A2 Hosting İncelemeler – 9 Artıları ve 1 Con (Sunucu Hızı Test Edildi ve 2 Test Sitemize Uptime Kaydedildi!)

A2 Hosting


A2 Hosting

https://www.a2hosting.com/

tl; Dr.

A2 Hosting hızlı web etrafında barındırma biridir! Özelliklerini, özellikle A2 Optimizasyonlarının rahatlığını seviyoruz. Canlı sohbet tutarsız ve iyileştirilmesi gerekiyor, ancak genel olarak çok iyi bir ev sahibi!

A2 Hosting Yorumları – 9 Artıları & 1 Con (Sunucu Hızı Test Edildi & Çalışma Süresi 2 Test Sitemize Kaydedildi!)

A2 Hosting, 2011 yılında geri getirilen eğlenceli bir web barındırma şirketidir. Başlangıçta kendilerini Iniquinet olarak adlandırdılar, ancak işin içinde olduklarından birkaç yıl sonra, şimdiye kadar yapmış olabilecekleri en iyi iş hamlesini yaptılar – kendilerini A2 Hosting olarak yeniden markaladılar (üzgünüm, ama Iniquinet gerçekten çok iyi bir isim değildi!).

Kurucunun memleketi (Ann Arbor, Michigan) olarak adlandırılan CEO, müşterileri için mükemmel bir hizmet sunarken, eğlenceli, hafif kalpli bir şirket kültürünü koruyor.

Son zamanlarda, insanların web barındırma planları hakkında övgü söylediklerini duyduk, bu yüzden ilerledik ve kendimize sadece nasıl performans gösterdiklerini görmek için bir Swift ve bir Turbo hesap aldık.?

Onlardan oldukça mutluyuz.

7/24 Guru Hizmetlerini duymuş olabilirsiniz (Gurusu meditasyonda çok uzun zaman geçirmiş olabilir – bundan sonra daha fazla!)

İnsanlar sınırsız faydalarından övgüler almış olabilirler.

Müşterileri mutlu edecek birçok özellik ve avantaj uyguladılar, ancak gerçekten, tümüyle hızlı bir paket, rekabetin gerçekten toz bırakmasını sağlayan yaşam kalitesi özellikleriyle rahatça sarılmış.

Aslında, ciddi testlerden ve kıyaslamalardan sonra, A2 barındırma hizmetinin büyük erkeklerin masasındaki yerlerini kesinlikle hak ettiğini düşünüyoruz.

A2 barındırma hakkında sevdiğimiz şeylerin listesi ve yapmadığımız birkaç şey.

Not

İki test sitemiz a2turbohosted.com ve a2sghosted.com’dur. İlki Michigan veri merkezlerinde A2 Turbo ile ağırlanıyor; ikincisi Singapur veri merkezlerinde A2 Swift ile ağırlanıyor.

A2 Hosting Hakkında Neler Seviyoruz

1. A2 Hosting HIZLI!

A2 Hosting

İşte Bitcatcha.com’da, hepimiz SPEED için deliriyoruz. Bir web barındırma daha hızlı gerçekleştirebilir, kitaplarımızda daha iyi olur. Çevrimiçi işletmeler söz konusu olduğunda, hızın her şey olduğunu ve her milisaniyenin önemli olduğunu anlıyoruz.

Sadece göz kırpmanız için geçen süreyi not edin.

Bu yaklaşık 400 milisaniyedir.

Bir web barındırıcısının, HALF’taki bir zamanın etkili olduğu düşünülen (Google’ın önerilen hızı – 200 ms’dir) bir isteğe yanıt vermesi ve verilerinizin kabaca aynı miktarda müşterinin ekranına aktarılması gerekir, çünkü Potansiyel müşterinizin artık potansiyel olarak müşteri olmamasına neden olacak, çünkü çok sıkıldı ve daha hızlı, daha etkili bir siteyi ziyaret etmeye karar verdi.

Etkili konuşmak, A2 Hosting ÇOK etkili ve hızlı.

İki test sitemizi yerleştirdik – A2SGHosted.com (A2 Singapur, Swift’te barındırılmaktadır) ve A2TurboHosted.com (A2 Michigan, Turbo’da barındırılıyor) – yoğun Sunucu Hız Testimiz sayesinde, geri gelen sonuçlardan çok memnunuz..

Sunucunun dünyadaki 8 farklı konumdan ping yaptığı konum arasındaki yanıt sürelerini test ettik. Daha sonra bu sayıların ortalamasını aldık ve web sunucularını ne kadar iyi performans gösterdiklerine göre sıraladık.

Google’ın önerilen yanıt süresi 200 ms’dir (daha düşüktür daha iyidir). Yani 180 ms’nin altındaki her şey A + olarak sıralanır; 181 ms – 210 ms A olarak derecelendirilir; 211 ms – 220 ms B +; 221 ms – 240 ms B olarak sıralanır vb..

ABD (W)
ABD (E)
Londra
Singapur
Sao Paulo

172 ms212 ms278 ms6 ms316 ms

Bangalore
Sidney
Japonya
Kanada
Almanya

163 ms141 ms67 ms218 ms159 ms

A2SGHosted.com (Datecenter: Singapur, Plan: Swift) Ortalama Hız: 173.2 ms – Tüm sonucu göster

ABD (W)
ABD (E)
Londra
Singapur
Sao Paulo

63 ms10 ms129 ms234 ms145 ms

Bangalore
Sidney
Japonya
Kanada
Almanya

433 ms214 ms147 ms13 ms110 ms

A2TurboHosted.com (Datecenter: Michigan, Plan: Turbo) Ortalama Hız: 149.8 ms – Tüm sonucu görün

Swift hesabı ve Turbo hesap sunucusu hız testi sonuçları A +, Swift sıralamasında dünya çapında ortalama 173 ms ve Turbo 149 ms’de biraz daha hızlı geliyor.

Ancak, bunlar gördüğümüz en hızlı sunucu yanıt hızları değil, ancak A + derecesine sahip herhangi bir web barındırma, kitaplarımızda oldukça iyi sayılıyor. A2’nin lüks özellikler listesiyle birlikte kendimize altın madalya barındıran bir web var.

2. Süper Hızlı Turbo Sunucular

A2 Hosting’in Turbo planı gizli bir silahla geliyor – Turbo sunucuları. Turbo sunucularında barındırılan sitelerin normal sitelerden 20 kat daha hızlı yüklenebildiğini iddia ediyorlar, çünkü sunucu başına kullanıcı miktarını sınırlıyorlar ve görünüşe göre sunucular bağlantıların işlenmesinde daha verimli.

(A2 Hosting’in resmi karşılaştırma videosu)

Kendi sayfa yükleme testlerimizi kullanarak WebPageTest.org bunun ne kadar doğru olduğunu görmek için (Swift test sitesi Singapur’dan ping attı, Turbo test sitesi Chicago’dan ping attı.

Hızlı test sitesi yükleme hızı

Swift: Site 1.066 saniyede yükleniyor – Tüm sonucu görün

Turbo test sitesi yükleme hızı

Turbo: Site 0.981 saniyede yükleniyor – Tüm sonucu görün

Swift sitesinin tamamen yüklenmesi 1.066 saniye sürerken, Turbo sitesi belgeyi sadece 0.981 saniyede tamamladı. Bu kesinlikle bir gelişme ve siteler daha ağırsa sayfa yükleme hızları arasında daha büyük bir fark göreceğinden şüpheleniyoruz..

3. SSD Depolama ile Hızlı Yükleme

A2’nin paylaşılan barındırma planlarının tümü, hızlı yükleme hızlarına gerçekten katkıda bulunan SSD Depolama ile birlikte gelir. Bunun o kadar büyük bir anlaşma olmadığını hissedebilirsiniz, ama sizi temin ederim, bu anlaşma çok büyük.

Sadece 1 saniye yavaşlayan bir site, müşterinin elde tutma oranını kaybederek büyük satış kaybına neden olur.

SSD’ler normal sabit disklerden yaklaşık% 30 daha hızlıdır, bu nedenle SSD’leri web barındırma depolama seçeneklerimiz olarak gördüğümüzde, ağızlarımızın köşeleri süper hızlı yükleme hızları beklentisiyle yukarı doğru kıvrılır..

SSD’ler ve HDD’ler arasındaki hız farkı örneği için bu Windows önyükleme hızı testine bakın.

4.% 99,9 Kesintisiz Çalışma Garantisi

Çalışma süresi tam olarak nedir?

“Çalışma süresi” tanımlarına göre Vikipedi, kesinti süresinin tam tersidir. Evet, bu çok yardımcı oldu.

Temel olarak, çalışma süresi, sitenizin hazır olduğu ve değerli müşterileriniz tarafından görüntülenebileceği süredir. % 100 çalışma süresi elde etmek neredeyse imkansız olduğundan, çoğu web barındırıcısı% 99,9 çalışma süresi sağlayabildiği için yerleşir.

A2 barındırma ve geri kalanı arasındaki fark, A2’nin% 99,9 çalışma süresini garanti etmesidir. Planlanmamış kesinti süreleri, sitenize aylık toplam sürenin% 0,1’inden fazla gerçekleşirse, A2, dahili ağ veya ekipman arızası nedeniyle sitenizin kapalı olduğu her saat için ayda ödenen tutardan% 5’lik bir hizmet kredisi sağlar..

A2 Çalışma Süresi Taahhüdü

Açıkçası, bu DDoS saldırıları, İSS sorunları veya dış kuvvetlerin neden olduğu herhangi bir sorun için geçerli değildir, ancak bu garantinin başlaması için çok mutluyuz – çalışma sürelerine olan güvenleri bize güven veriyor!

Test sitelerimizden uptimerobot.com kullanılarak takip edilen izleme verileri. Aşağıdaki her iki sayaç da sürekli olarak güncelleniyor.

Ekim 2017’den beri çalışma süresi

100%

* A2SGHosted.com (Datecenter: Singapur, Plan: Swift)

Mart 2018’den beri çalışma süresi

% 99.99

* A2TurboHosted.com (Datecenter: Michigan, Plan: Turbo)

5. Sınırsız Özellikler

Çevrimiçi işletmeler, her zaman harcamalarımızı düşük tutmanın yollarını aradığımız için normal tuğla ve harç işlerinden farklı değildir. Başka bir alan adı istediğimizde veya bir e-posta adresi eklediğimizde ek masraflar için ayrılmamız gerektiğinde gerçekten can sıkıcı.

A2 Hosting ile bu yazar hem Swift hem de Turbo hesaplarıyla bir dizi sınırsız özellik yaşamaktan çok mutluydu.

 • Sınırsız web sitesi
 • Sınırsız Toplam Veri Tabanı
 • Sınırsız Raid 10 Depolama Alanı
 • Sınırsız Transfer
 • Sınırsız E-posta Adresi
 • Sınırsız Alt Alanlar, Park Edilmiş Alanlar ve Addon Alanlar

Bunlar sadece sınırsız özellikler. ÜCRETSİZ olarak ne elde ettiğimize bir göz atmak istiyorum?

 • SSD hız artışı
 • Railgun optimizer (% 143’e kadar daha yüksek HTML yükleme hızları – Yalnızca Turbo plan)
 • Site Taşıma
 • Patchman Gelişmiş Güvenlik Aracı
 • DNS Yönetimi

Ücretsiz ve sınırsız faydalar arasında nihayet kral gibi davranmanın nasıl bir his olduğunu anladık. En iyi yanı, hiçbir ek maliyet konusunda endişelenmemiz bile gerekmedi.!

6. 24/7/365 Guru Desteği

Her saygın web hosting şirketi bu iş başarısının anahtarı sağlam bir destek ekibi olduğunu bilir. Dünyadaki tüm hız ve donanım, sorunları gidermelerine yardımcı olacak kimse yoksa müşterileri çok iyi yapmayacaktır..

A2, destek ekibini herhangi bir saatte karşılaşabileceğiniz herhangi bir sorunu çözebilen teknik uzmanlar Gurus olarak zekice markaladı..

Onlarla deneyimlerimiz oldukça hoş biriydi, biletlerimiz oldukça hızlı bir şekilde çözüldü ve Canlı sohbette konuştuğum Guru güleryüzlü, bilgili ve yardımseverdi..

Sahip olduğum tek sorun, bir acenteye bağlanmamızın normalden biraz daha uzun sürmesi oldu, ancak A2 daha fazla destek personeli işe aldığında bu bir sorun olmamalı. Bu sorun hakkında aşağıda daha fazla konuşacağız.

7. Daha Hızlı Veri Dağıtımı İçin Veri Merkezi Konumları

Web hosting firmalarının veri merkezi yerleri hızlı yükleme süreleri için kesinlikle çok önemlidir. Ne tür bir teknoloji veya donanım web barındırma şirketi olursa olsun, veri dağıtım hızı söz konusu olduğunda, hepsi veri merkezlerinin hedef müşterilerinize ne kadar yakın olduğu ile ilgilidir..

Singapurluları hedefliyorsanız ve web siteniz Kuzey Amerika’daki bir veri merkezinde barındırılıyorsa, verileriniz müşterilerinizin ekranlarına ulaşmak için oldukça adil bir şekilde seyahat etmek zorunda kalacaktır (bu da yüklenmesi yavaş olacaktır). işi bitirmeyecek.

A2 Hosting ile 4 veri merkezi konumu

Çoğu web barındırma şirketinin ABD’de yalnızca veri merkezi olmasına rağmen, A2 barındırma dünya çapında 4, Amerika’da 2, Amsterdam’da 1 ve Singapur’da 1 veri merkezine sahiptir..

Bu şekilde A2, Amerika, Avrupa ve Asya’yı kapsar – sitenizi müşterilerinizle ilgili olarak barındırmak için en yakın veri merkezini seçmeniz yeterlidir ve hızlı yükleme hızlarının keyfini çıkarabilirler..

Eğlenceli Gerçek

A2 Hosting Singapur web siteleri için en iyi web hosting biri olarak kabul edilmektedir. .

8. A2 Optimize Edilmiş Yazılım

Bazılarımız, her performans düşüşünü sıkmak için ayarlarla uğraşarak yazılımımızı değiştirmekten keyif alıyoruz. Benim gibi diğerleri, mümkün olan en iyi ayarlarla kutudan çıkar çıkmaz çalışmayı tercih ediyor.

A2 Hosting, maksimum güvenlik ve en yüksek performans için önceden ayarlanmış yazılım ayarları ile bu özellik sayesinde ağırlığının üzerinde yumruk atıyor. Şu andan itibaren, bu optimizasyon seçeneği WordPress, PrestaShop, Drupal ve Joomla gibi popüler yazılımlara uygulanabilir, bu da sayfa yükleme hızları hakkında endişelenmemiz gerekmediği anlamına gelir – kendi sözcükleriyle A2 “tahminlerini nasıl giderir en hızlı sayfa yüklemelerini ve en güvenli ayarları elde etmek için ”..

A2 Optimizasyonları

A2’nin Optimize Edilmiş Yazılımı ile yazılımın ne kadar iyi olduğu hakkında kabaca bir fikir vermek için, Optimize Edilmiş WordPress optimize edilmemiş sitelere kıyasla 6 kata kadar daha hızlı çalışır!

Sitenizin daha hızlı yüklenmesine yardımcı olacak önceden yapılandırılmış önbelleğe alma seçeneklerine sahip Turbo plana sahip kullanıcılar için A2 Optimize Edilmiş Site Hızlandırıcılarına bile atıldılar. 3 önbellekleme seçeneğiniz var:

 • Turbo Önbellek – 20 kata kadar daha yüksek yükleme hızları için
 • OPcache / APC – php sayfası yanıt sürelerini yarıya indirir
 • Memcached – hızlı erişim için verilerinizi bellekte tutar

Turbo Önbellek açık ve kapalı durumdayken bazı küçük sayfa yükleme hızı testleri yaptık ve sonuçlar şöyle:

Turbo Önbellek KAPALI – Tüm sonucu görün

Turbo Önbellek AÇIK – Tüm sonucu görün

Turbo Cache ON ile site yükleme hızında genel bir iyileşme var, ancak reklamı yapılandan 20 kat daha hızlı değil – bunun nedeni test sitemizin süper hafif olması ve yüklenecek çok şey olmaması olabilir.

O zaman bile, Turbo Cache ON ile burada ve orada birkaç milisaniye tıraş var. Çok fazla görünmeyebilir, ancak hepsi site yükleme hızına katkıda bulunur.

Siteniz bol miktarda resim içeriyorsa, muhtemelen 20 kat daha yüksek yükleme hızlarının devreye girdiğini görebileceksiniz..

A2’nin tek tıklamayla kurulum desteğiyle favori yazılımımızı da kolayca yükleyebildik. Bu, özellikle e-ticaret siteleri için check-out sayaçları kurmaya geldiğinde çok kullanışlı ve kullanışlıdır..

9. Sezgisel İstemci Girişi Kullanıcı Arayüzü

A2’nin giriş kullanıcı arayüzünde gezinmek çok kolay ve doğal geliyordu. Kullanıcı deneyimine çok dikkat ettiler, her şeyi sezgisel ve kullanışlı hale getirdiler..

A2 Hesap Üst Paneli

İhtiyacınız olan her şeyi üst panelde bulabilirsiniz, kontrast renklerde açıkça ortaya konmuştur göze çarpar.

A2 Hesabı Ana Arayüzü

Etkileyici bilgi tabanı makalelerine bakabilmeniz için merkeze belirgin bir şekilde yerleştirilmiş bir arama çubuğu ile her şey olmasını beklediğiniz yerde..

Doğal bir şekilde kullanıldığında, renk kombinasyonu hoş, göze zarar vermiyor ve tüm önemli bağlantılar ve simgeler göze çarpıyor, böylece onlar için asla çok zor görünmenize gerek yok.

Uzun lafın kısası, kullanıcı arayüzünü seviyoruz!

A2 Hosting Hakkında Neler Sevmedik

A2 Hosting’in Turbo Planını sevdiğimiz kadar, kesinlikle hiçbir kusuru olmadığını söylemiş olsaydık yalan söylerdik.

Guru Desteği Çok Yararlı, ancak biraz yavaş olabilir

Karşılaştığımız bazı küçük sorunlarla ilgili yardım istemek için canlı sohbet destekleriyle iletişime geçtik ve onları çok sabırlı, yardımsever ve bilgili bulduk. Bizi hayal kırıklığına uğratan şey kuyruk zamanıydı; birine bağlanmak biraz daha uzun sürdü.

A2 Desteği

(Ekran görüntüsü 22 dakika bekledikten sonra alınır)

Bir kez biz var, onlar gerçekten yararlı ve bizim sorunları çözme etkili, ama biz kaydetti bir şey biraz yetersiz görünüyordu oldu. Bağlandığımız Gurular kendi alanlarında uzmanlardı, ancak bir seferde 2-3 farklı talebi ele alıyorlar gibi görünüyor, bu yüzden bize cevap vermeleri biraz zaman aldı.

Uzun lafın kısası, destek hızı tutarsız ama verimli. Yanıt sürelerine yardımcı olması için daha fazla destek personeli işe aldıktan sonra, sektördeki en iyi destek ekiplerinden birine sahip olacaklar.

A2 Hosting’in Planları ve Özellikleri

Paylaşılan Ana Bilgisayar Seçenekleri

A2’nin paylaşılan barındırma planları 3 boyutta sunulur: Lite, Swift ve Turbo.

Basit plan, hepsinden en temel olanıdır ve ayda sadece 4,40 $ karşılığında sadece 1 web sitesine ve 5 veritabanına erişmenizi sağlar.

Swift planı, Lite planının tüm avantajlarını sunar, ancak sınırsız web siteleri ve veritabanları aylık 5.39 $ ‘dan (lite’den sadece 0,99 $ daha fazla!)

Son fakat kesinlikle en az değil, Turbo planı, Swift’in tüm avantajları ve özellikleriyle, ancak Turbo Sunucularla (20 kata kadar daha hızlı) ve A2 Optimize edilmiş özelliklerle henüz en hızlı planları. Bu plan size aylık 10,29 $ mal olacak. Büyük bir hız artışı arıyorsanız. Bir hız artışının ekstra paraya değip değmeyeceğine kendiniz karar vermeniz gerekecek.

LiteSwiftTurbo
Disk Alanı Sınırsız Sınırsız Sınırsız
Site Sayısı1UnlimitedUnlimited
Turbo Sunucu Hayır
Ücretsiz SSL & SSDYesYesYes
Fiyat /mo$4.40*$5.39*$10.29*

* Özel tanıtım fiyatı. % 50 indirimli normal fiyat.

SiteGround’a (şimdiye kadarki favori ana makinemiz!) Kıyasla daha akıllıca bir fiyat farkı görmeyeceksiniz, ancak özellikleri mi yoksa hızı mı tercih edeceğinize karar vermeniz gerekecek – SiteGround’un sunucu hızları daha yüksekken A2 daha iyi ücretsiz ve sınırsız avantajlara sahip.

Tüm planlar% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi ile geliyor, ancak daha da ilginç olan şey, bu paylaşılan seçeneklerin Desteklenen Düğüm.Js, genellikle yalnızca VPS’ler için ayrılmış bir özellik!

Bayi Planı Seçenekleri

Bayi barındırma söz konusu olduğunda, seçim yapabileceğiniz 4 seçeneğiniz vardır – Bronz, Gümüş, Altın ve Platin.

Bronz için aylık 14.91 $ ile Platinum için aylık 42.23 $ arasında değişen maliyetler, bayi şirketleriniz için gereken kaynaklara göre seçebilirsiniz.

Tüm bayi planları, Plesk Kontrol Paneli, Ücretsiz eNom Bayi Hesabı ve Her Zaman Para İade Garantisi ile birlikte gelir. Gümüş, Altın ve Platin planları da ücretsiz WHMCS ile geliyor.

VPS Seçenekleri

VPS hosting arıyorsanız, A2’nin birkaç yönetilen, yönetilmeyen ve çekirdek VPS barındırma seçeneği vardır. Sunucularınızı özelleştirebilir, neye ihtiyacınız olduğunu seçebilir ve yalnızca sizin için ne ödeme yapacağınızı kontrol edebilirsiniz. Bu belirli web hosting olanlar için mükemmel!

A2 Hosting Yarışmaya Nasıl Dayanıyor??

Şovun yıldızı ve yarışmacılar arasında en azından sunucu yanıt süresi testleri yapmadan bunu nasıl ayrıntılı bir inceleme olarak adlandırabiliriz? Sonuçta, sunucu yanıt süresi, işinizi yaparken veya kırmada çok önemli bir rol oynar (örneğin, yalnızca yanıt vermenin çok uzun sürmesi nedeniyle bir siteden ayrıldığınız süreleri not edin).

A2 Swift VS SiteGround GrowBig

A2’nin Swift planına bir göz attık ve bunları favori web barındırma planımız SiteGround’la karşılaştırdık (Bitcatcha.com onlarla barındırılıyor!) GrowBig planı ve işte keşfettiklerimiz.

Paylaşılan WordPress’in planladığı gibi, her iki web barındırıcısının da kendi WordPress merkezli avantajları vardır. Bazı özellikler farklı adlandırılır, ancak aynı amaç için oluşturulur, diğerleri ise planlara özgüdür.

A2’nin Swift planında şunlar var:

 • Otomatik WordPress Kurulumu ve Yapılandırması
 • Kullanımı kolay Evreleme
 • A2 için optimize edilmiş önbellekleme
 • Kolay WordPress Yedeklemeleri
 • Otomatik WordPress Core güncellemeleri & yamalar
 • WP-CLI, SSH, Git, vb. Gibi geliştirici dostu özellikler

SiteGround’un Growbig planında şunlar var:

 • Tek Tıkla yükleyici
 • Otomatik WordPress güncellemeleri
 • WP-CLI etkin
 • SuperCacher
 • WordPress Hazırlama
 • Önceden Yüklenmiş Git

Swift ve GrowBig’in markanın ılımlı paketi barındıran web sitesi olmasına rağmen, GrowBig’in SuperCacher (gelişmiş önbellekleme) özelliği kullanıma hazır olduğundan daha fazla hız avantajı sağladığını ve A2 kullanıcılarının Turbo planına geçmesi gerekeceğini unutmayın. Turbo sunucularının tadını çıkarın.

Bunun tek başına SiteGround’un değer konusunda kabaca aynı fiyatta ancak daha iyi yükleme sürelerinde avantaj sağladığını düşünüyoruz.

Ardından, kendi Sunucu Hız Denetleyicimizi kullanarak sunucu plan süreleri için iki planı test ettik. Aşağıdaki sonuçlara göz atın:

A2 SwiftSiteGround GrowBig
Sunucu KonumuSingapurSingapur
ABD (W) 172 ms211 ms
ABD (E) 212 ms215 ms
Londra 278 ms180 ms
Singapur6 ms3 ms
São Paulo316 ms351 ms
Bangalore163 ms66 ms
1414 ms95 ms
Japonya 67 ms70 ms
Kanada218 ms240 ms
Almanya159 ms168 ms
Dünya Çapında Ortalama17,2,2 ms159,9 ms
Test SitesiTest Sitesine BakınTest Sitesine Bakın
Tüm Sonuçlar

Singapur’da bulunan bu iki markanın veri merkezleriyle, Asya’da son derece iyi performans göstermeleri şaşırtıcı değil, SiteGround ikisi arasında biraz daha hızlı..

Genel olarak, her iki ana bilgisayar da dünya çapında ortalama 173 ms’de A2’nin Swift planıyla, dünya çapında ortalama 160 ms’de SiteGround’un daha hızlı sunucularıyla son derece iyi bir performans sergiledi ve bu da her ikisine de sevgili A + sıralamamızı veriyor.

Bu planların her ikisi de benzer bir fiyat noktasında (SiteGround GrowBig 5,95 ABD doları ve A2’nin Swift ayda 5,39 ABD doları biraz daha düşük) A2 Hosting’in daha iyi bir anlaşma olduğu görülüyor.

Bununla birlikte, A2 SiteGround kadar hızlı olmayabilir, ancak gerçekten oldukça hızlıdır ve sınırsız depolama alanı ve bant genişliği ile birlikte gelirler.

A2 Turbo VS Inmotion Hosting’in Güç Planı

Daha sonra, Inmotion Hosting’in Güç planına (orta fiyatlı planları) karşı A2’nin Turbo planını (en pahalı planı) seçtik. Birbirlerinin planlarında işaret ettikleri hataların kanıtladığı gibi, birbirleriyle doğrudan rekabet ediyor gibi görünüyorlar.

Bu planların her ikisi de güzel olan sınırsız faydaların birçoğuna sahiptir, ancak Inmotion Hosting’in özelliklerinde daha fazla sınırlama var gibi görünüyor – fiyat farkı göz önüne alındığında gerçekten şaşırmadım.

A2 Hosting Turbo:

 • Sınırsız Web Sitesi
 • Sınırsız Toplam Veri Tabanı
 • Sınırsız Raid 10 Depolama Alanı
 • sınırsız bant genişliği
 • Sınırsız E-posta

Inmotion Hosting Gücü:

 • 6 web sitesi
 • Toplam 50 Veritabanı
 • Sınırsız Depolama Alanı
 • sınırsız bant genişliği
 • Sınırsız E-posta

A2 TurboInmotion Gücü
Sunucu KonumuMichigan, USLos Angeles, ABD
ABD (W) 63 ms2 ms
ABD (E) 10 ms53 ms
Londra 128 ms322 ms
Singapur234 ms178 ms
Sao Paulo 145 ms172 ms
Bangalore433 ms514 ms
Sydney 234 ms153 ms
Japonya 147 ms109 ms
Kanada13 ms67 ms
Almanya110 ms149 ms
Dünya Çapında Ortalama149,8 ms171,9 ms
Tüm Sonuçlar

Inmotion’ın veri merkezi ABD Batı’da bulunurken, A2’nin de ABD Doğu’su vardı. Her ikisi de son derece iyi bir performans sergiledi, Inmotion’ın dünya çapında A sıralaması 171 ms VS A2’nin 149 ms.

Inmotion Londra ve Hindistan’dan ping ile 200 msn üzerine düşerken A2 Singapur, Hindistan ve Sydney’de 200 ms’den fazla daldırdı.

Amerikan pazarlarını hedefliyorsanız, Inmotion’ta ABD’de (1 Doğu, 1 Batı) 2 veri merkezi bulunurken, A2 Turbo (Michigan ve Arizona) ile gitmeye karar verirseniz 2 veri merkeziniz de olacaktır..

Sonuçlar: A2 Hosting Sağlam Bir Web Sitesi Barındırıcısı mı?

A2 Hosting’in sağlam bir web barındırma markası olduğunu söylemek güvenlidir.

Çevresindeki en hızlı web barındırıcısı değiller (rekabetten daha yavaş performans gösterdiler) ama hiçbir şekilde yavaş değiller – hem Swift hem de Turbo planları, 180 ms’nin altında dünya çapında ortalama bir yanıt süresi üretti ve güçlü A + sıralaması.

Hızdan yoksun oldukları şey (A2’nin aslında oldukça hızlı olduğunu, aynı parantez içindeki rakipler kadar hızlı olmadığını yeterince vurgulayamıyorum), rahatlığı ve sınırsız özellikleri telafi ediyorlar..

A2 Optimize Edilmiş Yazılım özellikleri ve Tek Tıkla Kurulum, zaman alıcı bir iştir ve yoğun işletme sahiplerinin sitelerini mümkün olan en iyileştirilmiş ayarlarla rahatça kurmaları için bir yol sağlar..

A2’nin fiyatları Swift planında oldukça iyi, ancak daha yüksek hızlar istiyorsanız Turbo planını tercih etmek isteyebilirsiniz, ancak aslında oldukça pahalı.

Bununla birlikte, A2 Hosting, hayatı bizim için kolaylaştıran gerçekten iyi özelliklerle doludur. Canlı sohbet desteklerinin biraz tutarsız olması talihsiz bir durumdur, ancak geçmişe bakabiliyorsanız, web sitenizi barındırmak için mükemmel bir markadır..

Sınırsız web sitelerini ve e-posta hesaplarını iyi bir hızda barındırmak istiyorsanız, A2 Hosting’ten başka bir yere bakmayın.

Ana Özellikler

 • ✓ Sınırsız Depolama Alanı
 • ✓ Sınırsız Bant Genişliği
 • ✓ TurboServer – 20 kat daha hızlı
 • Security Güvenlik için önceden ayarlanmış
 • ✓ 99.9% Kesintisiz Guar.
 • P cPanel & SSH Erişimi
 • De Node.js Desteklenir

Şunlar için önerilir

 • • WordPress
 • • e-Ticaret
 • • Joomla, Drupal
 • • Yerel İşletmeler
 • • Profesyonel Blog
 • • Yüksek Trafik Web Sitesi

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map