Кращий хостинг електронної пошти – Як отримати професійну адресу електронної пошти для вашого бізнесу

Як створити електронні листи компанії?


Це важливо для малого бізнесу, але багато власників бізнесу не знають, як його налаштувати, і немає до кого звернутися за порадою. Це не допомагає, що в Інтернеті також немає великої кількості інформації.

Тож вони просто беруть все, що зручно, і частіше за все, вони переплачують за речі, які їм навіть не потрібні..

Іноді вони їдуть дешевим (ну, безкоштовним) маршрутом і використовують gmail, але це спричиняє зовсім інший набір проблем (відсутність контролю, спам, непрофесійний імідж тощо)..

Сьогодні ми збираємось ознайомити вас з деякими найкращими постачальниками електронної пошти, плюси і мінуси, і покажемо вам кілька варіантів, які ви також повинні розглянути..

Але перш ніж ми поїдемо туди, нам потрібно поговорити про те, чому вам слід отримати електронну адресу у вашому доменному імені.

Переваги отримання професійної електронної адреси

Найкращий хостинг електронної пошти: як отримати професійну адресу електронної пошти

Професійна електронна адреса показує людям, що ви маєте на увазі бізнес. Власне кажучи, вони цього і очікують. Люди занадто ввічливі, щоб нічого не говорити, але навкруги хизуйтесь своєю адресою Gmail і більшість часу вони не сприйматимуть вас чи ваш бізнес серйозно.

1. Брендінг & визнання

Коли ім’я вашого підприємства відображається у вашій електронній адресі, воно допомагає нагадати клієнтам, що ваш бізнес існує, і це законно. Власне, це працює на все. Побачення імені вашої компанії в будь-якому місці дійсно допомагає в створенні бренду.

2. Це вселяє довіру

Цінність є рідкісним товаром в наші дні. З усіма історіями жахів, які відбуваються з аферами, ми не здивовані. Професійна електронна адреса повідомляє людям, що ви керуєте створеним бізнесом.

3. Це не дає вам папки зі спамом

Спамери, як правило, використовують безкоштовні сервіси електронної пошти, щоб надсилати свій спам & зловмисне програмне забезпечення, тому електронні листи, які ви надсилаєте з безкоштовної служби електронної пошти, можуть переходити прямо до папки зі спамом клієнта. Професійна адреса електронної пошти абсолютно важлива, якщо ви хочете переконатися, що ваші електронні листи доходять до ваших клієнтів.

Як отримати електронну адресу з вашим доменним іменем

Спочатку спочатку вам знадобиться доменне ім’я. Він діє як адреса для зберігання вашої електронної пошти (Домен та зберігання електронної пошти – це дві окремі послуги, про це пізніше).

Тому перейдіть до GoDaddy або NameCheap, щоб придбати ваше доменне ім’я. Обов’язково подумайте про це! Ви не хочете, щоб доменне ім’я було таким нещасним, як одне Ручки для островів Pen має для себе.

Виберіть постачальника хостингу електронної пошти

Після придбання доменного імені вам потрібно вибрати постачальника хостингу електронної пошти, щоб ваш електронний лист мав місце фізичного зберігання (так, ми знаємо, що це називається “електронна пошта”, але воно все ще складається з даних, які потрібно зберігати на фізичному диску десь).

Залежно від бюджету, у вас є 2 варіанти.

 1. Найкраще співвідношення ціни та якості Ви можете вбити 2 птахи одним каменем, вирішивши розмістити свою електронну адресу за допомогою веб-сервісу хостингу, за умови, що у вас є можливість зробити це. Цим ви поділитесь своїм місцем зберігання між файлами веб-сайту та електронними листами.
 2. Преміальна електронна пошта Якщо ваш бюджет дозволяє, вам, можливо, захочеться звернутися до преміального постачальника послуг електронної пошти, який має більше функцій, таких як підвищена безпека, перехресний доступ до пристроїв та покращені сервіси резервного копіювання..

  Преміум-сервіс електронної пошти також має власний простір для зберігання даних, що допомагає надійно (якщо ви перевищуєте відведений простір для зберігання електронної пошти під час розміщення електронної пошти з веб-хостом, ваш веб-сайт та електронна пошта можуть знизитися, і це те, що ви ніколи не хочете, щоб траплялося).

Що ж відбувається, коли ви вибрали свого постачальника послуг електронної пошти?

Коли ви закінчили купувати службу електронної пошти, вам потрібно буде вказати своє доменне ім’я на вашу хостинг-компанію / оновити свою mx запис до провайдера електронної пошти.

Як ми робимо це, це відрізняється залежно від типу постачальника послуг, якого ви вибрали. Поважаючий постачальник послуг електронної пошти повинен мати гарну підтримку або всебічну базу знань, яка допоможе налаштувати вашу електронну пошту.

Вам також потрібно буде заздалегідь створити свою електронну адресу, тобто. [захищено електронною поштою] в системі хостингу електронної пошти Знову перевірте базу знань свого постачальника послуг, щоб налаштувати це. Якщо ви використовуєте SiteGround, ось невеличкий посібник, який покаже вам, як це робиться.

Доступ до електронної пошти

Є два способи отримати доступ до електронної пошти:

 1. Веб-пошта Просто відкрийте cPanel вашого веб-хостингу та натисніть веб-пошту, щоб отримати доступ до своєї електронної пошти. Ви також можете ввести yourdomain.com/webmail. (У нашому випадку його bitcatcha.com/webmail).
 2. Використання поштового клієнта Використання поштового клієнта зазвичай зручніше. Ви можете використовувати клієнт електронної пошти, як Прогноз і налаштуйте його так, щоб він автоматично завантажував ваші електронні листи.

  Тепер кожен постачальник електронної пошти має різну конфігурацію для клієнтів електронної пошти. Ось як можна налаштувати свою електронну пошту відповідно до SiteGround. Якщо ви використовуєте інших провайдерів, не біда – вони повинні мати чіткі покрокові підручники щодо створення та налаштування електронної пошти для свого поштового клієнта!

7 речей, які слід враховувати при отриманні постачальника послуг

Слід пам’ятати про кілька речей, які допоможуть вам визначитися з постачальником послуг електронної пошти.

1. Вам потрібен веб-сайт?

Якщо це зробити, ви можете також вибрати хороший веб-хостинг, який також надає хостинг електронної пошти. Наш сьогоднішній фаворит – SiteGround. Перейдіть на їхній сайт і перевірте їх!

2. Скільки потрібно зберігання?

Це безпосередньо стосується кількості персоналу. Якщо у вас 50 співробітників, але лише 5 ключових людей потребують електронної пошти, то вам не потрібно буде надто турбуватися про місце. Якщо всі 50 ваших співробітників потребують електронної пошти, то найкраще вибрати хоста, який може забезпечити достатньо місця для всіх!

Деякі постачальники хостингових послуг електронною поштою можуть стягувати плату за витрачене місце, деякі стягують плату за кожного користувача. Переконайтеся, що ви розробляєте план, який найкраще підходить для ваших потреб!

3. Чи потрібно надсилати величезні вкладення?

Якщо ви фотограф чи рекламне агентство, ваші візуальні зображення, ймовірно, будуть значними, що швидко з’їсть ваш простір для веб-хостингу. Обмеження кількості вкладень та місця для зберігання можуть бути проблемою для вас.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map