite išskirtinį turinį ir atkreipkite dėmesį į tai. Gaukite pirmą paspaudimą ir pagalvokite apie pardavimą jiems vėliau.

Reklamuokite turinį, o ne pardavimo puslapį

Pvz., Šis rinkodaros specialistas nebando jums nieko parduoti. Jis tik supažindina jus su internetiniu seminaru. Tai šaunus turinys, leidžiantis jus pritraukti į duris.

Įsitikinkite, kad pavadinimas erzina ir intriguoja. Ir įsitikinkite, kad jis atitinka jūsų tikslinę auditoriją.

Ši technika pasiųs jūsų paspaudimų rodiklį per stogą. Galite nerimauti, kad jiems parduosite, kai jie pasieks jūsų svetainę. Prisiminti, 96% žmonių nėra pasirengę iš jūsų iškart pirkti. Taigi produkto įdėjimas prieš nosį ne visada veiks.

Viskas susiję su potencialių klientų ugdymu. Tai suteiks uždelstą investicijų grąžą, tačiau tai yra stipresnė ilgalaikė strategija.

Premija

Kaip sukurti išskirtinį turinį

6. Sukurkite optimizuotą pasirinktinį nukreipimo puslapį

O kas, jei norite gauti greitą investicijų grąžą?

Galima nustatyti skelbimą, kuris už save moka vienu mygtuko paspaudimu. Norėdami tai padaryti, jums reikės neįtikėtinai veiksmingo nukreipimo puslapio. Nukreipiant lankytojus į įprastą pardavimo puslapį, jis nebus supjaustytas.

Jūsų pasirinktinis nukreipimo puslapis žmonėms suteikia priežastį pirkti produktą. Neseniai čia, „Bitcatcha“, sukūrėme internetinį prieglobos produktų „Juodojo penktadienio“ pardavimą.

Sukurkite savo skelbimo nukreipimo puslapį

Mes galėjome nusiųsti žmones į savo pagrindinį puslapį ir leisti jiems tai išsiaiškinti. Vietoje to, mes sukūrėme labai tikslingą ir įtikinamą pardavimo puslapį.

Kalbant apie jūsų skelbimą, nurodykite žmonėms labai konkrečią priežastį spustelėti nuorodą. Kalbant apie pardavimą, jis turi būti tikslus ir tikslus.

Galingas tekstas ir vaizdai

7. Kopija: eik tiesiai į tašką

Žmonės greitai naršo „Facebook“. Tikrai greitai. Mes sustojame tik tada, kai kažkas patraukia mūsų dėmesį. Pagalvokite, kaip naudojate savo laiko juostą. Slinkite ir nuskaitykite, kol pamatysite tai, kas jums patinka.

Jūsų antraštės kopija yra pagrindinis būdas susisiekti su žmonėmis. Norėdami sustabdyti juos savo takeliuose ir priversti juos atkreipti dėmesį.

Triukas turi būti drąsus, paprastas ir tiesus. Jūs neturite laiko būti juokingi ar protingi, kai kalbama apie „Facebook“ skelbimus. Trumpi, aštrūs sakiniai ir daugybė raktinių žodžių yra viskas, ko jums reikia.

Eikite tiesiai į tašką

Pavyzdžiui, paimkite naujausią „Shopify“ skelbimą. Jų antraštė paprasta ir tiesioginė: sukurkite savo parduotuvę FB!

Bet padarykite įtikinamą. Padaryti įtikinamą.

8. Naudokite vaizdą, kuris išsiskiria. Dar geriau, naudokite vaizdo įrašą

„Facebook“ algoritmas yra kruopščiai sureguliuotas, kad nuotraukos būtų prioritetinės. Neseniai jis pakoregavo šį algoritmą, kad suteiktų vaizdo įrašams pirmenybę.

Naudokite vaizdo įrašą kaip savo skelbimą ir padidinsite savo galimybes pamatyti. Žmogaus akis daug labiau linkusi sustoti ir prie vaizdo įrašo turinio.

Peržiūrėkite šį „Disaronno“ skelbimą. Jie net neprašo jūsų nieko nusipirkti. Tačiau 2,2 milijono peržiūrų jis pasiekia jų auditoriją! Pirmiausia sutelkite dėmesį, tada patraukite paspaudimus.

Naudokite gražius vaizdus / vaizdo įrašą

Testas, testas, testas

9. A / B skyla

Netgi pats protingiausias pasaulio rinkodaros specialistas tikrai nežino, kokia formuluotė, vaizdai ar auditorija reaguos geriau. A / B skyla, tačiau ar tekstas gali tiksliai pasakyti, kas yra efektyviausia.

Aš naudoju „Adespresso“, norėdamas atlikti A / B skilimus. Tai aiškiai nurodo, kas veikia, ir kuris iš mano skelbimų sulaukia geriausio paspaudimų rodiklio..

A / B testai yra susiję su dviejų skelbimų išdėstymu vienas prieš kitą. Kiekvienas iš jų bus šiek tiek skirtingas ir bus išsiųstas auditorijai. Tada „Facebook“ jums pasakys, kuris iš jų turėjo geresnį paspaudimų rodiklį.

Galite išbandyti du skirtingus pavadinimus ar antraštes. Išbandykite du skirtingus vaizdus arba dvi šiek tiek skirtingas auditorijas.

Daugiausia paspaudimų sulaukiate po to, kai užleidžiate visą savo rinkodaros svorį.

„Facebook“ skelbimai gali susimokėti patys, jei paspaudimų rodiklis bus tobulas!

Praneškite man, jei turite kokių nors svarbių klausimų apie „Facebook“ skelbimus. Aš esu čia, kad padėčiau ir norėčiau sužinoti apie jūsų pačių kampanijas!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map