ExpressVPN apskats: 13 plusus un tikai 1 ConV, izmantojot ExpressVPN

ExpressVPN


ExpressVPN

https://www.expressvpn.com/

tl; dr

Ātruma, drošības, privātuma un funkciju ziņā ExpressVPN ir izcils. Tas ir viss, ko varētu meklēt spēcīgā VPN pakalpojumā, un to piedāvā par taisnīgu cenu – ja vēlaties vienlaikus pierakstīties uz ilgāku laiku.

ExpressVPN apskats: 13 plusus un tikai 1 ConV, izmantojot ExpressVPN

ExpressVPN ir viens no lielākajiem un populārākajiem nosaukumiem VPN biznesā. Dibināts 2009. gadā un to pārvalda Britu Virdžīnu salās bāzēts uzņēmums, tas jau ilgu laiku piedāvā drošību un privātumu.

Lai arī tas nekādā ziņā nav lētākais esošais pakalpojums, es uzskatu, ka ExpressVPN ir daudz ko gaidīt. Viņu milzīgais funkciju apjoms kopā ar plašo serveru atrašanās vietu padara to par pakalpojumu, kuru grūti pārspēt.

Kas mums patīk par ExpressVPN

1. Unikāla privātuma iespēja

Pakalpojumu vada Express VPN International Ltd., Britu Virdžīnu salu (BVI) bāzes uzņēmums. Lai arī parasti tur, kur atrodas uzņēmums, nevajadzētu saviem produktiem piešķirt atšķirīgu vērtējumu, šajā gadījumā man jāpiekrīt.

Redzi, šeit ir svarīgi atzīmēt, ka nosaukumā “briti” ir labākajā gadījumā nomināli, jo BVI ir pašpārvalde. Faktiski visa tās tiesību sistēma ir sava, un tā nekādā veidā nav saistīta vai pakļauta Apvienotajai Karalistei.

Ir arī svarīgi (no VPN viedokļa), ka tādi ir nav datu saglabāšanas likumu BVI. Pat ja ārvalstu intereses mēģinātu piespiest BVI uzņēmumu uzrādīt ierakstus saistībā ar jebkādu izmeklēšanu, šādam rīkojumam ir jābūt no BVI tiesas. Juridiskā procedūra ir gara un nogurdinoša, un dienas beigas, ja izdarītais pārkāpums nav arī nodarījums saskaņā ar BVI likumiem, nevar būt.

Apkoposim to skaidri

Ja jūs izmantojat ExpressVPN jebkur pasaulē un notiek izmeklēšana pret jums, ExpressVPN nevar piespiest sniegt pierādījumus par jūsu darbībām internetā.

2. Tīkla bloķēšana uztur jūsu identitāti drošu

Balstoties uz šo privātuma faktoru, ExpressVPN ir arī slēdzis (tīkla bloķēšana), kas tiek izmantots, ja tiek pārtraukts jūsu interneta savienojums ar VPN serveri. Ja rodas šāda situācija, iznīcināšanas slēdzis nekavējoties pārtrauks visu datu plūsmu uz un no jūsu ierīces. Tas ir paredzēts, lai nerastos dati vai IP noplūde, jo ir apdraudēts VPN tunelis.

Kā piemēru var teikt, ka jums ir iespējota tīkla bloķēšana un jūs to satraucat. Ja kāda iemesla dēļ savienojums ar VPN serveri tiek pārtraukts, visas jūsu darbības internetā tiks pārtrauktas. Vismaz līdz izveidojat savienojumu ar citu VPN serveri.

Lai to pārbaudītu, es izmēģināju vienkāršu failu lejupielādi un procesa laikā es izslēdzu savu VPN programmatūru. Tūlīt no failu servera saņēmu kļūdas ziņojumu, kurā tika paziņots, ka lejupielāde ir bloķēta.

ExpressVPN tīkla bloķēšana

2.1. DNS noplūde: vai ExpressVPN ir patiešām privāts?

Lai pārliecinātos, ka tīkla bloķēšana darbojas, es noteikti palaistu arī DNS noplūdes pārbaudi. Ja tīkla bloķēšana nedarbotos, DNS noplūdes rīka palaišana man paziņotu. ExpressVPN ir rīks, kuru varat izmantot šim mērķim, vai arī ir arī citi trešo pušu rīki, piemēram, DNS noplūdes pārbaude.

Viss, kas jums jādara, ir apmeklēt vietni, un tā automātiski pārbaudīs jūsu savienojumu. Saskaņojiet viņu testu ar VPN serveri, ar kuru esat izveidojis savienojumu. Ja tie sakrīt, jums viss kārtībā.

DNS noplūžu pierādījums

3. Nav reģistrēšanas politikas

Tas vairāk balstās uz privātuma, nevis drošības priekšnoteikumu. Kad mēs sakām mežizstrāde, mēs apspriežam datus, kas tiek apkopoti par jums jūsu interneta sesijās. Visticamāk, tajā ietilps tāda informācija kā IP adrese, apmeklētie URL utt. Parasti visas jūsu darbības internetā.

Kā viens no labākajiem VPN sniedzējiem apkārt, ExpressVPN skaidri norāda, ka tas neveic jūsu darbību žurnālus. Pēc viņu teiktā, viņi ir “rūpīgi izstrādājuši mūsu lietotnes un VPN serverus, lai kategoriski novērstu slepenu informāciju”..

Tas iekļauj:

 • IP adreses (avots vai VPN)
 • Pārlūkošanas vēsture
 • Satiksmes mērķis vai metadati
 • DNS vaicājumi

Uzņēmums ļoti glīti apkopo savu nostāju un politiku vienā teikumā:

ExpressVPN nav žurnāla politikas

Tā rezultātā ExpressVPN nekad nevar piespiest sniegt klientu datus, kas neeksistē.

Skatīt pilnu informāciju

Ļaujiet mums to aplūkot vēlreiz. Ja VPN pakalpojumu sniedzējs neuzglabā šāda veida informāciju, viņi to nevar radīt, ja tiek mēģināts piespiest viņus (piemēram, ar tiesas rīkojumu)..

4. Sadalītā tunelēšana – izvēlieties aizsargājamās tīkla ierīces

Ja esat nolēmis palaist ExpressVPN no maršrutētāja, nevis izmantojot lietotnes atsevišķās ierīcēs, Sadalīts tunelis ir kaut kas jums varētu būt nepieciešams. Tas ļauj piekļūt internetam un vienlaikus izmantot arī citu tīkla ierīci, piemēram, attālo printeri. Jūsu maršrutētāja lietotne ExpressVPN var to atbalstīt, un tā ir konfigurējama pēc jūsu vēlmēm.

Piemēram, jūs varat konfigurēt, lai aizsargātu visus tīkla datorus, lai novirzītu to trafiku caur VPN, bet atstājiet printeri atvērtu normālai trafikai. Ja esat to kopīgojis, kāds cits joprojām varētu izmantot šo printeri.

5. ExpressVPN ir ātrs!

Es izmēģināju 5 dažādas ģeogrāfiskās vietas un pamanīju ekspluatācijas pasliktināšanos, jo tālāk es nokļuvu no savas reālās atrašanās vietas. Normālos apstākļos es varu sasniegt pilnu 500 Mb / s ātrumu, ko reklamē mans interneta pakalpojumu sniedzējs.

bāzes līnijas ātrums Malaizijā bez vpn

Sākotnējā testa rezultāts Malaizijas serverī bez VPN
(Pilnu sākotnējā ātruma rezultātu skatiet šeit)

ExpressVPN ātruma pārbaude – ASV serveris

expressvpn ātruma pārbaude ASV vpn izslēgta

ExpressVPN ātruma pārbaude ASV – VPN izslēgts
(Pilna ātruma testa rezultātu skatīt šeit)

ātruma pārbaude ASV vpn

ExpressVPN ātruma pārbaude ASV – VPN ieslēgts
(Pilna ātruma testa rezultātu skatīt šeit)

ExpressVPN ātruma pārbaude – ES serveris (Vācija)

expressvpn ātruma pārbaude ES vpn izslēgts

ExpressVPN ātruma pārbaude EU-VPN izslēgta
(Pilna ātruma testa rezultātu skatīt šeit)

ātruma pārbaude ES vpn uz

Ieslēgts ExpressVPN ātruma tests EU-VPN
(Pilna ātruma testa rezultātu skatīt šeit)

ExpressVPN ātruma pārbaude – Āfrikas serveris (Dienvidāfrika)

expressvpn ātruma pārbaude afrikā vpn izslēgts

ExpressVPN ātruma pārbaude SA – VPN izslēgts
(Pilna ātruma testa rezultātu skatīt šeit)

ātruma pārbaude africa vpn on

ExpressVPN ātruma pārbaude SA – VPN ieslēgts
(Pilna ātruma testa rezultātu skatīt šeit)

ExpressVPN ātruma pārbaude – Asia serveris (Singapūra)

expressvpn ātruma pārbaude asia vpn off

ExpressVPN ātruma pārbaude Āzijā – izslēgts VPN
(Pilna ātruma testa rezultātu skatīt šeit)

ātruma pārbaude āzija vpn

ExpressVPN ātruma pārbaude Āzijā – ieslēgts VPN
(Pilna ātruma testa rezultātu skatīt šeit)

ExpressVPN ātruma pārbaude – Austrālijas serveris

expressvpn ātruma pārbaude Austrālija vpn izslēgta

ExpressVPN ātruma pārbaude Austrālijā – izslēgts VPN
(Pilna ātruma testa rezultātu skatīt šeit)

ātruma pārbaude Austrālija vpn

ExpressVPN ātruma pārbaude Austrālijā – ieslēgts VPN
(Pilna ātruma testa rezultātu skatīt šeit)

6. Valsts līmeņa šifrēšana

No svarīgākajām funkcijām, ko nodrošina VPN, mēs jau esam saskārušies ar konfidencialitāti un ātrumu. Drošība ir vēl viens svarīgs elements, un, runājot par VPN, tam ir divi aspekti; šifrēšanas veidu, ko viņi izmanto, lai aizsargātu jūsu datus, un protokolus, kurus viņi izmanto jūsu datu pārnēsāšanai. ExpressVPN uzlabotais šifrēšanas standarts ar 256 bitu taustiņiem (AES-256).

Šis šifrēšanas standarts aizsargā daudzus valdības noslēpumus visā pasaulē. Sadalot to, 256 bitu atslēga nozīmē, ka ir DAUDZ iespējamo kombināciju, kuras mēģināt salauzt, pirms jūsu datus var lasīt kāds cits.

7. DAUDZ protokolu izvēle

VPN paļaujas uz diviem galvenajiem komponentiem, lai jūsu identitāte un darbība būtu droša. Viens no tiem ir šifrēšana, par kuru es runāju iepriekš, taču ir arī līdzekļi datu nodošanai, kas notiek caur drošu tuneli. Katram tuneļa tipam ir atšķirīgas īpašības, taču tie galvenokārt izmanto saderības un ātruma kombināciju.

Ņem, piemēram L2TP salīdzinot ar PPTP. Abi ir tuneļu protokoli, bet L2TP piedāvā labāku šifrēšanu (128-bit vs 256-bit).

ExpressVPN dod jums iespēju izvēlēties dažādus tuneļošanas protokolus. Jūs varat būt tik paranoisks un nišs, cik vēlaties, vai arī vienkārši ļaut ExpressVPN izvēlēties jums. Protams, katram protokolam ir savi plusi un mīnusi, tāpēc jums būs jāizdomā, kas ir optimāls ātrumam un drošībai.

8. Milzīgs serveru atrašanās vietu skaits

Kā minēts iepriekš, ExpressVPN uztur serverus 148 pilsētās 94 valstīs. Tos iedala četros galvenajos reģionos: Amerikā, Eiropā, Āzijas Klusajā okeānā un Tuvajos Austrumos & Āfrika. Tomēr ne visi no tiem piedāvā tos pašus tunelēšanas protokolus.

ExpressVPN serveru saraksts

Lai gan ExpressVPN piedāvā 7 dažādu drošības protokolu izvēli, ne katrs viņu tīkla serveris atbalsta tos visus. Par laimi, lielais serveru skaits nozīmē, ka, pat ja jūs saskaraties ar serveri, kas neatbalstīs vēlamo protokolu, jūs, iespējams, varēsit atrast tuvumā esošo alternatīvu.

9. 3X ierīces un viegli uzstādāmas

Katrs ExpressVPN abonements atbalsta 3 vienlaicīgus savienojumus ar internetu.

Mājās varat to vienkārši iestatīt maršrutētājā, un jūs tiksit pārklāts. Ja atrodaties ārpus mājas, es tiešām nevaru redzēt, ka jūs izmantojat vairāk nekā klēpjdatoru, viedtālruni un planšetdatoru (pat ja tajā pašā laikā).

Pievienojiet 3x ierīces ar ExpressVPN

Kad esat reģistrējies kontam, jums tiks piešķirta parole, ko izmantot savam kontam – lūdzu, nomainiet to, cik drīz vien iespējams. Kad esat to izdarījis, jūs nonāksit instrukciju lapā un jums tiks dota opcija, kur vēlaties instalēt savu VPN pakalpojumu..

Ir sīki izstrādāti norādījumi (kopā ar videoklipiem!) Par ExpressVPN iestatīšanu gandrīz visās cilvēcei zināmajās ierīcēs. Labi, ka tas varētu būt nedaudz pāri bortam, bet es esmu pārliecināts, ka tur atrodas gandrīz visas galvenās ierīces.

Vienkārši sekojiet ceļvežiem, jaunais sienāzis. Turklāt, pat ja jūs saskaraties ar kādām problēmām, atcerieties to fantastisko klientu atbalstu, kuru es minēju iepriekš? Vienkārši aizsniedzieties un pieskarieties kādam.

Brīdinājums

Ja jūsu ISP izmanto PPPoE, lai izveidotu savienojumu ar internetu, jūs viegli nevarēsit instalēt VPN maršrutētājā. Lai pārvaldītu VPN savienojumu, jums būs nepieciešams papildu maršrutētājs. Vienīgais iespējamais veids, kā to novērst, ir maršrutētāja programmaparatūras mirgošana specializētam tipam, piemēram, OpenWRT, kas vienlaikus var pārvaldīt divus dažādus WAN..

10. Jūs varat norēķināties vietnē BitCoin

Kamēr VPN pakalpojumu sniedzēji piedāvā privātuma un drošības teoriju, es bieži esmu domājis, kā, jo, ja lietotāji maksā ar kredītkarti vai pat PayPal, ir jābūt naudas izsekošanai. Tomēr, pateicoties jaunajam kriptovalūtas trakam, pakalpojumu sniedzēji ir uzlēkuši uz vagonu un tagad ExpressVPN pieņem maksājumus BitCoin.

Maksājiet vietnē BitCoin

Izmantojot šo metodi, jūs patiešām varat palikt anonīms, jo nav iespējams izsekot maksājumam.

Tiem, kuriem vēl nav neviena BitCoin, jums ir vajadzīgas divas lietas; a) BitCoin maku un b) kādu BitCoin. Investopedia ir noderīgs Kā nopirkt BitCoin ceļvedi.

11. Ir atļauta mocīšana!

Vienādranga failu apmaiņa ir tāda lieta, par kuru jau ilgu laiku tiek diskutēts visā pasaulē. Daudzi lieli uzņēmumi ir spieduši ISP izsekot un sodīt P2P lietotājus par visu, sākot no programmatūras pirātisma un beidzot ar DMCA pārkāpumiem..

Izmantojot VPN, tiek novēroti vajāšanas draudi P2P lietotājiem, taču panākts, ka daži VPN neatļaus P2P aktivitātes vai ierobežo tās. Lai gan ar ExpressVPN šādas problēmas nav, viņiem pat ir lapa, kurā iemāca lietotājiem KĀ iestatīt torrent klientu viņu pakalpojumā!

Torrenting par ExpressVPN

Man bija iespēja iegūt tikpat lielu ātrumu straumēs ExpressVPN, cik parasti, – tas ir diezgan satriecoši (vismaz manā citā 50Mbps līnijā);

12. Piekļuve JEBKURAM Netflix reģiona saturam

Atkal ir cita kompānija, kas cenšas ierobežot viņu lietotāju piekļuvi Netflix. Šis uzņēmums bloķē lietotājus pa reģioniem, ļaujot dažādiem reģiona lietotājiem piekļūt atšķirīgam saturam. ExpressVPN arī palīdz Netflix lietotājiem iegūt piekļuves formu jebkur un māca, kā to izdarīt viņu pakalpojumā. Uzziniet, kā atbloķēt Netflix saturu.

13. Fantastisks klientu atbalsts

Tikpat labi es saskāros ar problēmām, mēģinot iestatīt ExpressVPN uz TP-Link Archer C7, tāpēc man bija labs attaisnojums izmēģināt viņu klientu atbalstu. Mans mērķis bija viņu atbalsta datu bāze, kas manā gadījumā diemžēl nepalīdzēja.

Tālāk es izmēģināju viņu Live Chat pakalpojumu, kas bija pārsteidzoši ātrs. Dažu sekunžu laikā klientu apkalpošanas palīgs bija pieķēries manai tērzēšanai, un mēs bijām ceļā. Pakalpojumu tērzēšanas laikā klientu apkalpošanas palīgs bija gan zinošs, gan izpalīdzīgs.

Lai gan mēs nevarējām atrisināt problēmu, izmantojot tērzēšanu, mani vadīja process pa e-pastu (lai attēlus pārsūtītu uz turp un atpakaļ), un pēc tam, kad tas bija izdarīts, viņi man atsūtīja visa tērzēšanas stenogrammas kopiju. Runā par servisu!

Tērzēšanas atšifrējums tiek nosūtīts pa pastu

Tagad es neesmu analfabēts tehniķis, bet redzu, cik noderīga šo procesu kombinācija būtu VPN iesācējam..

Es absolūti vērtēju viņu atbalsta sistēmas augstāko pakāpi!

Kas mums nepatika par ExpressVPN

Izmaksas ir diezgan straujas

Lai gan ir taisnība, ka ExpressVPN bieži tiek apzīmēts kā dārgs (un zināmā mērā es tam piekrītu), es gribētu šeit parādīt kādu būvniecības teorijas variantu – jūs varat izvēlēties divus no trim; lēti, labi un droši. Kāda būtu jūsu izvēle, kad jāmeklē kaut kas, kas papildinātu jūsu drošību un privātumu?

ExpressVPN abonements no mēneša uz mēnesi atmaksās USD 12,95, taču tas krasi samazināsies pat līdz USD 8,32 mēnesī, ja izvēlaties veikt maksājumu 12 mēnešu blokos.

ExpressVPN plāns & Cenu noteikšana

Mēneša ikgadējais pusgads
Cena / mēnesī 12,95 USD 8,32 USD 9,99
Kopējais rēķins USD 12,95 USD 99,95 USD 59,95 USD
Norēķinu cikls1 mēnesis12 mēnesis6 mēnesis
Naudas atdošanas garantija30-diena30-diena30-diena

ExpressVPN cenas ir viegli ievērot. Ja jūs maksājat katru mēnesi, jums būs jāsaskaras ar smagu birku 12,95 ASV dolāru mēnesī. Ja izvēlaties maksāt ik pēc sešiem mēnešiem, tas tiek samazināts līdz USD 9,99 mēnesī, kas jāsamaksā avansā.

Vislabākās likmes ir ikgadējs avansa maksājums, kura likme samazinās līdz USD 8,32 mēnesī (milzīga atlaide 35%). Tas nozīmē, ka jūs saņemat 6 bezmaksas mēnešus salīdzinājumā ar tad, ja veicat ikmēneša maksājumus!

Šajās cenās ir iekļauts viss joslas platums, ar kuru jūs varat rīkoties, kā arī neierobežots savienojums ar milzīgo serveru vietu skaitu visā pasaulē. Mainiet serverus reizi 5 minūtēs, ja tas jums sagādā prieku!

Jebkurā gadījumā ExpressVPN piedāvā arī 30 dienu naudas atdošanas garantiju, kas nozīmē, ka viņi ir pilnīgi pārliecināti, ka jūs necietīsit pret pircēja nožēlu.

Secinājumi: vai ExpressVPN ir vērts ar augstu cenu?

Man tas bija pirmais iedziļināšanās VPN reālajā pasaulē. Tiesa, tehniskās zināšanas bija, bet praktiskas pieredzes nebija. Man jāsaka, ka tehniskās prasmes nav grūtas un tās var paņemt nedaudz lasot.

ExpressVPN bija prieks pārbaudīt vairākos veidos. Tas ir lielisks pakalpojums, kas piedāvā visu nepieciešamo funkcionalitāti (es mīlu Torrenting) un dažas, kas man nav vajadzīgas (es nelietoju Netflix), un ilgtermiņa abonēšanas izmaksas ir apmēram 8 USD mēnesī. Neliela cena, kas jāmaksā par mieru.

Mana vienīgā žaga tika novērota modema iestatīšanā, jo mana platjoslas pieslēgums izmanto PPPoE un man nebija rezerves, lai iestatītu ExpressVPN. Ja plānojat reģistrēties, noteikti pievērsiet uzmanību manam iepriekšējam brīdinājumam par šo.

Galvenās iezīmes

 • ✓ Nav ierobežojumu
 • ✓ Privātuma aizsardzība jūrā
 • ✓ DNS / IPv6 aizsardzība pret noplūdi
 • ✓ 24/7 atbalsts pa e-pastu & Tiešraides Čats
 • ✓ Vairāku protokolu atbalsts

Ieteicams

 • • Absolūta privātums
 • • mocīšana
 • • Netflix
 • • Mac, Windows & Visas platformas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map