3 найкращих програм для оплати праці для малайзійців 2020 (рейтинг!)

Ви власник малого бізнесу в Малайзії. Ви витрачаєте на waaay занадто багато часу щомісяця, працюючи на заробітній платі. Час, який можна ефективно витратити на щось більш продуктивне для вашого бізнесу.


Розчаровані та незадоволені, ви звертаєтесь за допомогою до постійно надійного Google за допомогою – «Найкраще програмне забезпечення заробітної плати Малайзія»… лише щоб вас зустріти компанії з рішеннями щодо оплати праці, які хвалять власні системи, заявляючи, що вони є «найкращими в галузі» без будь-якого реального світу огляди.

До цього часу, тобто.

Contents

Зміст

 • Типові проблеми з оплатою праці, з якими стикаються власники малого бізнесу
 • Чому ваша компанія потребує програмного забезпечення для оплати праці
 • Що ми шукаємо в програмному забезпеченні з оплати праці?

Найкраща зарплата Малайзії

 1. Розрахункова плата
 2. Свінгві
 3. Какітанган

Фінальні думки

 • Яка заробітна плата найкраща?

Я займався своїми дослідженнями щодо постачальників програм з оплати праці в Малайзії, і зрозумів, що в нашій маленькій частині світу практично ніхто не робить законних глибоких оглядів цих речей..

Власники малайзійського бізнесу, як ви самі, заслуговують на кращі, належні відгуки користувачів, щоб вони знали, яку службу оплати праці вони підписують.

Отже, я взяв на себе обов’язок спробувати декількох постачальників програм з оплати праці, щоб побачити, з чого вони зроблені, про що я згодом поділюся з вами у цій статті.

Типові проблеми з оплатою праці, з якими стикаються власники малого бізнесу

1. Той, хто веде власну зарплату

Заманливо вести заробітну плату самостійно, оскільки це МОЖЕ зробити, і хто хоче платити комусь, щоб це зробити, коли ви можете робити щось самостійно, правильно?

Однак весь цей час, витрачений на ведення заробітної плати, можна було б краще використовувати, роблячи щось більш вигідне для компанії, наприклад продаж або маркетинг.

Крім того, наскільки ви впевнені, що вносите правильні законодавчі внески? Внесення невірних або несвоєчасних внесків обійдеться вашій компанії досить справедливі гроші. Це не так, як власники бізнесу мають увесь час у світі, щоб не відставати від останніх вимог законодавчих внесків.

штраф за помилку внеску в оплату праці

(Джерело: PERKESO)

2. Наймання адміністратора для заробітної плати може бути дорогим

Чи дійсно варто платити комусь за ведення заробітної плати раз на місяць, особливо коли вони витратять не більше 10 годин на обробку зарплати?

Крім того, наймання діловодства або адміністратора для невеликої команди має свій набір питань. Вони можуть неправильно спілкуватися, трапляються помилки, виникають конфлікти, мораль може нанести удар… і це буде більшим головним болем для власника бізнесу.

Зрозуміло, ви можете найняти фрілансера для ведення заробітної плати або передати його в бухгалтерію – але скільки ви можете довіряти стороннім особам?

3. Податковим сезоном буде b * tch

Якщо у вас немає бухгалтера компанії або внутрішнього персоналу, орієнтованого на нарахування заробітної плати, ви, ймовірно, бояться податкового сезону.

Ви повинні правильно зрозуміти свої звіти, переконайтеся, що у кожного є форми EA, моліться, щоб LHDN не вирішив робити аудит вашої компанії … хто сказав, що бути підприємцем – це просто, правильно.?

Чому ваша компанія потребує програмного забезпечення для оплати праці

Деякі люди стверджують, що ведення бізнесу – це все задоволення, прибуток та ігри.

Я готовий зробити ставку, що людям, які заявляють про це, ніколи раніше не доводилося вести заробітну плату чи робити щось, що стосується адміністратора.

Обробка заробітної плати – це вирішальний, але нудний, трудомісткий, виснажливий, монотонний і незручний процес.

Це так забирає багато часу, що згідно з Обстеження оподаткування малого бізнесу NSBA 2017, понад 25% власників американських підприємств витрачають більше 6 годин на місяць, використовуючи внутрішню зарплату.

(Джерело: Національна асоціація малого бізнесу)

У тих, хто передає свої обов’язки з оплати праці, це також не набагато краще, оскільки понад 30% витрачають 5 годин на місяць на виконання адміністративних завдань перед оплатою праці, перш ніж надсилати дані постачальникам послуг з оплати праці.

(Джерело: Національна асоціація малого бізнесу)

Однак, нарахування заробітної плати є однією з найважливіших частин ведення бізнесу, оскільки вона говорить вам про витрати на вашу компанію з точки зору зарплати, яка виплачується штатному та позаштатному персоналу.

Річ у тому, що власники бізнесу витрачають НАДОБРИ занадто багато часу на заробітну плату, час, який можна краще витратити на продажі, маркетинг чи навіть добрі ‘ol&R.

Завдяки впровадженню хмарних постачальників заробітної плати, процеси, які раніше займали години, тепер можуть бути автоматизовані та виконані протягом декількох хвилин, що дозволить вирішити велику частину стресу та допомогти вам більш ефективно вести свій бізнес.

Як ми вже згадували раніше, ми переглянули декількох постачальників програм для нарахування зарплати в Малайзії, щоб побачити, наскільки вони корисні для нас, і ми поділимося з вами, тому що ми такі приголомшливі.

Що ми шукаємо в програмному забезпеченні з оплати праці?

найкраща зарплата Малайзії

 • Простота використання
 • Програмне забезпечення повинно бути інтуїтивно зрозумілим та простим у використанні. Усі найкращі функції та переваги у світі марні, якщо ніхто не знає, як їх використати. Якість користувальницького інтерфейсу та UX є ключовими для вибору хорошої системи оплати праці.

 • Особливості
 • Запуск заробітної плати – це найосновніше, що має робити програмне забезпечення для нарахування заробітної плати. Ми розглянемо, чи є у цих програм для оплати праці додаткові функції, унікальні, але корисні для користувача.

 • HR-можливості
 • Обов’язки із нарахування заробітної плати та персоналу іноді перетинаються, і деякі компанії надають відмінні функції персоналу зі своїм програмним забезпеченням. Ми розглянемо основні можливості роботи програми та як це може принести користь вашому бізнесу.

Без зайвої приналежності, ось наші улюблені постачальники програм з оплати праці для малайців!

Найкраще програмне забезпечення для оплати праці

1. Розрахункова плата

https://www.payrollpanda.my/

Розрахункова плата

Простота використання

Особливості

Ціна (MYR)

38 * / міс

Ключові особливості

 • Самообслуговування працівників
 • Швидкі книги & Xero Integration
 • Інтернет управління відпустками

“Найулюбленіше програмне забезпечення для оплати праці Bitcatcha! Мрія використовувати за всіма необхідними вами функціями за низькою ціною! “

ЧИТАЙТЕ ОГЛЯД

Зарплата – зручність у використанні

PayrollPanda легко сприймає торт як найкраще програмне забезпечення для нарахування зарплати, яке ми використовували досі, тому що це так чортово легко подобається. Це робить усі інші програми з оплати праці, які ми намагалися відчути непотрібними.

Команда PayrollPanda витратила багато часу на інтерфейс користувача та UX, і це показує.

Програмне забезпечення просте – просте у використанні та практичне. Всі кнопки, які можна натискати, вміло розкладені на панелі зліва, викладені яскравими кольорами, що робить навігацію максимально інтуїтивно зрозумілою.

Використовуючи це відчувається так природно, я смію сказати, що всім, хто знає, як користуватися комп’ютерами, насправді не потрібна була б якась підготовка, щоб ефективно використовувати додаток..

Оплата праці – Особливості

PayrollPanda – це не найпопулярніший додаток із заробітної плати. У ньому є всі основні функції, які ви очікуєте побачити в додатку з оплати праці сьогодні, ні більше, ні менше.

Ми говоримо про автоматичні підрахунки заробітної плати, обробку заробітної плати одним клацанням миші, інтегровані банківські пакетні платежі (на рахунки працівників та встановлені законом), автоматичну генерацію платежів … про це.

Якщо ви подумаєте про це, насправді це не багато… але це робить роботу. І це робить це ефективно.

Оплата праці – Кадрові можливості

PayrollPanda також має деякі HR-можливості. У порівнянні з конкуренцією, їх HR-функції не є чим захоплюватися, але він добре виконує свою мету і, безумовно, полегшує життя власника бізнесу набагато простіше.

Співробітники отримують вхід на свій власний портал PayrollPanda, де вони можуть виконувати функції, такі як роздрукування власних виплат, подавати заявки на отримання листів. Потім ви можете віддалено затвердити їх листя, просто увійшовши на PayrollPanda зі свого ноутбука чи телефону.

Також є функція календаря, щоб команда змогла легко з першого погляду побачити, хто у відпустці чи якісь державні свята.

Насправді у нас виникли проблеми з будь-якими мінусами для PayrollPanda. Я думаю, що єдиною реальною скаргою є те, що програмне забезпечення дозволяє лише одному користувачеві вести заробітну плату … тому я думаю, якщо ви не хочете, щоб хто-небудь інший знав, які кошти вашої компанії, вам доведеться самостійно вести заробітну плату.

Ціни на оплату праці також є досить конкурентоспроможними, лише 38 RM для базового рахунку та RM8 на одного працівника.

Доступний, простий у використанні, а головне, функціональний.

Не дарма PayrollPanda – наш постачальник програмного забезпечення з оплати праці номер один.

Прочитайте наш повний огляд PayrollPanda для отримання додаткової інформації!

2. Swingvy

https://www.swingvy.com/

Свінгві

Простота використання

Особливості

Ціна (MYR)

8,50 * / міс

Ключові особливості

 • Самообслуговування працівників
 • Прекрасна програма на борту
 • Налаштування затвердження
 • HR-концентратор

“Одне з найкращих додатків із оплати праці для малого та середнього бізнесу!”

ЧИТАЙТЕ ОГЛЯД

Swingvy – Простота використання

Нам чесно було дуже важко класифікувати компанії в цьому списку, оскільки, хоча наш фаворит – PayrollPanda, Swingvy існує, і вони також дуже чортово дивовижні!

Наші перші враження про Swingvy були дуже позитивними, тому що їх інтерфейс був добре відшліфований, чистий та… чуйний. Я не знаю, як ще я можу це пояснити краще. Інтерфейс настільки відшліфований, що він буквально ЛОКУЄ чуйний.

Використовуючи це, ви відчуваєте себе природним та інтуїтивним, без того, щоб боротися, щоб дійсно знати, що робити далі. Іншими словами, досвід користувача відмінний!

Swingvy – Особливості

Swingvy володіє двогранним мечем, оскільки, хоча вони мають ТОН функцій нарахування заробітної плати, все, що виходить за ціну – зручність для користувачів. Ми виявили, що нам було трохи складніше навчитися користуватися Swingvy порівняно з PayrollPanda, і нам потрібно було пройти навчання, щоб навчитися ефективно використовувати додаток.

Однією з особливостей, які нам дуже подобаються, є те, що вони мають чудову бортову систему, яку я дуже оцінив.

Вони в основному надають вам фіктивні дані, так що ви можете відчути, що вам хочеться вести заробітну плату за допомогою своєї платформи. Коли ви будете готові, вам просто потрібно завантажити дані про свою компанію та працівника, щоб реально запрацювати заробітну плату.

Створення форм EA дуже легко з Swingvy, і вам потрібно просто натиснути кнопку, щоб генерувати форми протягом податкового сезону.

Крім цього, у Свінгві є всі звичні підозрювані – автоматичні розрахунки, банківські пакетні платежі, оплата за один клік, генерація виплат.

Мені дуже подобається, що у них є мобільний додаток. Оскільки Swingvy дозволяє більш ніж одному користувачеві вести заробітну плату, тому перед поданням заробітної плати користувачеві знадобиться схвалення начальника, тобто ви.

Мобільний додаток дуже зручний, оскільки він відформатований під екран вашого телефону, що дозволяє перевірити все зручне, перш ніж щось схвалити. Це стосується і службових обов’язків, таких як відпустка, і претензій на затвердження!

Swingvy – HR-можливості

Що стосується можливостей HR, Swingvy має БЕЗКОШТОВНИЙ центр обслуговування персоналу, на який потрібно зареєструватися, перш ніж використовувати їх надбудову щодо оплати праці. Це фантастично: робота з самообслуговуванням співробітників, календарем, користувацькими звітами, робота.

На жаль, безкоштовна версія не постачається з відпустками та претензіями. Якщо вам це подобається, вам доведеться роздрібнювати додаткові 8,50 RM на місяць за їх преміальний план.

Якщо коротко, Swingy є фантастичним як для МСП, так і для малого бізнесу. Вам просто потрібно пройти навчання, щоб ефективно його використовувати.

Прочитайте наш повний огляд Swingvy для отримання додаткової інформації!

3. Какітанган

https://www.kakitangan.com/

Какітанган

Простота використання

Особливості

Ціна (MYR)

85 * / міс

Ключові особливості

 • Детальний HR-модуль
 • Настроюється
 • Банківські інтеграції
 • Автоматичний розрахунок заробітної плати

«Дійсно всебічно і детально! Це може бути дуже дивовижно, якщо у вас є терпіння, щоб навчитися правильно ним користуватися. “

ЧИТАЙТЕ ОГЛЯД

Kakitangan – Простота використання

Kakitangan – це, мабуть, система оплати праці, яка нам найбільше сподобалася, але це не означає, що це не добре. Насправді повно функцій, функцій та настроюваних параметрів! Просто у нього крута крива навчання, яка вимагає навчання людей для ефективного використання програмного забезпечення.

Користувацький інтерфейс виглядає чудово, цього не можна заперечувати. Це добре розроблено, все виглядає добре, свіжо, сучасно … але Какітанган потребує трохи допомоги в розділі UX.

UX означає «Досвід користувачів», а наш досвід використання програми був дещо змішаним. ми пізніше підемо далі.

Kakitangan – Особливості

Зараз зосередимось на особливостях. Kakitangan легко перемагає конкуренцію за допомогою великої кількості функцій, доступних у їхній системі.

Що стосується заробітної плати, у вас є такі речі, як настроювані розкладки, сторінки роз’яснювача PCB, мобільний додаток і найбільший список банківських інтеграцій для пакетних платежів.

Kakitangan – HR-можливості

Його HR можливості також досить надійні, з окремими модулями для претензій, відпусток та HRIS. Все детально та налаштовується, що дуже добре знати, тому що Kakitangan, можливо, є єдиним програмним забезпеченням з оплати праці та персоналу з таким рівнем параметрів налаштування..

Какітанган – Бонус Рант

Незважаючи на свої чудові особливості, Kakitangan не вдалося зробити враження щодо зручності використання – реалізація таких складних і складних функцій змушує їхню систему також відчувати складність.

У мене особисто виникли проблеми з навігацією по платформі Kakitangan, і часом я не був зовсім впевнений, що мені потрібно робити або завершити, щоб правильно використовувати функції.

Навчання є обов’язковим для того, щоб ефективно використовувати додаток, і навіть тоді я відчуваю, що користувачі все ще не знають, що робити. У таких випадках система живого спілкування в чаті або телефоні чудово підходить для користувачів, оскільки вони можуть негайно заручитися кому-небудь на допомогу, коли вони застрягнуть, але оскільки Какітанган не пропонує нічого з цього, нам довелося витратити віки, розбираючи речі самостійно..

Довгий і короткий час цього, Какітанган – це відмінне рішення для ваших зарплатних зарплат, ЯКЩО у вас є терпіння і час, щоб навчитися ефективно використовувати їх систему.

Прочитайте наш повний огляд Kakitangan для отримання додаткової інформації!

Фінальні думки: яка зарплата найкраща?

ЦІНА (MYR)

ПРОСТОТА ВИКОРИСТАННЯ

ОСОБЛИВОСТІ

Розрахункова плата

38 * / міс

Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5

Оцінено 4 з 5Оцінено 4 з 5Оцінено 4 з 5Оцінено 4 з 5

ЧИТАЙТЕ ОГЛЯД

Свінгві

8,50 * / міс

Оцінено 4 з 5Оцінено 4 з 5Оцінено 4 з 5Оцінено 4 з 5

Оцінено 4 з 5Оцінено 4 з 5Оцінено 4 з 5Оцінено 4 з 5

ЧИТАЙТЕ ОГЛЯД

Какітанган

85 * / міс

Оцінений 3 з 5Оцінений 3 з 5Оцінений 3 з 5

Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5

ЧИТАЙТЕ ОГЛЯД

* Ціна залежить від включених функцій & Кількість працівників.

Складання цього списку було найскладнішим, що нам довелося зробити за тривалий час, адже всі ці компанії приносять щось до столу, що є корисним І функціональним.

Розрахункова заробітна плата – це найзручніший варіант із усіх, що пропонує без надмірного вирішення проблем із оплатою праці. Він робить те, що рекламує, і робить це дуже добре. Він простий у використанні, без ускладнень, він просто працює.

Kakitangan має найвищі риси та переваги, і він буквально перевершує те, що очікується. У ньому є варіанти налаштування, які більшість малих та середніх підприємств виділяють, але користуватися ними дуже складно.

Swingvy має найкраще з обох світів. Простий у використанні, всеосяжніший, ніж PayrollPanda, не такий заплутаний, як Kakitangan. Однак її також НЕ так просто взяти як PayrollPanda, і не так детально, як Kakitangan.

PayrollPanda – найдешевша платформа з трьох, коли ви враховуєте їх повний пакет.

Однак якщо вам просто потрібне рішення щодо оплати праці без переваг для персоналу, PayrollPanda стає найдорожчим варіантом, оскільки вони мають лише одне ціноутворення.

Нарахування заробітної платиPandaSwingvyKakitangan
Повний пакет RM1,476RM2,040RM2,200
Тільки заробітна платаRM1,476RM1,020RM850

* Ціна базується на 10-місячній ставці підписки на 10 працівників.

Особисто для нас, PayrollPanda – найкращий варіант, оскільки ми малий бізнес, і вони спеціально орієнтовані на власників малого бізнесу. Нам це дуже подобається, оскільки він доступний, простий у використанні і просто працює!

Однак їм не вистачає параметрів налаштування, і вони дозволяють лише одному користувачеві вести заробітну плату, тож якщо ви працюєте з малим і середнім бізнесом або хочете, щоб хтось інший здійснював заробітну плату, вам краще вибрати Swingvy або Kakitangan.

Як завжди, погляди в цьому огляді є лише думкою автора і не обов’язково відображають ваш досвід роботи з програмним забезпеченням. Іншими словами, немає жодного способу сказати, що найкраще для вас, якщо ви не спробуйте самі.

Усі вони пропонують безкоштовну пробну версію, тож збожеволійте та вибийте себе!

Якщо ви не згодні з моєю точкою зору, напишіть нам і повідомте мені ваші думки.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map