CyberGhost apskats: 5 plusus un 3 mīnusus, izmantojot CyberGhost!

CyberGhost VPN


CyberGhost

https://www.cyberghostvpn.com/

tl; dr

CyberGhost ir vārds, par kuru esmu pārliecināts, ka esat saskāries, ja esat veicis jebkāda veida rakstu skenēšanu par VPN pakalpojumiem. Uzņēmums, kas atrodas Rumānijā, atrodas ārpus Eiropas 14 Eyes jurisdikcijas, un šodien tas pārvalda vairāk nekā 6000 serverus 89 pasaules valstīs. Ja kādreiz esmu saskāries ar VPN pakalpojumu sniedzēju, kurš man ir sagādājis jauktākas sajūtas, tas ir šis. Īsi sakot, izlaižot kritiskas nepilnības; laba pamata aizsardzība, pienācīgs ātrums, bet slikta ideja P2P faniem.

CyberGhost apskats: 5 plusus un 3 mīnusus, izmantojot CyberGhost!

Ciktāl tas attiecas uz atzīšanu, CyberGhost ir sava veida nekurienes vidū. Tas stāv ne pazīstamajā pusē, ne pilnīgi neatpazīstamajā. Tas nav vārds, kuru visi zinātu, iespējams, ja vien jūs neesat veicis kādu fona pētījumu par VPN.

Tomēr, neraugoties uz priekšstatiem, ko var gūt no tā, uzņēmums kopš tā dibināšanas 2011. gadā noteikti ir pieaudzis, un šodien tam ir pat vairāk serveru nekā NordVPN (kurš serveru skaits man noteikti ir iespaidīgs).

Piezīme

Visām uzskaitītajām cenām mēs izmantojam maiņas kursu no 1 USD līdz 4,1 MYR.

Kas mums patīk par CyberGhost

1. Milzīgs tīkla izkārtojums visā pasaulē

Ar vairāk nekā 6000 serveriem 89 valstīs, no kuriem izvēlēties, varētu domāt, ka ar to pietiktu, lai pārklātu visu pasauli gandrīz katrā valstī. Vēl svarīgāk ir tas, ka tai ir serveri daudzās svarīgākajās valstīs un tās, kas atrodas īpaši stratēģiski.

Rezultāts ir milzīgs ātruma palielinājums kopš pēdējās reizes, kad tos novērtēju. Godīgi sakot, nav iespējams, ka šajā plašajā pārklājuma zonā atradīsit daudzas citas iespējas, kas ir pat tuvu.

1.1. Unikāli drošības līdzekļi

CyberGhost šeit ir tik daudz lietu, ka es tik tikko nezinu, kur sākt. VPN pakalpojumu sniedzējam šis uzņēmums sniedz iespaidīgu daudzumu “ekstras”, runājot par drošību. Iespējams, ka tas meklējams uzņēmuma kā drošības nodrošinātāja saknēs.

Piespiedu HTTPS

Sāksim ar to, par kuru mani visvairāk interesēja, kur CyberGhost klients var piespiest HTTPS savienojumus ar vietnēm. Tiesa, to var izdarīt arī ar pārlūka spraudni, taču, tā kā tomēr vēlaties izmantot VPN pakalpojumu, iespējams, ka tas viss būtu iebūvēts vienā, pareizi?

Lai saprastu piespiedu HTTPS noderīgumu, pieņemsim, ka apmeklējat banku vietni. HTTPS savienojums nodrošinās jūsu datu drošību visā datorā līdz bankas kontam.

Bloķēt tiešsaistes izsekošanu

Nākamais ir fakts, ka CyberGhost var noņemt tīmekļa saturu, kas varētu izsekot jūsu tiešsaistes darbībām. Tas neļauj nezināmiem avotiem izsekot jums, un tas ir jādara visiem VPN. Tiešsaistes izsekošanas bloķēšana šodien ir ļoti nepieciešama, jo daudzi uzņēmumi arvien uzmācīgāk veic tiešsaistes datu vākšanas aktivitātes..

Ņemiet, piemēram, mūsu draugu Google, kurš nolēma, ka ir pareizi likt Android mobilajai operētājsistēmai informēt to par to, kur lietotāji atradās visu laiku. Plus, Vietas izsekošana neaprobežojas tikai ar Google vien, tad kāpēc gan CyberGhost nebūtu jābloķē, lai pēc iespējas vairāk šo datu neizietu?

Reklāmu bloķēšana un aizsardzība pret vīrusiem

CyberGhost ir tik labi integrēts, ka tajā ir pat reklāmu bloķētājs, kā arī vīruss & Vietņu aizsardzība. Tas neļauj rādīt kaitinošas reklāmas, kā arī pasargā no potenciāli kaitīga satura dažās vietnēs.

1.2. Stingra protokolu un šifrēšanas izvēle

Tiem, kuri līdz šim to ļoti nezina, VPN galvenās priekšrocības ir privātums un drošība. Privātums tāpat kā cilvēkiem, kuri nezina, kas jūs esat un ko jūs darāt. Drošība tāpat kā cilvēki nevar aizrauties ar to, ko jūs darāt. Lai izveidotu drošību, jums ir nepieciešami divi galvenie komponenti – pats protokols un šifrēšanas tips.

CyberGhost ir priekšrocība, jo tā atbalsta gandrīz visus galvenos protokolus (pat tos, kurus es īsti neiesaku izmantot, jo tie ir tik novecojuši, piemēram, L2TP). Tāpat tie piedāvā dažādus šifrēšanas līmeņus līdz pat 256 bitiem, kas ir vismodernākie. Padomājiet daudz zaļā krāsā ierakstītu materiālu, kas izmanto 256 bitu šifrēšanu.

Lieta šeit ir tāda, ka izvēle ir jūsu rokās. Protokolus un šifrēšanas līmeņus var pielāgot jūsu vajadzībām. Dažādi protokoli atbalsta atšķirīgu ātrumu un, acīmredzot, jo augstāks ir šifrēšanas ātrums, jo lēnāks ir mūsu VPN savienojums (tas lielā mērā ir atkarīgs arī no aparatūras).

Ja vēlaties tikai to, lai VPN izkrāptu jūsu IP un saglabātu minimālu drošību, varat brīvi izvēlēties zemu šifrēšanas līmeni, kas ļaus baudīt ātrdarbīgus savienojumus. Ja esat paranoiķis, arī CyberGhost var jums palīdzēt.

1.3. Optimizēti profilēti serveri dažādām vajadzībām

Tā kā 3000 serveri aizēno CyberGhsot serveru kopumu, ir pilnīgi acīmredzami, ka savienojuma izvēlei nevajadzētu būt problēmām, vai ne? Nu, ne īsti. Iedomājieties sevi sēžam restorānā, un jums nāk ēdienkarte ar 3000 priekšmetiem.

Par laimi, uzņēmums uzmanīgi profilē savus serverus, kas nozīmē, ka ir serveru kopumi, kas ir optimizēti dažādiem mērķiem. Tas, kā jūs izvēlaties no viņiem, ir atkarīgs no jums. Jums var būt jūsu iecienītāko vietu saraksts vai arī izvēlēties no iepriekš sakārtotiem sarakstiem. Tas ietver tādus sarakstus kā vismazāk pārpildītie serveri, NoSpy serveri vai pat visvairāk pārpildītie serveri (lai gan man nav ne jausmas, kāpēc jūs to vēlaties).

Pieņemsim, ka jūs esat Torrent fans – tas ir reāls cilvēku loks, kas nodarbojas ar P2P failu koplietošanu, tāpēc CyberGhost ir atlicis optimizētus serverus tieši viņiem.

2. Vairāku platformu atbalsts

Mājās, kurās ir Linux failu serveris, Windows dators, Mac dators, kā arī dažādi viedtālruņi un planšetdatori, jums veicas! CyberGhost atbalsta līdz 7 ierīcēm vienā kontā, kas līdz šim ir viens no visdāsnākajiem, ko līdz šim esmu redzējis. Godīgi sakot, es domāju, ka vidusmēra mājsaimniecībai mūsdienās patiešām ir vismaz tik daudz ierīču, tāpēc to ir saprātīgs skaits.

CyberGhost atbalsta ne vairāk kā 7 ierīces vienā kontā

Daudzi VPN pakalpojumu sniedzēji rūpēsies par parasto izplatību – Windows, Linux, MacOS, Android, iOS un dažiem maršrutētājiem. Ja pamanīsit veidlapu iepriekš, CyberGhost pat ir iestatīts Raspberry Pi, dažām NAS ierīcēm un pat virtuālajām mašīnām.!

Runa ir par izvēli, un par to, cik lielā mērā CyberGhost ir aizpildījis šo sarakstu, es biju patiesi pārsteigts.

Šeit man atkal jāiekļauj piesardzības vārds tiem, kuri domā, ka var pārsniegt X ierīču limitu uz kontu, iemetot VPN maršrutētājā, jo tas tiek atbalstīts.

Piezīme

VPN pakalpojuma vadīšana maršrutētājā palīdzēs pārvarēt vienlaicīgo ierīces savienojuma ierobežojumu, ko uzliks vairums VPN. Tomēr ir kāds trūkums. Gandrīz visos gadījumos (īpaši mājas apstākļos izmantojamiem maršrutētājiem) tas palēninās interneta trafiku, salīdzinot ar tad, ja jūs vadītu ierīces specifiskas VPN lietotnes. Tas notiek tāpēc, ka maršrutētāji mazāk spēj reālā laikā apstrādāt nepieciešamo datu šifrēšanu, tādējādi palēninot datu pārraides ātrumu.

3. Pienācīgas un stabilas ātrumi

Lai gan es nevaru apgalvot, ka CyberGhost piedāvā milzīgu un ātru ātrumu, man jāatzīst, ka daži serveri parāda lielu potenciālu. Pārbaudot zemāk redzamos ātruma testa rezultātus, lūdzu, ņemiet vērā, ka mans pašreizējais platjoslas ātrums ir ierobežots līdz teorētiskajam 500 Mbps. Lielākoties es varu nokļūt 450 Mbps tuvumā vai vismaz ap to, kas ir diezgan labi.

Jebkurš VPN, visticamāk, norauj zināmu joslas platumu, tāpēc es cerēju, ka ātrums samazināsies neatkarīgi no tā, pie kura servera biju pieslēgts. Protams, tam ir nozīme arī citos faktoros, piemēram, servera attālumā līdz manai fiziskajai atrašanās vietai, servera noslodzei utt..

Pārbaudot CyberGhost ar SpeedTest, kas ir ļoti uzticams, es atklāju, ka ātrumi visā pasaulē ir ļoti atšķirīgi. Vēl pārsteidzošāks bija tas, ka ātrums tika sasniegts no Singapūrā bāzētiem serveriem, nevis no tā, kur esmu Malaizijā. Varu tikai pieņemt, ka tas, iespējams, ir saistīts ar infrastruktūru.

Kā īkšķa likums, gaidiet, ka iegūsit lielākus ping tarifus un lēnāku ātrumu, jo tālāk jūsu izvēlētais serveris atrodas no jūsu faktiskās atrašanās vietas. Parasti tā ir taisnība neatkarīgi no tā, kādu VPN pakalpojumu izvēlaties.

Kā pamata novērošanas punktu es parasti varu sasniegt pilnu ātrumu visā savā 500 Mb / s rindā;

bāzes līnijas ātrums Malaizijā bez vpn

Sākotnējā testa rezultāts uz Malaizijas serveri
(Pilnu sākotnējā ātruma rezultātu skatiet šeit)

CyberGhost ātruma pārbaude – ASV serveris

kiberhostēšanas ātruma pārbaude ASV

CyberGhost ātruma pārbaude ASV – izslēgts VPN
(Pilna ātruma testa rezultātu skatīt šeit)

kiberhostēšanas ātruma pārbaude ASV

CyberGhost ātruma pārbaude ASV – VPN ieslēgts
(Pilna ātruma testa rezultātu skatīt šeit)

CyberGhost ātruma pārbaude – EU Server (Vācija)

kiberhostēšanas ātruma pārbaude ES izslēgta

CyberGhost ātruma pārbaude EU-VPN izslēgta
(Pilna ātruma testa rezultātu skatīt šeit)

kibernostata ātruma pārbaude ES

CyberGhost ātruma tests EU-VPN ieslēgts
(Pilna ātruma testa rezultātu skatīt šeit)

CyberGhost ātruma pārbaude – Africa Server (Dienvidāfrika)

Ātrums, ko es nokļuvu Āfrikā, bija lielāks, izmantojot VPN, sakarā ar iespējamu joslas platuma samazināšanu parastajā savienojumā. Cipari ir precīzi, jo es tos pāris reizes pārbaudīju, lai novērotu anomāliju.

kiberhostēšanas ātruma pārbaude afrikā izslēgta

CyberGhost ātruma pārbaude Āfrikā – izslēgts VPN
(Pilna ātruma testa rezultātu skatīt šeit)

kiberhostēšanas ātruma pārbaude afrikā on

CyberGhost ātruma pārbaude Āfrikā – ieslēgts VPN
(Pilna ātruma testa rezultātu skatīt šeit)

CyberGhost ātruma pārbaude – Asia Server (Singapūra)

kiberhostēšanas ātruma pārbaude Āzija izslēgta

CyberGhost ātruma pārbaude Āzijā – izslēgts VPN
(Pilna ātruma testa rezultātu skatīt šeit)

kibernostata ātruma pārbaude asia on

CyberGhost ātruma pārbaude Āzijā – ieslēgts VPN
(Pilna ātruma testa rezultātu skatīt šeit)

CyberGhost ātruma pārbaude – Australia Server

kiberhostēšanas ātruma testa austrālija izslēgta

CyberGhost ātruma pārbaude Austrālijā – izslēgts VPN
(Pilna ātruma testa rezultātu skatīt šeit)

kibernostata ātruma testa austrālija ieslēgta

CyberGhost ātruma pārbaude Austrālijā – ieslēgts VPN
(Pilna ātruma testa rezultātu skatīt šeit)

3.1. Labs straumju straumju ātrums

CyberGhost ir smagi strādājis pie tā tīkla un iespēju paplašināšanas. Iepriekšējā reizē, kad es to pārbaudīju, vistuvākais Torrent serveris man bija Indijā (vai alternatīvi Japānā). Pēc tam viņi ir palielinājuši ar Torrent darbināmu serveru skaitu, un tagad Singapūrā tāds ir.

Man tā ir ideālā Torrent atrašanās vieta, un jūs varat atsaukties uz iepriekš minēto ātruma testu numuriem, kurus man izdevās iegūt šajā serverī. P2P ātrums visu laiku bija vienmērīgs, un es to varēju noturēt dažu dienu laikā.

Atcerieties, ka es pieslēdzos šim serverim, lai izveidotu torrent. Daži VPN pakalpojumu sniedzēji, kurus esmu izmēģinājis līdz šim, to atļaus visur, kur jūs izveidosit savienojumu, taču CyberGhost šo jautājumu uztver diezgan stingri. Es izmēģināju straumēšanu serveros, kas nav Torrent iezīmēti, un tas man deva lielu, tauku nulli straumju lejupielādes ātrumā.

4. Par cenu, kas ideāli piemērota tiem, kas meklē ilgtermiņa plānus

CyberGhost parasti samaksā RM53.30 par viena mēneša abonementu, bet, ja jūs vēlaties parakstīties uz ilgāku laika periodu, šīs izmaksas prasa strauju naidīgu cenu. Faktiski mums izdevās pieķerties viņu trīs gadu plānam, kas ne tikai pazemināja to līdz RM11.30 mēnesī, bet arī piešķīra mums 2 mēnešu papildu prēmiju (kopā 38 mēnešus!)

YearlyBi-YearTriennally
Cena / moRM24.60RM15.10RM11.30
Kopējais BillRM294.70RM363.10RM405.90
Norēķinu cikls12-mo24-mo36-mo
Nauda atpakaļ45-diena45-diena45-diena

Par cenu, ko jūs saņemat no viņiem, šī cena ir absolūta zagšana, un jūs noteikti varat iegādāties ar pārliecību.

45 dienu naudas atdošanas garantija!

Ja esat viens no tiem, kam patīk pirms pirkšanas noteikti izmēģināt, varat atpūsties un būt drošs, ka saņemsit CyberGhost 45 dienu naudas atdošanas garantiju. Tas nav mazā tekstā, tas nav paslēpts legāļu valodā, tas ir turpat, viņu FAQ lapā;

Piezīme

CyberGhost ir 45 dienas, nav uzdoti nekādi jautājumi, atmaksas politika mūsu abonementiem uz 6 mēnešiem vai ilgāk. Tas nodrošina, ka netiek veikti nekādi pirkumi, un tā mērķis ir palīdzēt tādās situācijās kā klienti, kuri nevar izmantot mūsu pakalpojumus (piemēram, kad jūsu ISP bloķē VPN savienojumus).

* Mēneša abonementiem ir 14 dienu naudas atgriešanas garantija.

Patiesībā jūs pat varat tos izmēģināt bez maksas, izmantojot 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju, kurai nav pievienotas virknes.

5. Labi straumēšanai, ieskaitot Netflix

Atkal tas attiecas uz to, ka CyberGhost ir ļoti labi profilēti serveri. Viņi ir papildinājuši arī tos, kas paredzēti video straumēšanai, un Netflix ir tikai viens no video straumēšanas pakalpojumiem, par kuriem viņi domāja, ka jums varētu vēlēties piekļūt. Jebkurā gadījumā, lai piekļūtu Netflix US, viss, kas jums jādara, ir izveidot savienojumu ar kādu no viņu straumēšanai optimizētajiem ASV serveriem..

Būsim godīgi, Netflix nepatīk ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšana. Tas dara visu iespējamo, lai iznīcinātu šādus pakalpojumus, taču CyberGhost to nav un faktiski apgalvo, ka tie garantē Netflix ASV straumēšanu.

Operētājsistēmas Windows lietotājiem lietotnē faktiski ir iekļauta straumēšanas atbloķēšanas opcija, kas ļauj reālistiski izmantot vairākus straumēšanas pakalpojumu sniedzējus. Nav manuālu izmēģinājumu un kļūdu, vienkārši noklikšķiniet un dodieties. Atbloķēšanas pamatā ir saraksts, kuru katru dienu iekšēji atjaunina CyberGhost.

Kas mums nepatika par CyberGhost

1. Nedarbojās ārpus kastes

Lai arī tas, iespējams, nav darījuma pārkāpējs un, protams, ne visiem, tomēr man ir jādalās savā pieredzē. Es esmu liels plug and play cienītājs, un CyberGhost Windows klients man bija mazliet savādi. Protams, tas tika instalēts un startēja lietojumprogramma, taču, kad es noklikšķinu uz iet, tam vajadzētu… Doties, labi?

Raktuves man nedarīja, daudz uz izmisumu, un man nācās izdomāt, kāpēc. Nepagāja ilgs laiks, bet es sapratu, ka noklusējuma iestatījumi man nav īsti piemēroti. Man bija manuāli jāizvēlas savs protokols un serveris, pirms CyberGhost Windows lietojumprogramma nolēma spēlēt jauki.

Kā jau teicu, tas nav darījumu pārtraukējs, bet, ja jūsu tehniskā pieredze ir ierobežota, tas jums var nākties satraukties.

2. Dodgy datu jurisdikcija un anonimitāte

Tas, labi, tas man ir diezgan liels solis, un tā vajadzētu būt arī visiem no jums. Pārskatīšanas, fona pētījumu un tā tālāk laikā es atklāju diezgan dubļainu ūdeni, kad rodas ideja par to, vai esmu anonīms CyberGhost vai nē.

Kaut arī uzņēmumam ir oficiāla politika, kas neveic reģistrēšanos, daži lietotāji to vienlaikus atzīmēja, ka viņi izmanto tādus skriptus kā Hotjar (kas ir sesiju ierakstīšanas skripts). Faktiski CyberGhost to atklāti atzīst savā vietnē, lai gan apgalvo, ka informācija tiek izmantota, lai labāk apkalpotu klientus.

CyberGhost VPN konfidencialitātes politika

Turklāt, kad es sākotnēji redzēju, ka CyberGhost atrodas Rumānijā, tas bija labi. Galu galā šī valsts atrodas ārpus Eiropas 14 acu skatiena, kas ir lieliski. Tomēr vēlāk es uzzināju, ka īpašnieks 2017. gadā pārdeva CyberGhost digitālās reklāmas firmai saukts par CrossRider.

Tagad, ko digitālās reklāmas firma darītu ar VPN pakalpojumu sniedzēju, kuram tai jāizmanto sesiju ierakstīšanas skripti? Sižets sabiezējas, un es, šķiet, mazliet uztraucos par šo lietu.

3. Ierobežotas samaksas iespējas

Tas atkal rada anonimitāti, jo CyberGhost pieņem tikai kredītkarti, PayPal vai BitPay. Tiesa, BitPay tiek izmantots BitCoin, taču burtiski tur ir simtiem kriptogrāfu, un vienmēr pastāv arī skaidras naudas iespēja dāvanu karšu veidā utt..

Kāpēc uzņēmums, kas specializējas privātumā, drošībā un anonimitātē, piedāvā šādas ierobežotas maksāšanas iespējas – iespējas, kas, iespējams, atklās lietotāja informāciju? Man nav atbildes, lai gan man šī nav tik liela problēma kā tā, kuru es minēju iepriekš.

Bottomline: Vai es maksāšu par CyberGhost?

Pirms sāku savu sarunu procesu, ļaujiet man šeit vienkārši pateikt savu personīgo nostāju. Ja es maksāju par un izmantoju VPN, es sagaidu noteiktu veiktspēju ātruma ziņā. Es pārāk neuztraucos par maksājuma iespējām un tamlīdzīgām lietām, un, ciktāl tas attiecas uz anonimitāti, mani darīs tikai robežšķirtne.

Es esmu teicis daudzas labas lietas par CyberGhost, un jā, tā ir taisnība, ka tās piedāvā daudzas iebūvētās ekstras, kuras jūs, iespējams, neatradīsit citur. Kā vēl labāku āķi jūs varat parakstīties uz ilgtermiņa plānu, kura cenas ir zemākās cenas. Tomēr, ja, manuprāt, pakalpojums patiešām izceļas, ir tas, cik labi viņi ir optimizējuši savus serverus.

Kā piemēru ņemiet video straumēšanas un torrent serverus, par kuriem es runāju iepriekš. Ja kāda no šīm nišām ir tas, kas jūs meklējat, tad es teiktu, ka CyberGhost ir absolūti lieliska izvēle. Torrent faniem, video straumētājiem, ģeogrāfiskās atrašanās vietas piltuvēm … jums jāsaka jā.

Tomēr, manuprāt, ir ļoti liela BET. Tas, iespējams, daudziem cilvēkiem var likt naglu zārkā CyberGhost. Balstoties uz privātumu un anonimitāti, vienkārši ir pārāk daudz šaubu un diskusiju par pieejamo informāciju, lai es varētu justies droši, izmantojot CyberGhost.

Kaut arī CyberGhost apgalvojumi normālam uzņēmumam var šķist pietiekami likumīgi, es saku, ka VPN pakalpojumu sniedzējam šīs taktikas izmantošana ir vienkārši neattaisnojama. Tāpēc paņemiet visu, ko varat par to – vērtība un sniegums, upurējot anonimitāti, ir jūsu izvēle.

Man ir grūti pateikt vai nu jā, vai nē, tāpēc lēmums jāpieņem jūsu vajadzībām.

Galvenās iezīmes

 • ✓ atbalsta DAUDZ platformu
 • ✓ Reklāmu un ļaunprātīgas programmatūras bloķēšana
 • ✓ 256 bitu šifrēšana
 • ✓ Profilēti serveri
 • ✓ OpenVPN / SSTP / L2TP / IPsec
 • ✓ Lieliski ilgtermiņa cenu plāni

Ieteicams

 • • Video straumēšanas mežacūkas
 • • Tie, kas nejūtas par anonimitāti
 • • P2P ventilatori
 • • nišas platformas ierīču īpašnieki

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map