Ar jums reikia aiškinamojo vaizdo įrašo, skirto jūsų verslumui?

Tai svečio Jeffo Richardsono pranešimas iš Breadnbeyond.com.


Nepaisant populiarumo, aiškinamasis vaizdo įrašas nėra priemonė, kuria visi galėtų pasinaudoti. Verslumas yra sunkus – jūs turite išlikti prieš varžybas. Aiškinamieji vaizdo įrašai yra veiksminga priemonė išsiskirti iš konkurentų tuo, kad vienas asmuo savo svetainėje turi nuostabų vaizdo įrašą.

Vaizdo įrašų paslaugos „Be paaiškinimo“

Tačiau ne kiekvienas verslininkas gali gauti maksimalių rezultatų iš aiškinamojo vaizdo įrašo. Tai priklauso nuo daugelio veiksnių, tokių kaip jūsų niša, biudžetas, tikslinė auditorija ir daugelis kitų. Aš suformulavau tris klausimus, į kuriuos turite atsakyti, kad galėtumėte geriau įvertinti, ar turėtumėte investuoti savo išteklius į aiškinamąjį vaizdo įrašą.

1. Ar turite svetainę ar naudojate socialinę žiniasklaidą, kad reklamuotumėte savo paslaugas?

Dėl didžiulio žmonių įpročio ieškoti produktų ir paslaugų internete pokyčių tikrai turite pakeisti savo rinkodaros strategiją į labiau skaitmeninę. Tiesą sakant, daugiau nei 95% amerikiečių bent kartą gyvenime yra ką nors nusipirkę internete. Tai reiškia, kad jei jau naudojate tam tikras internetines platformas savo produktams ir paslaugoms reklamuoti, vis dar konkuruojate.

Turėdami aiškinamojo vaizdo įrašą savo svetainėje, lankytojai gali geriau suprasti, ką siūlote, trumpiau ir linksmiau. Pateikdami aiškinamojo vaizdo įrašą nukreipimo puslapyje galite padėti patraukti lankytojų dėmesį iškart jiems atvykus.

Aiškinamojo vaizdo įrašas nukreipimo puslapyje

Socialinė žiniasklaida šiuo atžvilgiu yra panaši į svetainę. Pagrindinis skirtumas yra tas, kad dauguma socialinės žiniasklaidos platformų yra labiau prieinamos ir optimizuotos mobiliųjų įrenginių vartotojams. Socialinė žiniasklaida gali būti sudėtingas laukas reklamuojant produktus ar paslaugas, daugiausia dėl to, kaip greitai žmonės peržiūri ankstesnius dalykus savo tvarkaraštyje.

Štai toks vaizdo turinys, kaip aiškinamieji vaizdo įrašai, gali padėti atkreipti jūsų tikslinės auditorijos dėmesį. Turėdami stiprią atidarymo ir patrauklią animaciją, galite pasiekti daugumą savo pasekėjų.

Nors ne visos socialinės žiniasklaidos platformos yra specialiai sukurtos vizualiniam turiniui, vis tiek galite naudotis aiškinamuoju vaizdo įrašu. Štai keletas būdų, kaip:

 • „Facebook“ puslapyje rodomas vaizdo įrašas
 • „Instagram“ įrašas
 • Mokama vaizdo reklama „Facebook“, „YouTube“ ir „Instagram“

Negalite visą parą valdyti fizinės parduotuvės, nebent daug darbuotojų dirba pamainomis. Tinklalapio ar socialinės žiniasklaidos nustatymas pašalina šią problemą.

Atimti : 

Jei reklamuojate savo paslaugas naudodami socialinę mediją ir (arba) svetainę, galite gauti maksimalių rezultatų iš aiškinamojo vaizdo įrašo.

2. Kokius produktus ar paslaugas parduodate?

Jūsų siūlomų produktų ar paslaugų rūšis taip pat lemia tai, ar galite pasinaudoti aiškinamojo vaizdo įrašo pranašumu, ar ne. Aš ją suskirstiau į keturias pagrindines kategorijas:

 1. Pagrindiniai poreikiai Jei siūlote produktus, kurie patenka į pirminių poreikių kategoriją, pavyzdžiui, maistą & gėrimų, drabužių ar būsto, jums nereikia aiškinamojo vaizdo įrašo. Žmonės jau žino, kad jiems to reikia – todėl turėtumėte išleisti savo išteklius augindami savo prekės ženklą.
 2. Programinė įranga Jei esate programinės įrangos kaip paslaugų („SaaS“) kūrėjas ar pardavėjas, tikrai parduodate ką nors sudėtingo. Ne visi turi panašų supratimo lygį apie technologijas ir kompiuterius. Štai aiškinamasis vaizdo įrašas gali padėti jūsų tiksliniam pirkėjui geriau suprasti jūsų programinę įrangą, naudojant paprastesnius žodžius ir vaizdines priemones. Taip pat lengviau išryškinti pagrindines jūsų programinės įrangos savybes ir unikalumą, palyginti su kitomis. Pateikiame aiškinamojo vaizdo įrašo apie „Pinterest“ pavyzdį (Dabar „Pinterest“ žino visi – aš jį gaunu, bet šis vaizdo įrašas padarytas 2012 m.).
 3. Unikalus & Individualizuotos prekės Produktus, turinčius specialias savybes, reikia aiškiai paaiškinti, kad pritrauktų kuo daugiau pirkėjų. Aiškinamieji vaizdo įrašai gali padėti geriau įsivaizduoti, kas yra ypatingos savybės ir kaip tas savybes verta turėti.

  Paimkime kaip pavyzdį Kuro kūdikis, prekės ženklo kūdikio pieno buteliukas su formulės išleidimo mechanizmu. Dabar tai gana sunku įsivaizduoti be tinkamos vizualizacijos, tiesa? Naudojant vaizdinę pagalbą, daug lengviau suprasti tokių unikalių gaminių, kaip šis, idėją.

 4. „Nišinių paslaugų“ verslumas yra didžiulė visuma. Verslininkui, siūlančiam nišines paslaugas, tokias kaip verslo modelio kūrimas kitoms įmonėms, šunų namų statyba Tibeto mastifams, masažas kūdikiams ar bet kuri kita ypatingai svarbi sritis, aiškinamieji vaizdo įrašai yra galinga priemonė. Leisk man paaiškinti.

  Jei jūs ar kiti verslininkai nuspręsite naudotis tomis paslaugomis, tai turi būti priežastis, tiesa?

  Kartais įtikinti žmones, kodėl jiems reikia jūsų paslaugų žodžiais, gali būti sudėtinga užduotis žmonėms, kurie nėra geri pašnekovai. Aiškinamieji vaizdo įrašai padeda geriau pranešti, ką siūlote, kad galėtumėte pasiekti konkrečią žmonių grupę, kuri labiau linkusi pirkti jūsų paslaugą. Tai veda prie paskutinio klausimo.

3. Kas yra jūsų tikslinis vartotojas?

Tinkamo tikslinio vartotojo pažinimas yra vienas iš pagrindinių sėkmingo verslininko bruožų. Jei pasiūlysite savo produktus ar paslaugas kitoms įmonėms, yra didelė tikimybė, kad paaiškinimų vaizdo įrašai jums bus naudingi.

Kalbant apie B2B (verslas verslui), svarbu techniškumas. Aiškinamasis vaizdo įrašas gali padėti išspręsti šią problemą, sutelkdamas sudėtingą ir techninę informaciją į lengvai įsisavinamą vaizdo įrašą, kurį jūsų verslas gali naudoti norėdamas susisiekti su potencialiais klientais.

Bet jei taikote pagal galutinius vartotojus ir pavienius vartotojus, turite nustatyti, kad taikymas būtų konkretesnis.

Aiškinamasis vaizdo įrašas yra skaitmeninė investicija, reiškiantis, kad nėra fizinės formos, todėl reikia, kad tiksliniai vartotojai galėtų naudotis internetu & technologija apskritai. Padalinkime juos į 4 skirtingas amžiaus grupes:

 • 18–29 metai Tai yra pagrindinis interneto vartotojų ir socialinės žiniasklaidos narkomanų amžius. Remiantis Pew internetas, 99% šios amžiaus grupės JAV piliečių turi prieigą prie interneto. Jie taip pat turi didžiausią dienos ekrano laiką, palyginti su kitomis amžiaus grupėmis. Jei taikote pagal šią amžiaus grupę, aiškinamasis vaizdo įrašas (ir apskritai vaizdo turinys) yra nesąžiningas.
 • 30–49 metų amžiaus. Panašiai kaip ir ankstesnėje amžiaus grupėje, 96% šio amžiaus JAV piliečių aktyviai naudojasi internetu – nors ir ne per daug ekrano laiko. Įrodyta, kad vaizdo įrašai padidina 181% galimybę pirkti internetu..
 • 50–64 metų amžiaus 9 amžiaus iš šio JAV piliečių yra 9 ir jie nebeapsiriboja fizinių informacijos šaltinių, tokių kaip laikraščiai ir žurnalai, skaitymu. Didelė šios grupės dalis yra kompiuterinio raštingumo. Galite pasirinkti investuoti į aiškinamąjį vaizdo įrašą, tačiau taip pat yra didelė tikimybė, kad jų raštingumas apsiriboja pagrindine veikla, pavyzdžiui, „Facebook“ naujienų kanalų slinkimu ir „YouTube“ vaizdo įrašų žiūrėjimu.
 • 65 metų ir vyresni technologijos pasiekė kiekvieną amžiaus grupę Visatoje, tačiau vyresnio amžiaus žmonėms (65 ir daugiau metų) jos yra žymiai mažesnės. Tokio amžiaus žmonėms reikalingas labiau pritaikytas bendravimo kanalas. Įrodyta, kad geresnių rezultatų galima pasiekti susisiekus su jais įprastais metodais ir įdėjus daugiau pastangų, norint su jais susisiekti tiesiogiai. Taigi, NE, Nerekomenduoju kurti aiškinamojo vaizdo įrašo, jei siekiate šios konkrečios amžiaus grupės.

Verdiktas: ar jums reikia aiškinamojo vaizdo įrašo?

Atsakymas į šiuos tris klausimus padės jums nuspręsti, ar turėtumėte investuoti į aiškinamojo vaizdo įrašą, bet atminkite, kad yra daug kitų veiksnių, tokių kaip biudžetai. Kai kurios aukščiausios kokybės aiškinamųjų vaizdo įrašų gamybos įmonės už paaiškinamąjį vaizdo įrašą ima iki 50 000 USD, tačiau yra mažų ir vidutinių gamybos namų, siūlančių daug pigesnių pasiūlymų su neblogos kokybės galutiniais rezultatais..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map